Prekių katalogas

 Populiariausių antklodžių TOP-3


Antklodžių pasirinkimas yra tikrai nemažas, tad kartais sunku išsirinkti labiausiai sau tinkamą ir įsigyti tokią, kuri tikrai atitiktų visus poreikius. Taigi, pasiaiškinkime, kuo skiriasi populiariausios (šilko pluošto, vilnos pluošto ir poliesterio pluošto) antklodės viena nuo kitos?


Šilkinės antklodės

Tai pačios populiariausios antklodės tiek vasaros, tiek žiemos metu. Antklodės su natūraliu šilko užpildu yra labai vertinamos visame pasaulyje. Jos iš kitų išsiskiria tuo, kad šilkas karštuoju metų laikotarpiu yra linkęs vėsinti, o šaltuoju periodu – šildyti. Maža to, šilkas puikiai sugeria drėgmę, tačiau pats išlieka sausas. Sugeria panašiai kaip vilnos pluoštas, bet stipriau už liną ir net du kartus daugiau nei medvilnė.

Jas SaulesPatalyne.lt parduotuvėje rasite skirtingų išmatavimų bei skirtingo storio. Kitaip sakant, populiariausio išmatavimo 200x220cm iš natūralaus Mulberry šilko antklodė gali sverti 0,5 kg, 1 kg ir 2 kg. Mažiausiai sverianti antklodė 0,5 kg yra plonyte (panašaus storio kaip pledas), tad labiausiai tinkama vasarai. Sekantis svoris 1 kg – ji yra dvigubai sunkesnė, tad dvigubai ir storesnė nei pastaroji. Ją labiau yra linkę įsigyti žmonės, mėgstantys šaltuoju metų sezonu miegoti vėsiau, o šiltuoju atvirkščiai – šilčiau. Paskutinioji 2 kg antklodė yra dvigubai sunkesnė, tad dvigubai ir storesnė už 1 kg. Ją paprastai renkasi pakankamai šiltai mėgstantys miegoti. Populiariausia ji būna šaltuoju metų laiku.

Natūralaus šilko antklodes galite rinktis tiek Lietuvos, tiek šilko gimtinės Kinijos gamintojų. Pagrindinis skirtumas yra tas, jog lietuvių gamintojai siūlo šilko antklodes, kurių sudėtyje taip pat yra ir poliesterio audinio (20%), o štai Kinijos gamintojai leidžia sau pagaminti 100% natūralaus šilko sudėties antklodes. Kai kurie žmonės kiek nepatikimai žiūri į kinų gamybos prekes, tačiau reikia vertinti ne pagal šalį, bet pagal kokybę. O kokybė šių šilkinių antklodžių yra tikrai puiki. Ne veltui žmonės jas renkasi vis dažniau ir dažniau.

Universali antklodė su natūralaus Mulberry šilko užpilduAntklodė su šilko ir poliesterio užpildu

Vilnonės antklodės

Antrąją vietą pagal populiarumą užima vilnos pluošto antklodės. Pagrindinis aspektas, pagal kurį renkamės jas yra vilnos rūšis – kupranugario vilna arba avies vilna. Tad kuo gi jos skiriasi?

Kupranugario vilna. Kupranugario vilna yra laikoma viena prabangiausių vilnos rūšių. Ši vilnos rūšis yra lengva, švelni ir minkšta. Dėl nedidelio kupranugarių skaičiaus ir kupranugarių vilnos išteklių stygiaus, ji yra laikoma išskirtinai natūraliu pluoštu ir naudojama tekstilės pramonėje kaip labai prabangi medžiaga.

Kupranugario vilnos perdirbimas į galutinį pagamintą variantą yra sudėtingas procesas, reikalaujantis laiko ir meistriškumo. Kupranugario vilną rankomis renka kupranugarių piemenys, šukuodami gyvūnus pavasarinio kailio keitimo metu. Per dieną iš vieno gyvulio įmanoma iššukuoti tik 200g vilnos. Po to, kupranugario vilna pereina į kitas apdirbimo stadijas – rūšiavimą, valymą, pešimą, verpimą, audimą ar mezgimą prieš jai tampant jaukia šilta antklode, kuria galėsite mėgautis daugelį metų.

