Prekių katalogas

Geriausios vasarinės antklodės

 • Geriausios vasarinės antklodės

  Antklodės vasarai privalo būti pralaidžios orui, lengvos ir padedančios palaikyti komfortišką temperatūrą miego metu. Renkantis vasarinę antklodę, svarbu atsižvelgti į medžiagos savybes bei asmeninius pageidavimus dėl minkštumo ir tekstūros. Geriausia rinktis natūralias medžiagas, kurios leidžia odai kvėpuoti ir efektyviai reguliuoja kūno temperatūrą.

   

  Lino antklodės

  vasarine linine antklode

  Lino antklodės yra idealus pasirinkimas vasarai dėl savo pralaidumo orui, drėgmės sugerties ir greito džiūvimo savybių. Pasirinkite 100% lino arba lino ir medvilnės

  mišinio antklodes, kad galėtumėte mėgautis maksimaliu komfortu ir vėsinimu karštomis naktimis.

  Vasarai ieškokite plonesnių lino antklodžių, kurios bus lengvos ir patogios. Plonesnis sluoksnis užtikrins geresnį oro cirkuliavimą ir vėsinimą.

  Privalumai: Linas yra labai pralaidus orui, sugeria drėgmę ir greitai džiūsta. Šios savybės padeda išlaikyti komfortišką miego aplinką net esant dideliam karščiui.

  Įdomu: Lino ir medvilnės derinys gali suteikti papildomą minkštumą, tačiau vis dar išlaiko lino pralaidumo ir drėgmės sugerties savybes. Tai gali būti geras pasirinkimas, jei norite šiek tiek minkštesnės tekstūros.

   

  Šilkinės antklodės

  Šilko antklodės yra idealus pasirinkimas vasarai dėl savo natūralių termoreguliacijos, pralaidumo orui ir drėgmės sugerties savybių. Pasirinkus 100% šilko antklodes, galite mėgautis prabangiu, minkštu ir vėsiu miego patyrimu karštomis naktimis. Tinkamai prižiūrimos, šilko antklodės gali tarnauti ilgai ir suteikti komfortą daug metų.

  Privalumai: Šilkas yra natūralus pluoštas, kuris puikiai reguliuoja temperatūrą, yra pralaidus orui ir labai minkštas. Jis taip pat yra hipoalerginis.

  Įdomu: Šilkas natūraliai atsparus dulkių erkėms, pelėsiui ir kitoms alergenų formoms, todėl yra tinkamas žmonėms, turintiems alergijų ar jautrią odą.

   

  Vilnos antklodėsvilnos antklode ziemai ir vasarai

  Vilnos antklodės gali būti puikus pasirinkimas vasarai dėl savo natūralių termoreguliacijos ir drėgmės kontrolės savybių. Renkantis vilnos antklodę vasarai, svarbu atkreipti dėmesį į vilnos tipą ir antklodės storį, kad būtų užtikrintas maksimalus komfortas ir vėsinimas. Ieškokite antklodžių, pagamintų iš plonesnės vilnos sluoksnių. Tokios antklodės yra lengvesnės ir labiau tinka šiltesniems orams.

  Privalumai: Dauguma vilnos rūšių yra natūraliai atsparios dulkių erkėms, pelėsiui ir bakterijoms, todėl yra tinkamos alergiškiems žmonėms.

  Įdomu: Vilna gali sugerti drėgmę (prakaitą) iki 30% savo svorio, išlaikydama sausumo pojūtį. Tai padeda išvengti drėgmės ir peršlapimo jausmo miego metu.


  Lengvos ir plonos antklodės dažniausiai pagamintos iš medžiagų, kurios yra pralaidžios orui ir greitai džiūsta. Atsižvelgiant į šiuos aspektus, galite rasti tobulą vasarinę antklodę, kuri suteiks jums komfortą ir gaivų miego aplinką karštomis naktimis.