Prekių katalogas

Avių vilnos antklodė "VERONA" (dvipusė), 100x140 cm

 • Avių vilnos antklodė "VERONA" (dvipusė), 100x140 cm

  Kodas: ANTMV100
  Pristatymo terminas
  20-25 d.d.
 •  

  Sudėtis:

  Viena pusė –  avių vilnos audinys pūkuotu paviršiumi, natūralios spalvos,

  kita - dailiai marginta 100% medvilnė, dygsniuota su PES vatinu.
  Vilnos sluoksnio tankis - 500 g/m ²

  Antklodės išmatavimai: 100x140 cm

   

  Avių vilna itin tinkama mėgstantiems natūralumą, komfortą ir šilumą. Natūraliu vilnos pluoštu užpildyta antklodė miego metu sugeria ir išgarina ant odos atsiradusią drėgmę bei tuo pačiu leidžia odai kvėpuoti. Dėl šių savybių puikiai tiks besiskundžiantiems kaklo ir nugaros skausmais, artritu.

  Antklodė pasižymi gera šilumos izoliacija ir oro laidumu. Tinkama naudoti tiek žiemą, tiek vasarą: žiemą - šildo, vasarą - vėsina. Vilnos patalynėje nesikaupia jokios išskyros ar prakaitas, nes vilna puikiai praleidžia orą.

  Vilnos užpildo antklodė yra higieniška - atspari dulkėms, pelėsiams, bei kitoms bakterijoms, neutralizuoja kvapus, todėl tiks alergiškiems žmonėms.

   

  Verta žinoti, kad gaminiai su vilnos užpildu ir iš vilnos audinio turi silpnesnį ar stipresnį specifinį natūralios vilnos kvapą. Jei vilnos kvapas atrodo per stiprus, tokį gaminį patariame vėdinti sausoje aplinkoje.

  Svarbu.  Medvilninės pusės raštas gali skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje.

   

  Pagaminta Lietuvoje

  Gamintojas UAB "Merkys"                                                       

   

                    

   KAIP PRIŽIŪRĖTI ANTKLODĘ

  • Geros kokybės atviros vilnos patalynę pakanka karts nuo karto papurkšti vandeniu bei nušukuoti.
  • Miegant neapvilktoje patalynėje, patariama bent kartą per savaitę ją palaikyti lauke, saulės atokaitoje, nes tiesioginiai saulės spinduliai džiovina vilnos riebalą – lanoliną, tad vilnos plaukas gali sukietėti ir pasidaryti šiurkštūs.
  • Kartą per pusmetį išvalyti su putomis ir šepečiu.
  • Taip pat galima skalbti namuose: su specialia vilnai skirta skalbimo priemone gerai išminkyti antklodę, o paskui gerai 2-3 kartus nuskalauti drungnu vandeniu.
  • Po skalavimo antklodę vertėtų palikti vonioje 1-2 valandoms, kad nubėgtų vanduo, tuomet ją kur kas lengviau iškelsite ir pakabinsite.