Prekių katalogas

Patalynės komplektas "Legendinė naktis", 140x200 cm

 • Patalynės komplektas "Legendinė naktis", 140x200 cm

  Kodas: GMLT002/140x200cm/50x70cm
  Kaina 4945
  Į krepšelį 
  Audinys
  100% medvilnė (glamžyta)
  Raštai
  Moters kambariui
  Antklodės dydis
  140x200 cm
  Pagalvės dydis
  50x70 cm
  Paklodė
  Be paklodės
  Supakuota dovanų dėžutėje
  Ne
  Pristatymo terminas
  3-5 d.d.
 •  

  Patalynės komplektą sudaro:

  • 1 antklodės užvalkalas (140x200 cm)
  • 1 užvalkaliukas pagalvei (50x70 cm)  

   

  Patalynės komplektas pagamintas iš 100 % aukštos kokybės medvilnės audinio. Jis audžiamas iš drobinio tankaus pynimo verpalų. Švelni, įvairiaspalvė, puikų poilsį garantuojati patalynė pasiūta iš natūralaus, malonaus prie kūno audinio.

  Glamžyta patalynė yra pats praktiškiausias pasirinkimas iš visų patalų. Ji išsiskiria tuo, jog yra glamžyto audinio, tad jos niekada nereikia lyginti. Išskalbus galite džiovinti džiovyklėje ar kabinti ant džiovyklos ir iš karto vėl naudoti. Priežiūra itin paprasta. 

  Lengvas ir plonas glamžytos patalynės audinys yra lengvas, tad leidžia laisvai judėti ir patogiai jaustis miego metu. Ypač šiltuoju metų laikotarpiu skubantiems tai yra fantastiškas pasirinkimas. Natūrali medvilnė puikiai sugeria drėgmę, yra pralaidi orui ir dėl savo lengvumo yra itin tinkma neramiai miegantiems.

  Patalynės komplektas užsegimų neturi.

  Pagaminta Lietuvoje


  Rekomendacijos:
  Patalynę rekomenduojama skalbti išvertus į blogąją pusę, arba dar geriau - specialiame skalbimo maiše. Tai leis spalvoms išlikti ryškioms dar ilgiau.

   

  APIE GLAMŽYTĄ AUDINĮ

  Glamžyta patalynė - tai pats geriausias pasirinkimas skubantiems. Iš glamžyto audinio pagamintų patalų priežiūra yra viena paprasčiausių. Ji išsiskiria tuo, kad jos niekada nereikia lyginti. Išskalbus galite džiovinti džiovyklėje ar kabinti ant džiovyklos ir iš karto vėl naudoti. Jis gerai skalbiasi, lengvai prižiūrima, audinio medžiaga greitai džiūsta.

  Lengvas ir plonas glamžytos patalynės audinys yra lengvas, tad leidžia laisvai judėti ir patogiai jaustis miego metu. Natūrali medvilnė puikiai sugeria drėgmę, yra pralaidi orui ir dėl savo lengvumo yra itin tinkma neramiai miegantiems. 


  Pastaba.
  Nepamirškite! Pateiktos prekės nuotrauka yra maketas, todėl prekė gali skirtis nuo to, kaip ji pateikta nuotraukoje. Kokybiškos specialiai pasiūtos patalynės grąžinti negalima.  

  Oeko-Teks 100 standartas

   

  Oeko-Teks 100 standartas yra visuotinai pripažintas ekologinis standartas, sukurtas Austrijos Tekstilės Instituto (Oti) ir Vokietijos tyrimų instituto Hohenstein. Patikrinta ir sertifikuota, turinti Oeko-Teks 100 ženklą, produkcija neturi nepalankaus, kenksmingo poveikio vartotojams. Oeko-Teks standarte pateiktos griežtos leistinų kenksmingų medžiagų kiekių normos tekstilės produkcijai.
  Pagal šį standartą yra tikrinami šie tekstilės gaminių ekologiniai rodikliai: sunkiųjų metalų, formaldehido, pesticidų, aromatinių aminų, fenolių bei kitų kenksmingų priemaišų kiekiai bei nudažymo atsparumai įvairiems gaminių nešiojimo poveikiams.

   

  PRIEŽIŪRA:
  Skalbti 40°C (••)
  Nebalinti (X)
  Lyginti vidutine temperatūra (••)
  Nevalyti sausai
  Džiovinti žemoje temperatūroje