Prekių katalogas

Sienos lipdukas "Afrika", 140x220 cm

 • Sienos lipdukas "Afrika", 140x220 cm

  Kodas: LSL001
  Kaina 4999
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 
 •  

  Pakuotėje yra 2 lipdukų lapai, kiekvieno lapo dydis: 60 cm X 90 cm

  Suklijuoti ant sienos užima: apie 220 cm X 140 cm (galima išdėstyti pageidaujamo pločio)

  Norite atnaujinti vaiko kambarį? Be didelių pastangų ir investicijų padaryti jį žaismingesnį ir linksmesnį? Puiki išeitis – sienų lipdukai Jūsų vaiko kambariui. Paprastas naudojimas leidžia sieną ar baldą paversti mielu meno kūriniu.

  Vaikai greitai auga, domisi įvairiais dalykais, todėl tie patys paveikslėliai gali atsibosti. Pabodus juos lengvai pašalinsite nuo paviršiaus ir pakeisite naujais lipdukais. O senuosius galėsite padovanoti kitam mažyliui.

  Spalvingas lipdukas su beždžionėlėmis, žirafa, drambliuku, zebriuku bei liūtuku puikiai tiks naujai draugystei tiek berniukui, tiek mergaitei. Suteikite vaikui galimybę pačiam nuspręsti, kaip turėtų atrodyti jo kambarys! Jeigu mažasis nori augintinių, tačiau bijote, kad Jums teks jais rūpintis - padovanokite jam beždžionėlę, drambliuką, žirafiuką ir kitus draugus! Nuostabus sienų lipdukas gali tapti vaiko draugu. Tegul kiekvienas gyvūnėlis turi vardą ir su vaiku smagiai leidžia laiką!

  Privalumai:

  • Greitai ir pigiai atnaujintas interjeras.
  • Lipdukai yra daugkartinio naudojimo. Lengvai nuimami, ant daugumos sienų nepalieka žymių, tačiau prieš klijuojant rekomenduojame išmėginti priklijuojant nedidelį plotą.

  Dėmesio!

  • Nepatariama interjero lipdukų klijuoti ant nelygių, grublėtų paviršių.