ŽVAKĖ "PARCO 1923"

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: PARCZV_01
  7900
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 
  Pristatymo terminas
  1-3 d.d.
 •  

  Senuosiuose miškuose medžiai saugo gležnas tik Abrucio nacionaliniame parke aptinkamas gėles. Jo istorija prasidėjo XIX amžiaus pabaigoje, siekiant sustabdyti marsikinių rudųjų lokių naikinimą. Parką, kuris yra vienas seniausių parkų Europoje, oficialiai 1923 m. įkūrė karališkoji šeima. Šiuos miškus daugelį amžių tyrę ekspertai sugebėjo išgryninti senųjų augalų gyvybinę jėgą ir sukurti subtilią laukinių žiedų kvapo esenciją .

  Žalios spalvos kaip parkas žvakė išsiskiria išsiskiria originaliu, akytu ir sugeriančiu dangteliu, pagamintu iš „Pietra Gentile“ (švelnus akmuo). Dangtelis sugeria kvepalus ir tarnauja kaip difuzorius arba, kaip alternatyva, tvirtam butelio pagrindui. Žvakė dėžutėje yra su apsauginiu maišeliu, pagamintu iš kašmyro.

  PARCO 1923 - kvapas apgaubia savo aromatu, išryškindamas gerą promenados istoriją: šviežią kalnų orą, gniaužiančių miškų šešėlį, vandens šlifuojamų akmenų skambesius ir krioklius, gėles ir įvairius augalus žydinčius parke. Pagrindinės kvapų natos: kadagys, sausmedis, medžių samanos, vilkdagis, laukinis salieras.

  Kiekis: 280 g.

  Pagaminta: Italijoje.