PREMIUM perkelio patalynės komplektas "Forest"

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: KPD004/nereikalinga/150x200-cm-+-50x70-cm
  9500
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 •  

  „Forest“ – miško gyvūnėlių susitikimas medyje. Žaismingi, mieli gyvūnėliai padės užmigti mažyliui ir neleis jaustis vienišam. Kiekvieną vakarą pratęskite savo sekamą pasaką į ją itraukdami vis naują herojų. Spalvingas dizainas netik papuoš vaiko kambarį, bet ir padės susipažinti su gyvūnais. Itin švelnus ir lengvas perkalio audinys apglėbs Jūsų mažąjį išdykėlį ir leis jam ramiai ir saldžiai sapnuoti.

  100% medvilnės audinys neleis miegant sukaisti, nes puikiai praleidžiai orą ir prisitaiko prie kūno temperatūros.

   

   Jūsų vaikas gali augti apsuptas dalykų, kuriuos jis myli labiausiai. Vienas iš jų - tai patalynė, švelniu prisilietimu nukelianti vaiko sapnus į stebuklų šalį, pilną nuotykių ir pasakų herojų…

   

   Galimi patalynės komplekto dydžiai:

  Antklodės užvalkalas 150x200 cm + Pagalvės užvalkaliukas 50x70 cm

   

   Yra galimybė patalynės komplektą supakuoti į prabangią dovanų dėžę!

   

  Kartu su užvalkalais reikalinga kartu komplektuojama paklodė (su guma arba be gumos)? Pasirink ją spaudžiant ČIA: https://goo.gl/TyiyEx

   

   

  APIE PERKELĮ

  Perkelis – tai audinys, pagamintas iš aukščiausios kokybės šukuotos ir mercerizuotos medvilnės yra ypatingai lygus ir neįtikėtinai pralaidus orui. Malonus prisilietimui perkalio audinys tiks Jūsų mažyliui bet kuriuo metų laiku. Speciali audinio apdaila bei skaitmeninio spausdinimo technologija leidžia išgauti sudėtingus įvairiaspalvius dizainius, kuriais prieš užmiegant galės pasidžiaugti Jūsų mažylis.

   

   

  PRIEŽIŪRA

   Patalynę su sagomis ir užtrauktukais rekomenduojama skalbti išvertus į blogąją pusę ir užsegus sagas bei užtrauktukus. Jeigu yra galimybė - specialiame skalbimo maiše. Tai leistų išlaikyti ryškias spalvas dar ilgesnį laikotarpį, bei apsaugotų užsegimus nuo pažeidimų. Rekomenduoajme skalbti ne daugiau kaip 600 apsukų/min ir išlaikyti 30-40 laipsnių temperatūrą, siekiant išvengti audinio blukimo ar susitraukimo.

  Skalbti 40°C temperatūroje (••)
  Nebalinti (X)
  Lyginti vidutine temperatūra (••)
  Galima valyti chemiškai visais tirpikliais išskyrus trichloretileną
  Džiovinti žemoje temperatūroje