Bambukinis rankšluostis "Raudonas Šokis", 70x130 cm

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: BRTa003
  1790
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  • Supakuota dovanų dėžutėje: Ne

  Išmatavimai: 70x130 cm

  Audinys: 50% bambukas, 50 % medvilnė

  Svoris: 630 g/m2

  Kadangi bambuko pluošto rankšluosčiai be galo minkšti ir švelnūs, juos naudoti  norėsis kiekvieną dieną.  Net ir jautri oda greitai įvertins šio audinio, dažnai lyginamo su šilku ar net kašmyru, privalumus.

  Bambuko pluoštas naudojamas rankšluosčių gamyboje dėl ypatingo šio pluošto švelnumo ir kur kas geresnio drėgmės sugėrimo. Аuginant bambukus nenaudojami pesticidai ir kiti chemikalai. Bambukų atliekas dirvožemyje visiškai suskaido saulės šviesa ir mikroorganizmai. Todėl bambuko pluoštas – pats ekologiškiausias. Net ir Lietuvos mokslininkai patvirtino, kad medžiagoje iš bambuko verpalų nesivysto didelė dalis mikrobų.

  Bambuko rankšluosčiai rekomenduojami visiems, turintiems odos problemų ir sergantiems astma. Kūdikiams, nаudojant vystyklus ar rankšluosčius, pаgamintus iš bambuko pluošto, išnyksta paraudimai ir bėrimai. Žmonės, turintys odos prоblemų, pаstebi ryškų pagerėjimą.

   

  Lovatiesei Suteiktas Oeko Tex 100 Standartas

  Oeko-Teks 100 standartas yra visuotinai pripažintas ekologinis standartas, sukurtas Austrijos Tekstilės Instituto (Oti) ir Vokietijos tyrimų instituto Hohenstein. Patikrinta ir sertifikuota, turinti Oeko-Teks 100  ženklą,  produkcija neturi nepalankaus, kenksmingo poveikio vartotojams. Oeko-Teks standarte pateiktos  griežtos  leistinų kenksmingų medžiagų  kiekių normos tekstilės produkcijai.

  Pagal šį standartą yra tikrinami šie tekstilės gaminių ekologiniai rodikliai: sunkiųjų metalų, formaldehido, pesticidų, aromatinių aminų, fenolių bei kitų kenksmingų priemaišų kiekiai bei nudažymo atsparumai įvairiems gaminių nešiojimo poveikiams.