Kupranugario vilna yra lengvesnė ir tvirtesnė už kitas vilnos rūšis – ji yra beveik du kartus lengvesnė nei avies. Jau nuo seno pastebėta, jog atsigulus ant kupranugario kailio, žmogus nusiramina ir geriau miega. Taigi – ir geriau pailsi. Dėl to jis tampa energingesnis ir žvalesnis. Miegodami po tokia antklode tikrai neprakaituosite. Kupranugario vilna itin pralaidi orui. Ji sušildys, kai šalta, ir neleis sukaisti, kai karšta, todėl puikiai tiks netgi vasarai. Kupranugario vilna išgaunama iš ypatingai švelnios ir minkštos kupranugario pavilnės. Ji yra lengva, švelni ir minkšta, todėl ji, kaip kašmyras, yra laikoma geriausiu natūraliu pluoštu.
Visos išvardintos savybės užtikrina gaminių ilgaamžiškumą, didesnį poveikį sveikatai, gaminiai ilgai išlieka švarūs, yra labai švelnūs ir minkšti.

 

Avių vilna. Antklodės iš avies vilnos yra dviejų rūšių – standartinės, kai antklodės paviršius yra pagamintas iš natūralios medvilnės ir pūkuotos, su pūkuotu avies vilnos pluoštu. Taip pat galima pasirinkti iš skalbiamos skalbimo mašinoje avių vilnos antklodės ir valomos valykloje/vėdinamos lauke.
Standi natūralios avies vilnos antklodė, puikiai priglunda prie kūno, leidžia patogiai ir komfortabiliai miegoti. Šis pluoštas pasižymi gera šilumos izoliacija ir oro laidumu, todėl antklodės iš vilnos audinio ar su jos užpildu tinkamos naudoti tiek žiemą, tiek vasarą.
Gaminiai iš vilnos audinių puikiai tinka žmonėms, norintiems jausti švelnų natūralios vilnos prisilietimą, kuris teigiamai veikia odą, sąnarius, gerina kraujotaką, turi kitų nuo seno žinomų teigiamų savybių.
Vilna geba sugerti didelį vandens garų kiekį – iki 33% savo pačios svorio, nesukeldama drėgmės pojūčio. Šis pluoštas dėl jos unikalių drėgmės ir šilumos laidumo ir sugėrimo savybių gali sukurti ypatingai gerą mikroklimatą lovoje miego metu.
Tačiau verta žinoti, kad gaminiai su avies vilnos užpildu ir iš vilnos audinio turi silpnesnį ar stipresnį specifinį natūralios vilnos kvapą. Jei vilnos kvapas atrodo per stiprus, tokį gaminį patariame vėdinti sausoje aplinkoje.

Universali rankų darbo su vilnos užpildu antklodėUniversali antklodė su skalbiamos vilnos užpilduŽieminė antklodė su kupranugario vilnos užpilduAvių vilnos antklodė

Poliesterio antklodės

Ir trečioji vieta atitenka poliesterio antklodėms. Pačios populiariausios yra pagamintos su Aloe Vera alavijų ekstraktų. Dar gilioje senovėje egiptiečiai žinojo apie alijošiaus poveikį ir naudojo jį kaip vaistą žaizdų gydymui ir kosmetikai. Šiais laikais alijošius naudojamas ir patalynės gamyboje.

