Prekių katalogas

Dviejų medvilninių rankšluosčių komplektas "Korys" (rudas)

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: MRRSF005
  3699
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 
  Tekstilė
  100% medvilnė
  Pristatymo terminas
  1-3 d.d.
 •  

  Sudėtis: 100% medvilnė

  Gramatūra: 520 g/m2

   

  Medvilninis rankšluostis "KORYS" neįprasto dizaino ir labai minkštas bei storas (net 580 g/m2 tankio), kurie greitai ir gerai sugeria vandenį.

  Rankšluosčiai pagaminti iš 100% medvilnės, o "korėtoje" dekoro juostoje įmaišyta 50% poliesterio (taip siekiama užtikrinti, kad dekoruotas rankšluosčio kraštas po skalbimo ir/ar džiovinimo nesusitrauktų). 

  Šie rankšluosčiai ryškių spalvų, yra du dydžiai (didesni (70 x 140 cm), skirti kūnui, bei mažesni (50 x 90 cm), skirti plaukams, veidui, rankoms, ar kojoms – priklausomai nuo jūsų įpročių ir pomėgių).  

  Puiki DOVANA sau, artimajam, arba draugui!

  Komplektą sudaro du rankšluosčiai:

  • 50x90 cm (1vnt.)
  • 70x140 cm (1vnt.) 


  Kaip prižiūrėti:

  - etiketė su plovimo instrukcijomis yra pririšta viršutiniame rankšluosčio kampe;
  - prieš naudodamiesi tris kartus išplaukite rankšluostį didžiausioje leistinoje temperatūroje be minkštiklių (apskritai nepatartina naudoti minkštiklių rankšluosčiams, nes minkštikliai padengia audinį plonu riebaliniu sluoksniu, dėl kurio audinys ir tampa švelnesniu. Tačiau riebalinis sluoksnis trukdo sugerti drėgmę, kas ir yra pagrindinė rankšluosčio funkcija);
  - panašios spalvos turėtų būti plaunamos kartu;
  - siekiant apsaugoti medvilnės pluoštą audimo metu, jis padengiamas apsauginiu parafino sluoksniu. Dėl to pirmus kartus, naudodamiesi rankšluosčiu, galite pastebėti šiek tiek parafino dulkių. Tai nėra prekės defektas. Vėliau dulkių išsiskyrimas visiškai išnyksta, kartu rankšluostis tampa minkštesnis, pasidaro labiau pūkuotas ir geriau sugeria vandenį. 


  PASTABA. Spalvos nuotraukose gali šiek tiek skirtis nuo realios audinio spalvos dėl skirtingų monitoriaus nustatymų.