Prekių katalogas

Vonios kilimėlis "Kassa"

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: VKSF003
  2399
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 
  Tekstilė
  100% medvilnė
  Pristatymo terminas
  2-4 d.d.

 • Išmatavimai: 50x70 cm

  Sudėtis: 100% medvilnė

  Tankis: 950 g/m2 

   

  Vonios kilimėlis kojoms pagamintas iš natūralaus pluošto (100% medvilnės). Toks rankšluostis tinka ir ieškantiems natūralumo, ir alergiškiems žmonėms.

  Dar vienas šio kilimėlio privalumas - ypatingai didelis tankis: jis ne tik gali sugerti didelį kiekį vandens, bet ir visiškai nepraleidžia šalčio nuo grindų, tad gali ypač praversti nuolat nešildomose sodybose, rūsiuose įrengtose dušinėse ar kur kitur. 

  Kaip prižiūrėti:
  - etiketė su plovimo instrukcijomis yra pritvirtinta ant kilimėlio krašto;
  - prieš naudodamiesi tris kartus išplaukite kilimėlį šaltame vandenyje be minkštiklių (apskritai nepatartina naudoti minkštiklių vonios kilimėliams, nes minkštikliai padengia audinį plonu riebaliniu sluoksniu, dėl kurio audinys ir tampa švelnesniu. Tačiau riebalinis sluoksnis trukdo sugerti drėgmę, kas ir yra pagrindinė vonios kilimėlio funkcija);
  - panašios spalvos turėtų būti plaunamos kartu;
  - siekiant apsaugoti medvilnės pluoštą audimo metu, jis padengiamas apsauginiu parafino sluoksniu. Dėl to pirmus kartus, naudodamiesi vonios kilimėliu, galite pastebėti šiek tiek parafino dulkių. Tai nėra prekės defektas. Vėliau dulkių išsiskyrimas visiškai išnyksta, kartu vonios kilimėlis tampa minkštesnis, pasidaro labiau pūkuotas ir geriau sugeria vandenį. 

  PASTABA. Prašome atkreipti dėmesį į tai, kad Jūsų įrenginio ekrane atvaizduojamos spalvos priklauso nuo įrenginio nustatymų, tad faktinė prekės spalva gali skirtis.