Prekių katalogas

Dvipusis patalynės komplektas "Little Pricess", 100x135 cm

 • Dvipusis patalynės komplektas "Little Pricess", 100x135 cm

  Kodas: VD032-1
  Kaina 4389
 •  

  Patalynės komplektą sudaro:

  1 antklodės užvalkalas (100x135cm)
  1 užvalkaliukas pagalvei (40x60 cm)

  Visi užvalkalai užsegami užtrauktukais

   

  Žaismingas dvipusis patalynės komplektas yra pagamintas iš aukščiausios kokybės 100% medvilnės (minkštintos drobės). Audinys ilgai tarnauja, spalvos neišblunka ir po daugybės plovimų, jis išlieka labai švelnus, todėl nedirgins Jūsų kūdikio odelės.

  Iš drobės audinio pasiūti komplektai tarnauja ilgai, nesitampo, tačiau gali truputėlį trauktis. Siuviniai iš drobės yra stiprūs, gerai sugeria drėgmę, laidūs šilumai, higieniški, dailūs ir lengvai prižiūrimi. 

   

  APIE DROBĖS AUDINĮ

  Drobė – tai bene klasika tapusios 100 proc.medvilnės audinys. Jis yra tankiai išaustas, ilgaamžis ir itin tvirtas. Medvilnė gerai sugeria drėgmę, leidžia kūnui kvėpuoti, nedirgina odos, todėl tinka net ir alergiškiems žmoniems. Natūralios medvilnės patalynė yra patvari ir ilgaamžiška net po daugkartinio skalbimo, puikiai išsaugo spalvas, neblunka.

  Medvilnė gerai sugeria drėgmę, leidžia kūnui kvėpuoti, nedirgina odos, todėl tinka alergiškiems žmoniems. Medvilniniai audiniai – tvirti, lengvi, lengvai sugeriantys drėgmę (gali sugerti nuo 20 iki 65 proc. savo svorio). Natūralios medvilnės patalynė yra patvari ir ilgaamžiška net po daugkartinio skalbimo, puikiai išsaugo spalvas, neblunka.

   

  PRIEŽIŪRA:

  • Rekomenduojama išskalbti prieš pirmą naudojimą, išvertus užvalkalus į blogąją pusę
  • Skalbti skalbimo mašinoje patartina iki 40° C temperatūros, išvertus į blogąją pusę
  • Nenaudoti baliklių 
  • Negalima chemiškai valyti