Prekių katalogas

Dvipusis patalynės komplektas "Rožių šakelės", 2 dalių, 140x200 cm

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: MS001-2
  3500
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 

 • Išmatavimai: 220x240 cm (ilgis x plotis)

  Viršaus audinys: mikropluoštas - 100% poliesteris

  Užpildas: 60% medvilnė, 40% poliesteris 

   

  Jau labai seniai įrodyta, kad spalvos daro įtaką žmogaus savijautai ir nuotaikai.  Teigiama, kad  ramios, pastelinės spalvos kuria malonią ir saugią atmosferą, jos išlaiko harmoniją ir ramų poilsį. Siekiant užtikrinti namų jaukumą, siūlome Jums papuošti savo kambarį nuostabiomis spalvomis.

  Lovatiesė pagaminta iš aukštos kokybės sertifikuoto mikropluošto audinio, kuris yra itin švelnus, mikštas ir malonus kūnui. Jis nealergizuoja, skalbimo metu neblunka ir ilgai išlaiko sodrias spalvas. Mikropluošto gaminiai puikiai tinka net ir natūraliems pluoštams alergiškiems žmonėms.

   

  Lovatiesė įpakuota į maišelį su rankenėlėmis!

  Pagaminta Lietuvoje

   

  Lovatiesei Suteiktas Oeko Tex 100 Standartas

   

  Oeko-Teks 100 standartas yra visuotinai pripažintas ekologinis standartas, sukurtas Austrijos Tekstilės Instituto (Oti) ir Vokietijos tyrimų instituto Hohenstein. Patikrinta ir sertifikuota, turinti Oeko-Teks 100  ženklą,  produkcija neturi nepalankaus, kenksmingo poveikio vartotojams. Oeko-Teks standarte pateiktos  griežtos  leistinų kenksmingų medžiagų  kiekių normos tekstilės produkcijai.

  Pagal šį standartą yra tikrinami šie tekstilės gaminių ekologiniai rodikliai: sunkiųjų metalų, formaldehido, pesticidų, aromatinių aminų, fenolių bei kitų kenksmingų priemaišų kiekiai bei nudažymo atsparumai įvairiems gaminių nešiojimo poveikiams.