Prekių katalogas

MYF audinių purškiklis "White Pomegranate" 250 ml.

 • MYF audinių purškiklis "White Pomegranate" 250 ml.

  Kodas: PUK009-MYF2
  Talpa
  250 ml.
  Pristatymo terminas
  1-3 d.d.
 •  

  Tapla: 250 ml.

  Gamintojas: MYF

   

  Kvapusis skalbiniams ir audiniams skirtas vanduo dėl naujoviškos sudėties, kurioje visiškai nėra alkoholio ir dujų, puikia tinka bet kokiems audiniams, įskaitant ir tokius vertingus audinius kaip šilkas ir kašmyras. Švelnus ir paprastai naudojamas produktas atšviežina drabužius, sofas, užuolaidas, kilimus, gobelenus ir net automobilio vidų. Jis neutralizuoja blogus kvapus, suteikia audiniams gaivų ir malonų kvapą.

  KAIP NAUDOTI

  Norėdami optimaliai išnaudoti produktą, papurkškite jį, laikydami buteliuką vertikalioje padėtyje, mažiausiai 30 cm nuo paskirties objekto. Nerekomenduojama purkšti ant odos. Produktas neturėtų būti naudojamas kaip kūno kvepalai. Netinka lyginimui. Jeigu naudosite šį produktą, laikydamiesi visų įspėjamųjų nurodymų, jis nepaliks ratilų, dėmių ir nepakeis audinių spalvų. Šiai kolekcijai atrinkti puikiai suderinti, skirtingi gaivūs ir subtilūs kvapai bei sudėtinės dalys leidžia pajusti švelnų saulėje džiūstančių skalbinių aromatą.

  KVAPAS

  Blyški granatų spalva ankstyvą pavasarį, persipynusios gėlių ir vaisių natos, po baltos žiemos su šypsena bundanti gamta.... Baltasis granatas – tai sodrus ir nepakartojamas kvapas, kuriame švelnų šeivamedžio žiedų kvapą sušildo miško aromatas

  DETALĖS

  Buteliukai gaminami iš perdirbamų PET. Laikantis senovinių tradicijų išausta medžiaginė etiketė klijuojama ranka.  .  

  Kvapas: gaivus vaisių 

  Pagaminta: Italijoje