Prekių katalogas

Veliūrinis bambukinis vonios rankšluostis „Runa“ (tamsi mėta)

 • Veliūrinis bambukinis vonios rankšluostis „Runa“ (tamsi mėta)

  Kodas: VBRSF011/50x90cm
  Kaina 2874
  Tekstilė
  70% bambuko pluoštas (viskozė), 30% medvilnė,
  Dovanų dėžutė
  Ne
  Pristatymo terminas
  2-4 d.d.
 •  

  Audinys: 70% bambuko pluoštas (viskozė), 30% medvilnė

  Dekoras: 98% medvilnė, 2% poliesterio pluoštas 

  Tankis: 550 g/m2 

   

  Rankšluosčiai „Runa" – naujas labai populiaraus bambukinio-medvilninio audinio modelis. 

  Kuo jie ypatingi:

  • net trys dydžiai: rankoms, veidui ar plaukams bei kūnui;
  • neblunka;
  • nedažo;
  • švelnūs lyg šilkas;
  • putlūs, purūs.

  Rankšluosčiai „Runa“ panašūs į senesnio modelio liniją, daugelio pamiltus rankšluosčius MIROKO, tačiau dar platesne spalvų gama.

  Rankšluosčiai „Runa“ yra tankaus audimo (550 g/m2), dėl bambuko siūlų yra švelnūs liesti, o dėl įmaišytos medvilnės yra gerokai putlesni nei 100% bambuko rankšluosčiai. Nors pluoštų mišinys sumažina bambuko teikiamą antibakterinį, antigrybelinį efektą, tačiau, jei jūsų vonioje nekaraliauja pelėsis, šie rankšluosčiai yra puikus pasirinkimas. Ypač, jei neturite džiovyklės: dėl tokio pluoštų mišinio net ne džiovyklėje džiovinami rankšluosčiai „Runa“ ilgai išliks švelnūs.

  Rankšluosčiai „Runa“ yra dekoruoti subtiliai, be papildomų spalvų, tik dviem siaurom blizgaus siūlo juostelėmis ir dvigubos pynutės rašto veliūriniu audimu. Nors pavieniai rankšluosčiai atrodo nuostabiai ir netgi prabangiai, keleto šių rankšluosčių derinys tikrai įspūdingas, tad nuoširdžiai rekomenduojame įsigyti komplektais (ypač pravers mažiausi rankšluostukai, skirti rankoms ar veidui: keisti juos tenka dažniau, o mažas dydis neužims daug vietos nei skalbinių dėžėje, nei lentynose). priklausomai nuo jūsų įpročių ir pomėgių), todėl juos galima pirkti tiek atskirai, tiek kurti įvairius spalvų ir dydžių derinius, tinkančius prie jūsų vonios interjero. 

  PRIEŽIŪRA:
  - etiketė su plovimo instrukcijomis yra pririšta viršutiniame rankšluosčio kampe;
  - prieš naudodamiesi tris kartus išplaukite rankšluostį didžiausioje leistinoje temperatūroje be minkštiklių (apskritai nepatartina naudoti minkštiklių rankšluosčiams, nes minkštikliai padengia audinį plonu riebaliniu sluoksniu, dėl kurio audinys ir tampa švelnesniu. Tačiau riebalinis sluoksnis trukdo sugerti drėgmę, kas ir yra pagrindinė rankšluosčio funkcija);
  - panašios spalvos turėtų būti plaunamos kartu;
  - siekiant apsaugoti medvilnės pluoštą audimo metu, jis padengiamas apsauginiu parafino sluoksniu. Dėl to pirmus kartus, naudodamiesi rankšluosčiu, galite pastebėti šiek tiek parafino dulkių. Tai nėra prekės defektas. Vėliau dulkių išsiskyrimas visiškai išnyksta, kartu rankšluostis tampa minkštesnis, pasidaro labiau pūkuotas ir geriau sugeria vandenį.