Prekių katalogas

Patalynės komplektas "Saldi Svajonė", 3 dalių, 150x200 cm

 • Patalynės komplektas "Saldi Svajonė", 3 dalių, 150x200 cm

  Kodas: MD049-1
  Kaina 6900 
  Audinys
  100% medvilnė (drobė)
  Raštai
  Moters kambariui
  Antklodės dydis
  150x200 cm
  Pagalvės dydis
  50x70 cm
  Paklodė
  Be paklodės
  Supakuota dovanų dėžutėje
  Ne
  Pristatymo terminas
  1-3 d.d.

 • Patalynės komplektą sudaro:

  1 antklodės užvalkalas (150x200cm)

  1 užvalkaliukas pagalvei (50x70cm)

  1 paklodė (180x240cm)

   

  Patalynės komplektas yra pagamintas iš 100 % aukštos kokybės medvilnės. Audinys yra itin švelnus ir labai maloniai priglunda prie kūno. 

  Medvilnė yra lengvas, švelnus, malonus bei naudojant specifines audinių verpimo technologijas išgaunamas labai tvirtas, ilgaamžis ir vienas atspariausių blukimui audinių. Tai leis patalynės komplektui išsaugoti savo pradinę išvaizdą ir sąvybes itin ilgą laiką.

  Komplekto užvalkalas antklodei užsegamas sagutėmis, o užvalkaliukas pagalvei užsegimo neturi.  

   

  Rekomendacijos: Patalynę rekomenduojama skalbti išvertus į blogąją pusę ir užsegus sagutes, arba dar geriau -  specialiame skalbimo maiše. Tai leis spalvoms išlikti ryškioms dar ilgiau bei nepažeis užsegimų.

   

  Pagaminta Turkijoje


   APIE PREMIUM MEDVILNĘ

  Tai yra 100 proc. itin aukštos kokybės medvilnės audinys. Jis yra tankiai išaustas, ilgaamžis ir itin tvirtas. Medvilnė gerai sugeria drėgmę, leidžia kūnui kvėpuoti, nedirgina odos, todėl tinka net ir alergiškiems žmoniems. Natūralios medvilnės patalynė yra patvari ir ilgaamžiška net po daugkartinio skalbimo, puikiai išsaugo spalvas, neblunka.
  Medvilnė gerai sugeria drėgmę, leidžia kūnui kvėpuoti, nedirgina odos, todėl tinka alergiškiems žmoniems. Medvilniniai audiniai – tvirti, lengvi, lengvai sugeriantys drėgmę (gali sugerti nuo 20 iki 65 proc. savo svorio). Natūralios medvilnės patalynė yra patvari ir ilgaamžiška net po daugkartinio skalbimo, puikiai išsaugo spalvas, neblunka.