Prekių katalogas

Nepriekaištinga veido oda per 2 savaites - ar tai atradimas? 

 

Jau ne vienus metus tobulos, savo veido odos priežiūrai tinkančios kosmetikos, „Saulės Patalynės“ vadovė Dovilė Kiseliovienė teigia pagaliau atradusi tikrą stebuklą. Lietuviškos kosmetinos Driu Beauty gaminiai tiesiog fantastiški.

Driu Beauty lietuviška kosmetike Dovilė Kiseliovienė

 

„Daygybę metų kovojau su riebios veido odos padariniais – grožio nepridedančiais spuogeliais, blizgančiu odos pavišiumi ir t.t. Per tiek laiko buvau atradusi sau tinkančią kosmetiką. Tačiau susilaukus pirmojo vaikelio - o gal net ir besilaukiant jo, geriau pagalvojus – viskas apsivertė aukštyn kojom. Trumpai tariant, veido oda vos per keletą mėnesių tapo sausa ir iki šiol naudotos priemonės tik dar labiau ją dirgino. Teko pradėti paieškas, kurios nebuvo itin sėkmingos“ – pasakojo dviejų vaikų mama D. Kiseliovienė

Dvejus, o gal net ir trejus metus Dovilė iš eilės bandė vis skirtingus sausai veido odos priežiūrai tinkančius kremus, serumus, prausiklius. Atsiradus pirmam vaikučiui, laiko veido kaukėms gerokai sumažėjo, o gimus antrąjam, tokiam malonumui laiko visai nebeliko. Tad dirbanti mažylių mama (2,5 metų berniukas ir 6 mėnesių mergaitė) viskas, ką galėjo sau leisti, buvo rytinis ir vakarinis greitas „pasiruošimas“.

Tinkamos veido odos priežiūros priemonių paieška buvo tikrai nesėkminga. Per tiek laiko išbandytas ne vienas gamintojas, ne viena produktų linija. Tačiau visai neseniai tarsi įvyko ilgai lauktas stebuklas, kurio padarinys – nuostabi ir švytinti veido oda.

„Vienu metu pradėjau naudoti kelias Driu Beauty kosmetikos priemones ir kosmetologės rekomenduotą „ObeyYourBody“ valomąjį gelį, kurių dėka pagaliau oda tapo švelni, maloni liečiant, o tarsi surandėjusią sausą odą galėjau pamiršti. Smagu, kad rezultatai tapo akivaizdūs vos po 2 savaičių.“ – džiaugiasi Dovilė.

SaulesPatalyne.lt elekroninėje parduotuvėje dominuoja tekstilės gaminiai, o kosmetikos priemonėms iki šiol čia vietos nebuvo. Tačiau išbandžiusi itin sužavėjusią produkciją, Dovilė tiesiog negalėjo jos nepasiūlyti ir savo klientams. Tad nuo šiol Driu Beauty gaminiai karaliauja ir tarp patalų.

 

Kosmetikos priemonės, kurios sužavėjo:

1. Veido prausiklis sausai odai

Kiekvieną rytą ir kiekvieną vakarą prausiant veidą sausai odai skirtu prausikliu, rezultatas pajuntamas vos jį nusausinus. Oda netampa sausa ir jausmo, kad ji lyg „traukiama“, nebuvo. Tikrai nebloga pradžia.

Driu Beauty lietuviška kosmetika


2. Drėkinantis veido serumas
Drėkinantis veido serumas gali būti naudojamas tiek ryte, tiek vakare. Tačiau siekiant išbandyti ir kitas veido odos priežiūros priemones, buvo nuspręsta jį naudoti tik rytais. Iki šiol naudoti veido kremai ar serumai odą sudrėkindavo, tačiau vos po kelių valandų, jiems susigėrus, ji vėl tapdavo sausa. Todėl Dovilė nustebo, kad šį kartą drėgmė jautėsi gerokai ilgiau. O labai smagu ir tai, kad veido oda netapo blizgi ir serumas puikiai susigėrė.

Driu Beauty lietuviška kosmetika


3. Veido kremas Wise Unisex
Iki šiol Dovilė niekada nebuvo naudojusi kosmetikos skirtos tiek vyrams, tiek moterims, kitaip tariant – unisex. Šį universalų veido kremą galima tepti tiek ryte, tiek vakare, bet dėl tos pačios priežąsties, įvardintos anksčiau (norėta išbandyti daugiau šio gamintojo priemonių) buvo pasirinkta naudoti vakarais. Kremas greitai įsigėrė į veido odą ir buvo panašu, jog šį kartą pagalvei jo liko tikrai nedaug – paprastai vakarais vos padėjus galvą ant pagalvės, jausdavo, kad kremo sluogsnis tiesiog nugula ant jos.

Driu Beauty lietuviška kosmetika


4. Vedo kremas sausai odai
Kadangi prieš tai naudoti gaminiai tikrai tiko ir patiko, buvo smalsu išbandyti ir dar vieną – veido kremą sausai odai, kaip ir prieš tai minėti, tinkantį naudoti tiek ryte, tiek vakare. Na štai, ir vėl sėkmingas bei pavykęs sprendimas. Tikrai puikus atradimas sausai veido odai.

