Prekių katalogas

Geriausios pagalvės miegui - kokios jos?

 • Geriausios pagalvės miegui - kokios jos?

  Populiariausios pagalvės dažnai būna ir geriausios. Jų teigiamos savybės ir patogumo jausmas perduodami iš lūpų į lūpas, tad reklamos joms paprastai net nereikia. Papasakosiu jums apie TOP-3 labiausiai žmonių pamėgtas pagalves. Visos jos skirtingos ir atitinkančios individualius reikalavimus. 

   

  Pūkinės pagalvės

  Pūkinė pagalvė gali būti pagaminta tiek iš žąsų, tiek iš ančių pūkų ir plunksnų. Kuo daugiau sudėtyje yra pūkų, tuo ji minkštesnė. Kuo daugiau sudėtyje plunksnų – tuo ji kietesnė. Tarkime pagalvė, kuri sudaryta iš 90% pūkų ir 10% plunksnų, bus minkštutė ir puri. Tačiau norintiems kietesnės, verčiau rinktis turinčią daugiau plunksnų.

  Kuo skiriasi žąsų ir ančių pūkinės pagalvės? Žąsų plunksnos bei pūkai yra brangesni nei ančių. Pagrindinė priežąstis ta, jog žąsų plunksnos yra kiek minkštesnės nei ančių plunksnos. Kuomet pagalvėje plunksnų procentaliai mažai, šis skirtumas nėra jaučiamas. Tačiau visgi žąsų pūkinės pagalvės laikomos prabangesnėmis nei ančių pūkų pagalvės

  Pagrindinės savybės: vidutinio aukščio ir puri

   

  Šilkinės pagalvės

  Šilkinės pagalvės viduje yra mikrofibros branduolys, aplink kurį apvyniojamos natūralaus šilko gijos. Branduolys yra skirtas tam, jog šilkas „nesukristų“ į gumuliukus ir išliktų savo vietoje net ir ilgo naudojimo metu. Taipogi tam, jog pagalvė būtų tvirta ir pakankamai standi.

  Natūralaus šilko pagalvės yra gana žemos, neįdumbančios miego metu ir dėl to mėgstamos žmonių. Svarbu ir tai, kad jos yra tinkamos net vaikams nuo 4 metų.

  Pagrindinės savybės: žema ir vidutinio kietumo

   

  Bambukinės pagalvės

  Bambukinės pagalvės dėl savo nemažo aukščio yra tinkamos tik suaugusiems žmonėms. Ypač mylimos plačiapečių vyrų, kuriems dėl pečių pločio aukšta pagalvė yra gerokai patogesnė nei žema.

  Bambuko pagalvės yra tvirtos, nesukrenta į vieną vietą bei pakankamai sunkios. Jos yra antialerginės, dėl to puikiai tinka jautrią odą turintiems žmonėms.

  Pagrindinės savybės: aukšta ir kieta

   

  Tai yra populiariausių pagalvių TOP-3, kurios išbandytos ir žmonių pamėgtos jau daugelį metų. Saulės Patalynė jas pristato vos per 1-2 d.d. nuo pagalvių užsakymo. Tad jeigu šiandien ryte užsakei, rytoj jau galėsi mėgautis naujos pagalvės gaiva.