Prekių katalogas

Patalynės komplektas "Legendinė naktis"

 • Patalynės komplektas "Legendinė naktis"

  Kodas: GMLT002/140x200-cm/40x60-cm
  4745
  Į krepšelį 
  Audinys
  100% medvilnė (glamžyta drobė)
  Raštai
  Moters kambariui
  Paklodė
  Be paklodės
  Supakuota dovanų dėžutėje
  Ne
  Pristatymo terminas
  5-10 d.d
 •  

  Pasirink tinkamus užvalkalų dydžius ir pasiūsime patalynės komplektą, skirtą individualiai Tau!

  Patalynės komplektas pagamintas iš 100 % aukštos kokybės medvilnės audinio. Jis audžiamas iš drobinio tankaus pynimo verpalų. Švelni, įvairiaspalvė, puikų poilsį garantuojati patalynė pasiūta iš natūralaus, malonaus prie kūno audinio.

  Glamžyta patalynė yra pats praktiškiausias pasirinkimas iš visų patalų. Ji išsiskiria tuo, jog yra glamžyto audinio, tad jos niekada nereikia lyginti. Išskalbus galite džiovinti džiovyklėje ar kabinti ant džiovyklos ir iš karto vėl naudoti. Priežiūra itin paprasta. 

  Lengvas ir plonas glamžytos patalynės audinys yra lengvas, tad leidžia laisvai judėti ir patogiai jaustis miego metu. Ypač šiltuoju metų laikotarpiu skubantiems tai yra fantastiškas pasirinkimas. Natūrali medvilnė puikiai sugeria drėgmę, yra pralaidi orui ir dėl savo lengvumo yra itin tinkma neramiai miegantiems.

   

  SVARBU. Patalynės komplektas, kurio užvalkalas skirtas viengulei antklodei (140x200cm, 140x205cm, 140x220cm), turi tik 1 užvalkaliuką pagalvei. 


  Nori papildomo užvalkaliuko(-ų)? Užsakyk juos spaudžiant ČIA: https://goo.gl/XSYWG

  Standartiškai antklodės bei pagalvių užvalkalai užsegimo neturi.

  Nori, kad pasirinkti užvalkalai būtų su užtrauktukais? Užsisakyk juos spaudžiant ČIA: https://goo.gl/DDXPcr

  Pagaminta Lietuvoje


  Rekomendacijos:
  Patalynę rekomenduojama skalbti išvertus į blogąją pusę, arba dar geriau - specialiame skalbimo maiše. Tai leis spalvoms išlikti ryškioms dar ilgiau.

   

  APIE GLAMŽYTĄ AUDINĮ

  Glamžyta patalynė - tai pats geriausias pasirinkimas skubantiems. Iš glamžyto audinio pagamintų patalų priežiūra yra viena paprasčiausių. Ji išsiskiria tuo, kad jos niekada nereikia lyginti. Išskalbus galite džiovinti džiovyklėje ar kabinti ant džiovyklos ir iš karto vėl naudoti. Jis gerai skalbiasi, lengvai prižiūrima, audinio medžiaga greitai džiūsta.

  Lengvas ir plonas glamžytos patalynės audinys yra lengvas, tad leidžia laisvai judėti ir patogiai jaustis miego metu. Natūrali medvilnė puikiai sugeria drėgmę, yra pralaidi orui ir dėl savo lengvumo yra itin tinkma neramiai miegantiems. 

   

  Pageidaujate kitokių užvalkalų/paklodžių dydžių nei mes siūlome? Susisiekite su mumis ir per kelias dienas juos pagaminsime!


  Pastaba.
  Nepamirškite! Prekė gali nežymiai skirtis nuo to, kaip ji pateikta nuotraukoje. Kokybiškos specialiai pasiūtos patalynės grąžinti negalima. 

  Oeko-Teks 100 standartas

   

  Oeko-Teks 100 standartas yra visuotinai pripažintas ekologinis standartas, sukurtas Austrijos Tekstilės Instituto (Oti) ir Vokietijos tyrimų instituto Hohenstein. Patikrinta ir sertifikuota, turinti Oeko-Teks 100 ženklą, produkcija neturi nepalankaus, kenksmingo poveikio vartotojams. Oeko-Teks standarte pateiktos griežtos leistinų kenksmingų medžiagų kiekių normos tekstilės produkcijai.
  Pagal šį standartą yra tikrinami šie tekstilės gaminių ekologiniai rodikliai: sunkiųjų metalų, formaldehido, pesticidų, aromatinių aminų, fenolių bei kitų kenksmingų priemaišų kiekiai bei nudažymo atsparumai įvairiems gaminių nešiojimo poveikiams.

   

  PRIEŽIŪRA:
  Skalbti 40°C (••)
  Nebalinti (X)
  Lyginti vidutine temperatūra (••)
  Nevalyti sausai
  Džiovinti žemoje temperatūroje