Prekių katalogas

Vonios kilimėlis "Rose"

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: VKSF001
  1899
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 
  Tekstilė
  100% medvilnė
  Pristatymo terminas
  2-4 d.d.

 • Išmatavimai: 50x80 cm

  Sudėtis: 100% medvilnė

  Tankis: 850 g/m2 

   

  Vonios kilimėlis kojoms yra pagamintas iš natūralaus pluošto (100% medvilnės). Toks rankšluostis tinka ir ieškantiems natūralumo, ir alergiškiems žmonėms.

  Didžiausias šio kilimėlio privalumas - neįprasta, pastelinė rožinė spalva. Šio vonios kilimėlio dydis yra 50 x 80 cm - pakankamas dydis ne tik išlipti iš vonios, bet dar ir "patrepsėti". Dizainas kuklus, jį puošia tik santūri lygi plati juosta, sudaranti stačiakampį netoli kilimėlio kraštų.

  Didelis vonios kilimėlio kojoms tankis (850 g/m2) garantuoja jo ilgaamžiškumą, o kartu ir gebėjimą sugerti daug vandens.   

  Kaip prižiūrėti:
  - etiketė su plovimo instrukcijomis yra pritvirtinta ant kilimėlio krašto;
  - prieš naudodamiesi tris kartus išplaukite kilimėlį didžiausioje leistinoje temperatūroje be minkštiklių (apskritai nepatartina naudoti minkštiklių vonios kilimėliams, nes minkštikliai padengia audinį plonu riebaliniu sluoksniu, dėl kurio audinys ir tampa švelnesniu. Tačiau riebalinis sluoksnis trukdo sugerti drėgmę, kas ir yra pagrindinė vonios kilimėlio funkcija);
  - panašios spalvos turėtų būti plaunamos kartu;
  - siekiant apsaugoti medvilnės pluoštą audimo metu, jis padengiamas apsauginiu parafino sluoksniu. Dėl to pirmus kartus, naudodamiesi vonios kilimėliu, galite pastebėti šiek tiek parafino dulkių. Tai nėra prekės defektas. Vėliau dulkių išsiskyrimas visiškai išnyksta, kartu vonios kilimėlis tampa minkštesnis, pasidaro labiau pūkuotas ir geriau sugeria vandenį. 

  PASTABA. Prašome atkreipti dėmesį į tai, kad Jūsų įrenginio ekrane atvaizduojamos spalvos priklauso nuo įrenginio nustatymų, tad faktinė prekės spalva gali skirtis.