Prekių katalogas

Dviejų rankšluosčių komplektas "Rausvumas"

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: RRSF003
  4399
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 
  Tekstilė
  100% medvilnė
  Pristatymo terminas
  1-3 d.d.
 •  

  Sudėtis: 100% medvilnė

  Gramatūra: 520 g/m2

   

  Prabangūs rankšluosčiai dekoruoti plačia, įmantrių raštų žakardo juosta. Nors spalvos neryškios, tarp kitų rankšluosčių jie tikrai patraukia akį. Puikiai tiks prie klasikinio vonios kambario dizaino, o modernaus stiliaus voniai suteiks jaukumo. Tinka tiems, kurie ieško stilingų, tačiau akies nerėžiančių vonios kambario aksesuarų.

  Didelis ranškluosčių tankis užtikrina, kad šie rankšluosčia yra tvirti ir tarnaus ilgai, o laikui bėgant vis tiek sugebės išlikti minkšti ir pūkuoti - juk to labiausiai ir norisi, glaudžiant rankšluostį prie kūno. Ypač tinka voniose, kuriose yra vėsiau, ar šalčmiriams - rankšluostis dėl didelio tankio yra storas, masyvus, todėl prilgaustas prie odos ne tik iškart sugers drėgmę, bet ir sulaikys nuo kūno sklindančią šilumą.

  Šie rankšluosčiai pastelinių spalvų, yra du dydžiai (didesni (70 x 140 cm), skirti kūnui, bei mažesni (50 x 90 cm), skirti plaukams, veidui, rankoms, ar kojoms – priklausomai nuo jūsų įpročių ir pomėgių).  

  Puiki DOVANA sau, artimajam, arba draugui!

   

  Komplektą sudaro du rankšluosčiai:

  • 50x90 cm (1vnt.)
  • 70x140 cm (1vnt.)


  Kaip prižiūrėti:

  - etiketė su plovimo instrukcijomis yra pririšta viršutiniame rankšluosčio kampe;
  - prieš naudodamiesi tris kartus išplaukite rankšluostį didžiausioje leistinoje temperatūroje be minkštiklių (apskritai nepatartina naudoti minkštiklių rankšluosčiams, nes minkštikliai padengia audinį plonu riebaliniu sluoksniu, dėl kurio audinys ir tampa švelnesniu. Tačiau riebalinis sluoksnis trukdo sugerti drėgmę, kas ir yra pagrindinė rankšluosčio funkcija);
  - panašios spalvos turėtų būti plaunamos kartu;
  - siekiant apsaugoti medvilnės pluoštą audimo metu, jis padengiamas apsauginiu parafino sluoksniu. Dėl to pirmus kartus, naudodamiesi rankšluosčiu, galite pastebėti šiek tiek parafino dulkių. Tai nėra prekės defektas. Vėliau dulkių išsiskyrimas visiškai išnyksta, kartu rankšluostis tampa minkštesnis, pasidaro labiau pūkuotas ir geriau sugeria vandenį. 


  PASTABA. Spalvos nuotraukose gali šiek tiek skirtis nuo realios audinio spalvos dėl skirtingų monitoriaus nustatymų.