Audinys impregnuotas alijošiaus ekstraktais:

  • gaivina ir drėkina odą
  • stiprina organizmo atsparumą neigiamam išoriniam poveikiui, tokiam kaip infekcijos ir stresas
  • teigiamai veikia žmogaus imuninę sistemą
  • pagerina savijautą


Populiarumo taip pat nestnga ir 4 metų laikų antklodėms iš poliesterio pluošto. Jas gaminant naudojamas tuščiaviduris silikonizuotas (Hollow Conjugate Siliconized) poliesterio pluoštas (ne „sinteponą“). Kiekvienas tokio pluošto plaukelis yra tuščiaviduris, dėl to jis laidus orui („kvėpuoja“) ir sugeria drėgmę. Šios savybės artimos natūraliems pluoštams. Pluošto plaukeliai padengti silikono sluoksniu, kuris atsparus netgi virinimui ir suteikia pluoštui slidumo bei elastingumo ir purumo. Gaminių su poliesterinio pluošto užpildu priežiūra yra viena lengviausių ir paprasčiausių, juos galima skalbti skalbyklėje režimu, nurodytu gaminio etiketėje. Antklodė sudaryta iš dviejų antklodžių (300 g/m2+200 g/m2), kurios susegamos spaudėmis - pagal reikiamą šilumos kiekį galite jas bet kada susegti arba atskirti.

Antklodės sąvybės:

  • lengva ir minkšta
  • higieniška
  • tinka alergiškiems žmonėms
  • lengva priežiūra
     

Universali antklodė Aloe Vera4 metų laikų antklodė susegta spaudėmisAntklodė Universali antklodė

KOKIO DYDŽIO PAKLODĘ RINKTIS?

Gyvenimo tempas yra per greitas, kad leistumėme sau blogai miegoti dėl, regis, smulkmenės - paprastos paklodės?

Ar pūkines pagalves galima skalbti?

Pūkinių pagalvių priežiūra yra gana subtili, todėl paprastuoju būdu skalbti vien įdedant į namuose turimą skalbimo mašiną, gamintojai nerekomenduoja.  

Lovos užtiesalai – tai būdas atrasti save?

Manau visi sutiktų, jog tai tiesa. Kodėl? Skaitykite toliau, ir viskas taps aiškiau. Lovos užtiesalai, arba dar kitaip vadinamos lovatiesės, kambariui suteikia ne tik jaukumo, bet ir spalvų. Kiekvienais metais interjero tendencijos keičiasi.  

Apklausos rezultatai: dvipusė ar vienpusė patalynė?

Po kelis mėnesius trukusios apklausos, kurioje dalyvavo beveik 1500 mūsų puslapyje apsilankiusiųjų, norime paskelbti rezultatus. Tagi, kokia patalynė Jums patinka labiau – DVIPUSĖ ar VIENPUSĖ? 

Paklodės su guma – kaip nesuklysti renkantis

Kiekvienais metais miegančiųjų ant čiužinio vis daugėja. Žmonės atsisako sulankstomų lovų, o sofas-lovas palieka nuošalyj, taip vis labiau sureikšmindami ir vertindami miego kokybę. Pasirinkus čiužinį, ant kurio miegosite ne vienus metus, labai svarbu atsižvelgti ir į patalynę, kurią naudosite.  

Lietuviška DECOFLUX patalynė – tai sapnai, kurie pakeri

Prabanga dvelkianti egiptietiška satininės medvilnės patalynė gali atsirasti ir Tavo namuose. O dar, puikesnė žinia – nuo šiol DECOFLUX patalynę kiekvienas Saulės Patalynėje gali iš daugybės skirtingų dydžių variantų pasirinkti sau labiausiai tinkamą - arba tiesiog užsisakyti pagal individualius išmatavimus. 

Satininė patalynė – kuo ji ypatinga?

Patalynė, pagaminta iš 100 proc. satininės medvilnės yra viena populiariausių ne tik Lietuvoje, bet ir visose Vakarų šalyse. Ji yra be galo švelni ir minkšta, o po tokiais patalais miegoti - tikras malonumas. Taigi viskas nuo pradžių. O pradėsime nuo skirtumo tarp dviejų rūšių satino – tai standartinis populiarusis satinas ir prabangus PREMIUM klasės satinas

Kaip išsirinkti patalynę?

