Prekių katalogas

Patalynės komplektas "Baltieji žiedai"

  • Patalynės komplektas "Baltieji žiedai"

    Kodas: DRUS 8411 green/140x200-cm/40x60-cm
    Kaina 3794
    Į krepšelį 
    Audinys
    100% medvilnė (drobė)
    Raštai
    Moters kambariui
    Paklodė
    Su paklode/Be paklodės
    Supakuota dovanų dėžutėje
    Ne
    Pristatymo terminas
    12-15 d.d.
  •  

    Kartu su užvalkalais reikalinga kartu komplektuojama paklodė (su guma arba be gumos)? Pasirink ją spaudžiant ČIA: https://goo.gl/UnJuPk

    Pasirink tinkamus užvalalų dydžius ir pasiūsime patalynės komplektą, skirtą individualiai Tau!

     

    Patalynės komplektas pagamintas iš drobinio audinio, kurį sudaro 100 % aukštos kokybės medvilnė. Tai yra puikus pasirinkimas mėgstantiems higieną ir lengvą skalbimą.
    Drobės audinys yra labai tvirtas, ilgaamžis ir vienas atspariausių blukimui audinių. Šio patalynės komplekto užvalkalai ir paklodė yra laidūs šilumai, užtikrina oro cirkuliaciją. Tai yra puikus pasirinkimas mėgstantiems higieną ir lengvą skalbimą. Audinys išsiskiria iš kitų, nes yra tvirtas, stiprus ir puikiai sugeria drėgmę.

     

    SVARBU. Patalynės komplektas, kurio užvalkalas skirtas viengulei antklodei (140x200cm, 140x220cm, 145x215cm, 150x210cm), turi tik 1 užvalkaliuką pagalvei. Visi kiti komplektuojami su 2 užvalkaliukais.

    Nori papildomo užvalkaliuko(-ų)? Užsakyk juos spaudžiant ČIA: https://goo.gl/6dGTis

    Standartiškai antklodės bei pagalvių užvalkalai užsegimo neturi.
    Nori, kad pasirinkti užvalkalai būtų su užtrauktukais? Užsisakyk juos spaudžiant ČIA: https://goo.gl/6dGTis

     

    Pagaminta Lietuvoje

     

    Šis patalynės komplektas yra siuvamas pagal jūsų pasirinktus išmatavimus, todėl gamyba gali užtrukti 1-4 dienas.

    Rekomendacijos: Patalynę rekomenduojama skalbti išvertus į blogąją pusę, arba dar geriau - specialiame skalbimo maiše. Tai leis spalvoms išlikti ryškioms dar ilgiau.

     

    APIE DROBĖS AUDINĮ
    Drobė – tai bene klasika tapusios 100 proc.medvilnės audinys. Jis yra tankiai išaustas, ilgaamžis ir itin tvirtas. Medvilnė gerai sugeria drėgmę, leidžia kūnui kvėpuoti, nedirgina odos, todėl tinka net ir alergiškiems žmoniems. Natūralios medvilnės patalynė yra patvari ir ilgaamžiška net po daugkartinio skalbimo, puikiai išsaugo spalvas, neblunka.
    Medvilnė gerai sugeria drėgmę, leidžia kūnui kvėpuoti, nedirgina odos, todėl tinka alergiškiems žmoniems. Medvilniniai audiniai – tvirti, lengvi, lengvai sugeriantys drėgmę (gali sugerti nuo 20 iki 65 proc. savo svorio). Natūralios medvilnės patalynė yra patvari ir ilgaamžiška net po daugkartinio skalbimo, puikiai išsaugo spalvas, neblunka.

     

    Pageidaujate kitokių užvalkalų/paklodžių dydžių nei mes siūlome? Susisiekite su mumis ir per kelias dienas juos pagaminsime!


    Pastaba. Nepamirškite! Prekė gali nežymiai skirtis nuo to, kaip ji pateikta nuotraukoje. Kokybiškos specialiai pasiūtos patalynės grąžinti negalima.


    Oeko-Teks 100 standartas

     

     


    Oeko-Teks 100 standartas yra visuotinai pripažintas ekologinis standartas, sukurtas Austrijos Tekstilės Instituto (Oti) ir Vokietijos tyrimų instituto Hohenstein. Patikrinta ir sertifikuota, turinti Oeko-Teks 100 ženklą, produkcija neturi nepalankaus, kenksmingo poveikio vartotojams. Oeko-Teks standarte pateiktos griežtos leistinų kenksmingų medžiagų kiekių normos tekstilės produkcijai.
    Pagal šį standartą yra tikrinami šie tekstilės gaminių ekologiniai rodikliai: sunkiųjų metalų, formaldehido, pesticidų, aromatinių aminų, fenolių bei kitų kenksmingų priemaišų kiekiai bei nudažymo atsparumai įvairiems gaminių nešiojimo poveikiams.


    PRIEŽIŪRA:

    Skalbti 40°C (••)
    Nebalinti (X)
    Lyginti vidutine temperatūra (••)
    Nevalyti sausai
    Džiovinti žemoje temperatūroje