Prekių katalogas

Papildoma perkelio (100% medvilnė) paklodė

 • Papildoma perkelio (100% medvilnė) paklodė

  Papildomos paklodės dydis Kaina Pirkti
  240x260cm
  Kaina 6999
  Kodas: PAK-PRDF/240x260cm
  Į krepšelį  
  160x200cm (su guma)
  Kaina 6399
  Kodas: PAK-PRDF/160x200cm-(su-guma)
  Į krepšelį  
  180x200cm (su guma)
  Kaina 6999
  Kodas: PAK-PRDF/180x200cm-(su-guma)
  Į krepšelį  

 • Reikalinga kartu su pasirinktais patalynės užvalkalais komplektuojama paklodė?

  Ją gali užsisakyti čia, pasirenkant paklodės su guma arba be gumos dydį bei kiekį.
  Paklodė (-ės) bus pasiūta (-os) ir spalviškai pritaikyta prie Jūsų jau pasirinktų patalynės užvalkalų dizaino bei pristatyta vienu metu su kitomis užsakymo prekėmis.

  Paklodė pagaminta iš perkelio - prabangaus, ilgaamžio ir švelnaus 100% minkštintos medvilnės audinio. Audinį išskirtinai patvariu, lengvu ir minktšu paverčia gamyboje naudojama speciali net 200 siūlų kvadratiniame colyje technologija.  

  Paklodės be gumos lengvai uždengs bet kurios lovos paviršių, o paklodės su guma visada glotniai ir tampriai priglunda prie čiužinio paviršiaus, tad Jūsų lova atrodys gražiai ir tvarkingai!

   

  Pagaminta Lietuvoje

   

  Apie PERKELIO audinį

  Perkelis - lengvas medvilninis vienodų metmenų ir ataudų drobinio pynimo audinys. Gali būti dažytas ar margintas. Dažnai naudojamas patalynei.

  Perkelis yra tankus audinys, jo tankumas būna 200 ar net didesnis. Perkelis audžiamas iš vidutinių bei plonų verpalų. Jis žymiai tankesnio audimo nei kiti paklodėms naudojami audiniai, vidutinės gramatūros, tvirtas, glotnus, neblizgus.

   

  Pastaba. Nepamirškite! Prekė gali nežymiai skirtis nuo to, kaip ji pateikta nuotraukoje. Kokybiškos specialiai pasiūtos patalynės grąžinti negalima.