Prekių katalogas

Lovatiesė "Šokoladinis Kremas", 200x220 cm

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: LUNh002
  4406
  4895 Sutaupykite 489
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 
 •  

  Užpildas: 60% medvilnė, 40% poliesteris 

  Audinys: 100% mikropluoštas

  Išmatavimai: 200x220 cm (ilgis x plotis)

   

  Jau labai seniai įrodyta, kad spalvos daro įtaką žmogaus savijautai ir nuotaikai.  Teigiama, kad  ramios, pastelinės spalvos kuria malonią ir saugią atmosferą, jos išlaiko harmoniją ir ramų poilsį. Siekiant užtikrinti namų jaukumą, siūlome Jums papuošti savo kambarį nuostabiomis spalvomis.

  Lovatiesė pagaminta iš aukštos kokybės sertifikuoto mikropluošto audinio, kuris yra itin švelnus, mikštas ir malonus kūnui. Jis nealergizuoja, skalbimo metu neblunka ir ilgai išlaiko sodrias spalvas. Mikropluošto gaminiai puikiai tinka net ir natūraliems pluoštams alergiškiems žmonėms.

  Abi lovatiesės pusės yra skirtingos, todėl kambarį nuolatos galima paįvairinti apverčiant ją į kitą pusę.

  Pagaminta Lietuvoje

   

   

  Lovatiesei Suteiktas Oeko Tex 100 Standartas

   

  Oeko-Teks 100 standartas yra visuotinai pripažintas ekologinis standartas, sukurtas Austrijos Tekstilės Instituto (Oti) ir Vokietijos tyrimų instituto Hohenstein. Patikrinta ir sertifikuota, turinti Oeko-Teks 100  ženklą,  produkcija neturi nepalankaus, kenksmingo poveikio vartotojams. Oeko-Teks standarte pateiktos  griežtos  leistinų kenksmingų medžiagų  kiekių normos tekstilės produkcijai.

  Pagal šį standartą yra tikrinami šie tekstilės gaminių ekologiniai rodikliai: sunkiųjų metalų, formaldehido, pesticidų, aromatinių aminų, fenolių bei kitų kenksmingų priemaišų kiekiai bei nudažymo atsparumai įvairiems gaminių nešiojimo poveikiams.