Pledas "Spalvos", 200x230 cm

  • Kraunamos nuotraukos
    Kodas: PLEDsa016-1
    Kaina Pledo dydis Kiekis Pirkti
    3199
    200x230 cm
    Į krepšelį 
  •  

    Dydis: 200x230 cm

    Sudėtis: 100 % mikropluoštas

     

    Iš aukštos kokybės mikropluošto audinio pagamintas pledas yra itin švelnus, minkštas ir malonus liesti. Jis yra lengvas, ilgaamžis, patvarus, nekenksmingas gamtai, nealergizuojantis ir leidžiantis odai kvėpuoti.

    Mikropluošto audinys yra atsparus trinčiai, nesiglamžo bei yra itin patvarus. Jis nereikalauja didelės priežiūros. Ryškiaspalvis audinys ilgai tarnauja ir neblunka.

     

    Priežiūra:

    Skalbti 30° temperatūroje
    Galimas sausas valymas
    Nedžiovinti džiovyklėje
    Nebalinti
     

    Istorija

    XIX a. pab. buvo išrastas dirbtinis šilkas. Tuomet mokslininkai sujudo dar intensyviau ieškoti būdų, kaip pagaminti audinius, kurie nenusileistų savo savybėmis natūraliems audiniams, būtų gerokai lengvesni ir pigesni. XX a. pr. pasaulį išvydo nailonas, elastanas ir kiti sintetiniai audiniai, o 1976 m. Japonija nustebino mikropluoštu. Tikra revoliucija: audiniai lengvi, ilgaamžiai, patvarūs, nekenksmingi gamtai, nealergizuojantys ir leidžiantys odai kvėpuoti! Mokslininkai vis tobulino mikropluoštą. Dabar iš jo gaminami ne tik kokybiški audiniai. Sričių, kur panaudojamas mikropluoštas, vis daugėja: medicinoje, biologijoje, statyboje ir pan. Namie, kur tik pažvelgsime – vien mikropluošto gaminiai. Be jų neapsieina nei vonios kambarys (rankšluosčiai, chalatai, kilimėliai ir t.t.), nei virtuvė (kempinėlės, šluostės ir pan.), nei miegamasis (pledai, apklotai, antklodės ir kt.).