Prekių katalogas

Patalynės komplektas "Elegancija" (pilka)

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: SMUR006/140x200-cm/40x60-cm
  4589
  Į krepšelį 
  Audinys
  100% PREMIUM satinas
  Raštai
  Moters kambariui
  Paklodė
  Su paklode/Be paklodės
  Supakuota dovanų dėžutėje
  Taip/Ne
  Pristatymo terminas
  3-5 d.d.
 •  

  Kartu su užvalkalais reikalinga kartu komplektuojama paklodė (su guma arba be gumos)? Pasirink ją spaudžiant ČIA: https://goo.gl/YuPMxq

  Pasirink tinkamus užvalkalų dydžius ir pasiūsime patalynės komplektą, skirtą individualiai Tau!

   

  Patalynės komplektas pagamintas iš 100 % aukštos kokybės MAKO satininio medvilnės audinio. Tai lengvas ir labai tankus audinys. Mako satinas yra beveik du kartus tankesnis negu įprastas satino audinys bei išaustas iš labai plonų verpalų. Audinys pralaidus orui, neslysta, tad miegodami tokioje patalynėje jausitės komfortiškai.

  Užvalkalai yra siuvami iš 100 proc. medvilnės satininio audinio, kuris papildomai yra apdirbtas „butter finishing“ (sviestuotas paviršius) technologija. Ši technologija gaminiams suteikia viliojančio žvilgesio ir gundančio švelnumo. Audinys lėtai dyla, neblunka, yra lengvai lyginamas. Mako satino patalynė yra puikus pasirinkimas mėgstantiems komfortą ir subtilumą.  

   

  SVARBU. Patalynės komplektas, kurio užvalkalas skirtas viengulei antklodei (140x200cm, 145x205cm, 140x220cm, 150x210cm), turi tik 1 užvalkaliuką pagalvei. Visi kiti komplektuojami su 2 užvalkaliukais.
  Nori papildomo užvalkaliuko(-ų)? Užsakyk juos spaudžiant ČIA: https://goo.gl/XSYWGj

  Nori, kad patalynė būtų supakuota elegantiškoje dovanų dėžutėje? Užsakyk ją spaudžiant ČIA: http://bit.ly/31aKPsU

   

  Visi antklodės bei pagalvių užvalkalai užsegami užtrauktukais.

  Pastaba. Užsakant antklodės užvalkalo dydį 220x240 cm, raštas sukasi.

   

  Pagaminta Lietuvoje


  Šis patalynės komplektas yra siuvamas pagal jūsų pasirinktus išmatavimus, todėl gamyba gali užtrukti 1-5 d.d.


  Rekomendacijos:
  Patalynę rekomenduojama skalbti išvertus į blogąją pusę, arba dar geriau - specialiame skalbimo maiše. Tai leis spalvoms išlikti ryškioms dar ilgiau.

   

  APIE MAKO SATINĄ

  Mako satinas - lengvas ir labai tankus audinys iš medvilnės. Mako satinas yra beveik du kartus tankesnis negu įprastas satino audinys, išaustas iš labai plonų verpalų. Pralaidus orui, neslysta, tad miegodami tokioje patalynėje jausitės komfortiškai. Šis audinys lėtai dyla, neblunka, yra lengvai lyginamas. Mako satino patalynė, tai puikus pasirinkimas mėgstantiems komfortą ir subtilumą.  

   

  Pageidaujate kitokių užvalkalų/paklodžių dydžių nei mes siūlome? Susisiekite su mumis ir per kelias dienas juos pagaminsime!


  Pastaba.
  Nepamirškite! Jeigu specialiai pasiūta patalynė yra kokybiška, jos grąžinti negalima.

  Oeko-Teks 100 standartas

   

  Oeko-Teks 100 standartas yra visuotinai pripažintas ekologinis standartas, sukurtas Austrijos Tekstilės Instituto (Oti) ir Vokietijos tyrimų instituto Hohenstein. Patikrinta ir sertifikuota, turinti Oeko-Teks 100 ženklą, produkcija neturi nepalankaus, kenksmingo poveikio vartotojams. Oeko-Teks standarte pateiktos griežtos leistinų kenksmingų medžiagų kiekių normos tekstilės produkcijai.
  Pagal šį standartą yra tikrinami šie tekstilės gaminių ekologiniai rodikliai: sunkiųjų metalų, formaldehido, pesticidų, aromatinių aminų, fenolių bei kitų kenksmingų priemaišų kiekiai bei nudažymo atsparumai įvairiems gaminių nešiojimo poveikiams.

   

  PRIEŽIŪRA:
  Skalbti 40°C (••)
  Nebalinti (X)
  Lyginti vidutine temperatūra (••)
  Nevalyti sausai
  Džiovinti žemoje temperatūroje