Prekių katalogas

Kokie yra geriausi rankšluosčiai?

 • Kokie yra geriausi rankšluosčiai?

  Rankšluosčiai yra nepakeičiami namų tekstilės gaminiai. Jie naudojami vonios kambariuose po maudynių, virtuvėse gaminant maistą bei smagiai leidžiant laiką pirtyje bei paplūdimyje. Tačiau renkantis rankšluosčius svarbu nepamiršti vertinti ne tik jų išvaizdą, bet ir kokybę. Kokybiški rankšluosčiai ne tik atliks savo funkcijas geriau, tačiau ir tarnaus ilgiau.  

  Koks rankšluostis yra geras?

  Geri rankšluosčiai pasižymi įvairiomis savybėmis, kurios prisideda prie jo komforto, funkcionalumo ir ilgaamžiškumo. Štai keletas savybių, į kurias verta atsižvelgti renkantis gerą rankšluostį:

  Minkštumas ir patogumas

  Geras rankšluostis turi būti minkštas ir malonus liesti. Medžiaga turi suteikti jaukumo ir komforto po dušo ar vonios. Įsivaizduokime, kaip maudynių metu higienos priemonių bei dušo srovės dirginama oda švelniai apklojama minkštu ir švelniu rankšluosčiu. Kokybiški rankšluosčiai yra minkšti, purūs ir labai malonūs liečiant. Rankšluosčių švelnumas ir minkštumas yra itin aktualus vaikams, kurių oda yra gerokai jautresnė nei suaugusio žmogaus.

  Vandens sugėrimas

  Aukštos kokybės medžiagos gali efektyviai sugerti drėgmę ir greitai pradžiuginti nusausėjusiu paviršiumi. Tačiau ne ką mažiau svarbu ir tai, kaip greitai rankšluostis išdžius po naudojimo. Kuo rankšluosčio audinys yra pralaidesnis orui, tuo jis greičiau išdžius. Po maudynių vonioje dažnai šis faktas nėra itin aktualus. Labiausiai greito džiuvimo poreikis juntamas paplūdimio bei pirties rankšluosčiams. Paprastai jie naudojami pakartotinai einant maudytis paplūdimyje ar vis dar ir dar kartą atidarant pirties duris. Todėl renkantis šiuos rankšluosčius, atkreipkite dėmesį į jų pralaidumą orui.

  Ilgaamžiškumas ir atsparumas dėvėjimuisi

  Geras rankšluostis turi išlaikyti savo kokybę ilgą laiką ir nebūti jautrus dėvėjimui. Kokybiškas rankšluostis turi neprarasti spalvų intensyvumo po kelių plovimų – jis gali būti naudojamas pakankamai ilgą laiką. SaulesPatalyne.lt asortimente galima rasti didelį pasirinkimą natūralaus pluošto rankšluosčių, kurie džiugins savo kokybe metų metus.

  Lengva priežiūra

  Kokybiškas rankšluostis yra lengvai prižiūrimas. Medžiaga turi išlikti nepakitusi net po dažnų plovimų, ir rankšluostis išsaugoti savo formą. Rankšluosčius rekomenduojama skalbti atskirai nuo drabužių – taip išvengsime pūkelių atsiradimo ant kasdienių drabužių.

  Tinkamas dydis

  Renkantis rankšluosčius reikia atkreipti dėmesį į tai, koks dydis yra tinkamas. Veidui skirtas rankšluostis visada bus mažesnis nei skirtas kūnui. Tinkamai pasirinktas dydis užtikrina malonų ir efektyvų naudojimą.

  Medvilniniai rankšluosčiai su gyvūnais. Bambukiniai rankšluosčiai. Paplūdimio rankšluosčiai.