Prekių katalogas

Papildoma Premium satino (100% medvilnė) paklodė

 • Papildoma Premium satino (100% medvilnė) paklodė

  Papildomos paklodės dydis Kaina Pirkti
  220x240cm
  Kaina 5390
  Kodas: PAK-DSF/220x240cm
  Į krepšelį  
  240x260cm
  Kaina 5890
  Kodas: PAK-DSF/240x260cm
  Į krepšelį  
  90x200cm (su guma)
  Kaina 3990
  Kodas: PAK-DSF/90x200cm-(su-guma)
  Į krepšelį  
  140x200cm (su guma)
  Kaina 4990
  Kodas: PAK-DSF140x200cm-(su-guma)
  Į krepšelį  
  160x200cm (su guma)
  Kaina 52 
  Kodas: PAK-DSF/160x200cm-(su-guma)
  Į krepšelį  
  180x200cm (su guma)
  Kaina 56 
  Kodas: PAK-DSF/180x200cm-(su-guma)
  Į krepšelį  
  200x200cm (su guma)
  Kaina 5890
  Kodas: PAK-DSF/200x200cm-(su-guma)
  Į krepšelį  

 • Reikalinga kartu su pasirinktais patalynės užvalkalais komplektuojama paklodė?

  Ją gali užsisakyti čia, pasirenkant paklodės su guma arba be gumos dydį bei kiekį.
  Paklodė (-ės) bus pasiūta (-os) ir spalviškai pritaikyta prie Jūsų jau pasirinktų patalynės užvalkalų dizaino bei pristatyta vienu metu su kitomis užsakymo prekėmis.

  Paklodė pagaminta iš 100 % aukštos kokybės Premium satininio medvilnės audinio, o paklodės kampuose (pasirinkus paklodę su guma) įsiūta guma tampriai ją įtempia ir užtikrina Jūsų miego kokybę. Paklodė užvelkama ant čiužinio „Saldainių dėžutės dangtelio“ principu. Tai yra labai praktiškas, greitas ir patogus būdas. Pati paklodė nėra tampri, o guma nėra apsiūta, kaip įprasta, aplinkui visą paklodę. Paklodės užtvirtinimą ant čiužinio užtikrina specialūs 3T kampai.

  Apvelkant šią paklodę, Jums nereiks kitų pagalbos. Paprasčiausiai uždėsite paklodę, kaip saldainių dėžutės dangtelį ir įtempsite kampus. Tad dėka specialios Timp Tamp Technologijos (3T technologija), paklodė visada bus glotniai ir tampriai prigludusi prie čiužinio paviršiaus, o Jūsų lova atrodys gražiai ir tvarkingai!

   Paklodės audinys taip pat yra papildomai apdirbtas „butter finishing“ (sviestuotas paviršius) technologija. Šis apdirbimo būdas gaminiams suteikia viliojančio žvilgesio ir gundančio švelnumo.

  Audinys yra lengvas, tankus, švelnus bei naudojant specifines audinių verpimo technologijas išgaunamas labai tvirtas, ilgaamžis ir vienas atspariausių blukimui.

   

  Paklodės be gumos lengvai uždengs bet kurios lovos paviršių, o paklodės su guma visada glotniai ir tampriai priglunda prie čiužinio paviršiaus, tad Jūsų lova atrodys gražiai ir tvarkingai!

   

  Pagaminta Lietuvoje

   

  Ši pakodė yra siuvama pagal jūsų pasirinktus išmatavimus, todėl gamyba gali užtrukti 1-4 dienas.

   

  APIE PREMIUM SATINO AUDINĮ

  PREMIUM klasės satinas - tai ekskliuzyvinis gaminys, kuris ne tik atrodo itin prabangiai, tačiau taip pat yra ilgaamžis. Aukštos kokybės 100 proc. medvilnės audinys apdorojamas naujausiomis technologijomis, o spalvai išgauti, parenkami aukštos klasės blukimui atsparūs dažai. Tai leidžia PREMIUM satino gaminiams išlaikyti sodrias spalvas net ir po daugkartinio plovimo.

  PREMIUM satino gamybai naudojamos pažangiausios technologijos. Jis yra audžiamas iš plonų siūlų, tačiu ypatingai tankiai, o tai leidžia audiniui išlikti stipriam ir tvirtam. Prabangus ir kokybiškas PREMIUM satino patalynės komplektas patenkins net aukščiausius vartotojo poreikius. .

   

  Pageidaujate kitokių paklodžių dydžių nei mes siūlome? Susisiekite su mumis ir per kelias dienas juos pagaminsime!