Tai yra vienas pagrindinių klausimų, siekiant suteikti jaukumo net tik dažniausiai lankomuose namų kampeliuose, bet ir miegamajame. Tad aptarkime tris pagrindinius dalykus, kuriuos kiekvienas tiesiog privalo žinoti renkantis patalynę. 

Nepriekaištinga veido oda per 2 savaites

Jau ne vienus metus tobulos, savo veido odos priežiūrai tinkančios kosmetikos, „Saulės Patalynės“ vadovė Dovilė Kiseliovienė teigia pagaliau atradusi tikrą stebuklą. Lietuviškos kosmetinos Driu Beauty gaminiai tiesiog fantastiški. 

Kuo skiriasi ančių ir žąsų pūkų-plunksnų pagalvės?

 Šis klausimas pūkinės patalynės gerbėjams iškyla ne taip jau ir retai. Imama svarstyti, kurią verčiau pasirinkti ir kodėl jų kainos taip skiriasi? Taigi išsiaiškinime, kuri vertesnė mūsų dėmėsio – ančių ar žąsų pūkų-plunksnų pagalvė?

Tekstilės gaminių priežiūros etiketės ir simboliai - ką verta žinoti?

 Tekstilės gaminių etiketės ir simboliai yra ypač svarbūs, siekiant įsigytus juos išsaugoti puikios kokybės kuo ilgiau. Nesvarbu, kas tai būtų - patalynė, drabužiai ar kiti tekstilės gaminiai - į gamintojo rekomendacijas visada verta atsižvelgti.

Dizaineriai renkasi Saulės Patalynę

 Projektų iniciatorius ir vystytojas „Build Me“, Vilniaus Naujamiestyje įrenginėdamas šiaurės vėjų įkvėptą „Lagom lofts“ projektą, rinkosi aukštos kokybės siuvamą SaulesPatalyne.lt įsigytą patalynę.

Lietuviška lininė patalynė – nauja vasaros kolekcija

Iš natūralaus lino pluošto audinio pasiūta patalynė tarnauja kur kas ilgiau. Lino audinys yra 3 kartus stipresnis ir tvirtesnis už medvilnę. Ir net 5 kartus atsparesni trinčiai (dilinimui) nei ji.

Lietuviškas buGo prekės ženklas – nuo idėjos iki produkto

"Lietuviams patinka lietuviški gaminiai ir jie paprastai kiek galėdami dažniau renkasi lietuvišką produktą vietoj importuoto iš užsienio.  Be abejo, yra nemažai aspektų, į kuriuos klientas prieš pirkdamas atsižvelgia. Kalbant konkrečiai apie tekstilės gaminius, kurie yra pagrindinė prekė mūsų parduotuvėse, tai yra kokybė, išvaizda ir be abejo, kaina."

Šilkiniai chalatai, naktinukai ir miego akiniai – lietuvių sukurtas stebuklas

 Rytuose ir vakaruose grožis yra vertinamas kiek kitaip. Vakaruose mums yra įprasta puoštis, dažytis ir dėvėti madingus drabužius išeinant susitikti su draugais ar tiesiog išvykus iš namų. O štai rytuose yra labiau priimtinas atvirkštinis variantas.

Populiariausių antklodžių TOP-3

 Antklodžių pasirinkimas yra tikrai nemažas, tad kartais sunku išsirinkti labiausiai sau tinkamą ir įsigyti tokią, kuri tikrai atitiktų visus poreikius. Taigi, pasiaiškinkime, kuo skiriasi populiariausios antklodės viena nuo kitos?

Kraitelis kūdikiui – kokią patalynę geriausia rinktis?

Ką tik gimę kūdikiai per parą miega kone 20 valandų, tad jų miegas turi būti ne tik saldus, bet ir kokybiškas. Tad pasvarstykime, kokia patalynė yra pati tinkamiausia?