Prekių katalogas

Gertuvė "Pure White"

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: GB004
  2999
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 
 •  

  Talpa: 500 ml

  Pagaminta iš: nerūdijančio plieno

   

  But'ti gertuvės yra skirtos ne tik stilingai ir patogiai kasdienybei, bet kartu skatina prisidėti prie gamtos taršos mažinimo. Ji yra puikus analogas plastikiniams buteliukams.

  Gertuvės yra pagamintos iš dviejų sluoksnių nerūdijančio plieno, todėl joje esantis gėrimas išliks šiltas 12 valandų, o šaltas net 24 val.

  Daug keliaujantiems ji taip pat itin tinkamas pasirinkimas, kadangi gertuvė telpa standartiniame automobiliniame puodelio laikiklyje (cup-holder). Karšta kava galima bus mėgautis visos kelionės metu. O norintiems atsigaivinti, siūlome kelionėje kartu šalia savęs visada turėti vėsų vandenį, kadangi į gertuvę kuo puikiausiai telpa net ir ledo gabaliukai

  Beje, dėl kokybiškos gertuvės gamybos technologijos, jame niekada nesusidaro kondensatas, o kamštelis pagamintas taip, jog užtikrintų 100% skysčių nepralaidumą, tad gėrimas niekada neišsilies.

   

  Gertuvę siūlome įsigyti kartu su apsauginiu maišeliu. Taip buteliukas išliks kaip naujas dar ilgiau. Jį galite įsigyti čia: http://bit.ly/2XAtzy7