Prekių katalogas

Flanelės patalynės komplektas "Noele"

 • Flanelės patalynės komplektas "Noele"

  Kodas: SHF002/200
  Kaina 6499 
  Audinys
  100% medvilnė (flanelė)
  Paklodė
  Be paklodės
  Supakuota dovanų dėžutėje
  Ne
  Pristatymo terminas
  3-5 d.d.

 • Patalynės komplektas pagamintas iš švelnaus ir minkšto flanelės (100% medvilnė) audinio. Jis mažai glamžosi, nesivelia ir nesipūkuoja.

  Audinys maloniai priglunda prie kūno, ir dėl kokybiško audimo yra pralaidus orui – nesukelia prakaitavimo.

  Ryškiausias šio audinio požymis – šiauštas pūkas, audiniui suteikiantis ypatingo švelnumo. 

  Antklodės bei pagalvių užvalkalai užsegami užtrauktukais.

  Pagaminta Lietuvoje

   

  Rekomendacijos: Patalynę rekomenduojama skalbti išvertus į blogąją pusę, arba dar geriau - specialiame skalbimo maiše. Tai leis spalvoms išlikti ryškioms dar ilgiau.


  APIE FLANELĖS AUDINĮ

  Flanelė yra minkštas, įmantraus audimo gaminys. Ryškiausias šio audinio požymis – šiauštas pūkas, audiniui suteikiantis ypatingo švelnumo. Pūkas nėra ilgas, dėl to nesukels nepatogumų ir nesipūkuos.

   

  Pageidaujate kitokių užvalkalų/paklodžių dydžių nei mes siūlome? Susisiekite su mumis ir per kelias dienas juos pagaminsime!

  Pastaba. Nepamirškite! Jeigu specialiai pasiūta patalynė yra kokybiška, jos grąžinti negalima.  Oeko-Teks 100 standartas

  oeko teks 100 standartas tekstilės sertifikatas

   

   

   

   

   

   

   

  Oeko-Teks 100 standartas yra visuotinai pripažintas ekologinis standartas, sukurtas Austrijos Tekstilės Instituto (Oti) ir Vokietijos tyrimų instituto Hohenstein. Patikrinta ir sertifikuota, turinti Oeko-Teks 100 ženklą, produkcija neturi nepalankaus, kenksmingo poveikio vartotojams. Oeko-Teks standarte pateiktos griežtos leistinų kenksmingų medžiagų kiekių normos tekstilės produkcijai.
  Pagal šį standartą yra tikrinami šie tekstilės gaminių ekologiniai rodikliai: sunkiųjų metalų, formaldehido, pesticidų, aromatinių aminų, fenolių bei kitų kenksmingų priemaišų kiekiai bei nudažymo atsparumai įvairiems gaminių nešiojimo poveikiams.

   

  PRIEŽIŪRA:

  Skalbti 40°C (••)
  Nebalinti (X)
  Lyginti vidutine temperatūra (••)
  Nevalyti sausai
  Džiovinti žemoje temperatūroje