Prekių katalogas

Prabangios medvilnės rankšluostis "Diana" (baltas)

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: RSF003/100x140-cm
  Kaina Rankšluosčio dydis Kiekis Pirkti
  2590
  100x140 cm
  Į krepšelį 
  Tekstilė
  100% Egipto medvilnė
  Pristatymo terminas
  2-4 d.d.
 •               

  Audinys: 100% medvilnė 

  Svoris: 650 g/m2

   

  Prabangus "Bruno Conti" prekės ženklo sniego baltumo vonios rankšluostis "DIANA" yra pagamintas iš natūralaus pluošto (100% medvilnės). Toks rankšluostis tinka ir ieškantiems natūralumo, ir alergiškiems žmonėms.

   

  Didžiausias šio rankšluosčio privalumas - jo dydžiai:

  • 40 x 70 cm rankšluostukas pakankamai didelis, kad būtų patogu nusisausinti rankas ar nusišluostyti veidą, bet kartu neužima daug vietos
  • 100 x 140 cm rankšluostis tokio dyžio rankšluosčiu patogiai nusišluostys didesnio nei vidutinis ūgio ir/ar svorio žmogus, taip pat toks dydis labai praverčia niūriausiu metų laiku, kai namuose (ir vonioje) dar šalta, o vien nuo minties, kad reikės pasitraukti nuo karšto vandens srovės, per kūną nubėga šiurpas. 

   

  Rankšluostis "DIANA" išsiskiria savo dizainu. Ant jo nėra akiai jau įprastų įmantrių žakardinių juostų rankšluosčio šonuose, jo visas plotas išaustas susikertančių stačiakampių raštais. Be to, rankšluosčio galai apsiūti banguota juostele, o rankšluosčio šonuose palikta po plačią, lygią, to paties rašto juostą. Šios iš pažiūros paprastos detalės sukuria itin prabangaus rankšluosčio įvaizdį. Tinka tiems, kurie ieško stilingų, tačiau akies nerėžiančių vonios kambario aksesuarų.

  Didelis "DIANA" ranškluosčio tankis (650 g/m2) ir dvigubų, trumpesnių nei įprasta kilpų audimas nulemia rankšluosčio tvirtumą: jis tarnaus ilgai, o laikui bėgant vis tiek išliks maloniu liesti - juk to labiausiai ir norisi, glaudžiant rankšluostį prie kūno.    

  PRIEŽIŪRA:

  - etiketė su plovimo instrukcijomis yra pririšta viršutiniame rankšluosčio kampe;
  - prieš naudodamiesi tris kartus išplaukite rankšluostį didžiausioje leistinoje temperatūroje be minkštiklių (apskritai nepatartina naudoti minkštiklių rankšluosčiams, nes minkštikliai padengia audinį plonu riebaliniu sluoksniu, dėl kurio audinys ir tampa švelnesniu. Tačiau riebalinis sluoksnis trukdo sugerti drėgmę, kas ir yra pagrindinė rankšluosčio funkcija);
  - panašios spalvos turėtų būti plaunamos kartu;
  - siekiant apsaugoti medvilnės pluoštą audimo metu, jis padengiamas apsauginiu parafino sluoksniu. Dėl to pirmus kartus, naudodamiesi rankšluosčiu, galite pastebėti šiek tiek parafino dulkių. Tai nėra prekės defektas. Vėliau dulkių išsiskyrimas visiškai išnyksta, kartu rankšluostis tampa minkštesnis, pasidaro labiau pūkuotas ir geriau sugeria vandenį. 

  Pastaba. Prašome atkreipti dėmesį į tai, kad Jūsų įrenginio ekrane atvaizduojamos spalvos priklauso nuo įrenginio nustatymų, tad faktinė prekės spalva gali skirtis.