Prekių katalogas

Natūralios 100% vilnos pagalvė, 50x70 cm

 • Natūralios 100% vilnos pagalvė, 50x70 cm

  Kodas: NVPV57
  Pagalvės išmatavimai:
  50x70 cm
  Pagalvės užpildas
  Merino vilna
  Pristatymo terminas
  3-5 d.d.
 •                                                                             

  Sudėtis: 100% merino vilna, 100% medvilnė (vidinio vilnos kamšalo užvalkalas)   

  Pagalvės išmatavimai: 50x70 cm

   

  100% merino vilnos pagalvė. Pagalvę sudaro išorinis vilnos užvalkalas su užtrauktuku, vidinė pagalvėlė iš medvilnės su vilnos kamšalu. Pagalvės aukštį galite reguliuoti išimant dalį kamšalo. 

  100% natūrali pagalvė su natūraliu, chemiškai neapdorotos vilnos kamšalu. Su užtrauktuku.

  Vidinis pagalvės kamšalas yra papildomai įsiūtas į medvilninį užvalkalą, kad būtų paprasčiau išimti, norint išskalbti išorinį užvalkalą.

  Vilnos pagalvė užtikrins sveiką ir ramų miegą. Vilnos savybės reguliuoti kūno temperatūrą bei sugerti ir išgarinti drėgmę suteikia ypatingą komfortą.

  Skalbimui naudokite tik vilnai skalbti skirtus skalbiklius, skalbkite drungname vandenyje. Jei vilnos gaminius velkate į patalynę, naudokite tik natūralaus pluošto užvalkalus.

  Visos pagalvės sudedamosios dalys atitinka OEKO-TEX standartą, kuris patvirtina, kad medžiagos yra apdirbtos natūraliu būdu, nenaudojant kenksmingų chemikalų, baliklių ar dažų. 

  OEKO-TEX 100 standartas

  Oeko-Teks 100 standartas yra visuotinai pripažintas ekologinis standartas, sukurtas Austrijos Tekstilės Instituto (Oti) ir Vokietijos tyrimų instituto Hohenstein. Patikrinta ir sertifikuota, turinti Oeko-Teks 100 ženklą, produkcija neturi nepalankaus, kenksmingo poveikio vartotojams. Oeko-Teks standarte pateiktos griežtos leistinų kenksmingų medžiagų kiekių normos tekstilės produkcijai.
  Pagal šį standartą yra tikrinami šie tekstilės gaminių ekologiniai rodikliai: sunkiųjų metalų, formaldehido, pesticidų, aromatinių aminų, fenolių bei kitų kenksmingų priemaišų kiekiai bei nudažymo atsparumai įvairiems gaminių nešiojimo poveikiams.  

  Pagaminta EU.