Driu Beauty lietuviška kosmetika


5. „ObeyYourBody“ valomasis gelis
Gelis buvo rekomenduotas kosmetologės, siekiant atkurti veido odą ir visą suragėjusį viršutinį sluoksnį „vyti šalin“ nuo veido. Vos kartą per savaitę naudojant šią priemonę, ji taip pat davė puikių rezultatų.

„Kiekvienai moteriai, kuri vis dar neatrado tinkamo kremo, labai siūlyčiau šią Driu Beauty produktų liniją. O kiekvienam vyrui, besirūpinančiam savo veido oda, puikiai tinka universali Unisex produktų linija” – teigė “Saulės Patalyne” vadovė.
  

KOKIO DYDŽIO PAKLODĘ RINKTIS?

Gyvenimo tempas yra per greitas, kad leistumėme sau blogai miegoti dėl, regis, smulkmenės - paprastos paklodės?

Ar pūkines pagalves galima skalbti?

Pūkinių pagalvių priežiūra yra gana subtili, todėl paprastuoju būdu skalbti vien įdedant į namuose turimą skalbimo mašiną, gamintojai nerekomenduoja.  

Lovos užtiesalai – tai būdas atrasti save?

Manau visi sutiktų, jog tai tiesa. Kodėl? Skaitykite toliau, ir viskas taps aiškiau. Lovos užtiesalai, arba dar kitaip vadinamos lovatiesės, kambariui suteikia ne tik jaukumo, bet ir spalvų. Kiekvienais metais interjero tendencijos keičiasi.  

Apklausos rezultatai: dvipusė ar vienpusė patalynė?

Po kelis mėnesius trukusios apklausos, kurioje dalyvavo beveik 1500 mūsų puslapyje apsilankiusiųjų, norime paskelbti rezultatus. Tagi, kokia patalynė Jums patinka labiau – DVIPUSĖ ar VIENPUSĖ? 

Paklodės su guma – kaip nesuklysti renkantis

Kiekvienais metais miegančiųjų ant čiužinio vis daugėja. Žmonės atsisako sulankstomų lovų, o sofas-lovas palieka nuošalyj, taip vis labiau sureikšmindami ir vertindami miego kokybę. Pasirinkus čiužinį, ant kurio miegosite ne vienus metus, labai svarbu atsižvelgti ir į patalynę, kurią naudosite.  

Lietuviška DECOFLUX patalynė – tai sapnai, kurie pakeri

Prabanga dvelkianti egiptietiška satininės medvilnės patalynė gali atsirasti ir Tavo namuose. O dar, puikesnė žinia – nuo šiol DECOFLUX patalynę kiekvienas Saulės Patalynėje gali iš daugybės skirtingų dydžių variantų pasirinkti sau labiausiai tinkamą - arba tiesiog užsisakyti pagal individualius išmatavimus. 

Satininė patalynė – kuo ji ypatinga?

Patalynė, pagaminta iš 100 proc. satininės medvilnės yra viena populiariausių ne tik Lietuvoje, bet ir visose Vakarų šalyse. Ji yra be galo švelni ir minkšta, o po tokiais patalais miegoti - tikras malonumas. Taigi viskas nuo pradžių. O pradėsime nuo skirtumo tarp dviejų rūšių satino – tai standartinis populiarusis satinas ir prabangus PREMIUM klasės satinas

Kaip išsirinkti patalynę?

Tai yra vienas pagrindinių klausimų, siekiant suteikti jaukumo net tik dažniausiai lankomuose namų kampeliuose, bet ir miegamajame. Tad aptarkime tris pagrindinius dalykus, kuriuos kiekvienas tiesiog privalo žinoti renkantis patalynę. 

Nepriekaištinga veido oda per 2 savaites

Jau ne vienus metus tobulos, savo veido odos priežiūrai tinkančios kosmetikos, „Saulės Patalynės“ vadovė Dovilė Kiseliovienė teigia pagaliau atradusi tikrą stebuklą. Lietuviškos kosmetinos Driu Beauty gaminiai tiesiog fantastiški. 

Kuo skiriasi ančių ir žąsų pūkų-plunksnų pagalvės?

 Šis klausimas pūkinės patalynės gerbėjams iškyla ne taip jau ir retai. Imama svarstyti, kurią verčiau pasirinkti ir kodėl jų kainos taip skiriasi? Taigi išsiaiškinime, kuri vertesnė mūsų dėmėsio – ančių ar žąsų pūkų-plunksnų pagalvė?

Tekstilės gaminių priežiūros etiketės ir simboliai - ką verta žinoti?

 Tekstilės gaminių etiketės ir simboliai yra ypač svarbūs, siekiant įsigytus juos išsaugoti puikios kokybės kuo ilgiau. Nesvarbu, kas tai būtų - patalynė, drabužiai ar kiti tekstilės gaminiai - į gamintojo rekomendacijas visada verta atsižvelgti.

Dizaineriai renkasi Saulės Patalynę

 Projektų iniciatorius ir vystytojas „Build Me“, Vilniaus Naujamiestyje įrenginėdamas šiaurės vėjų įkvėptą „Lagom lofts“ projektą, rinkosi aukštos kokybės siuvamą SaulesPatalyne.lt įsigytą patalynę.

Lietuviška lininė patalynė – nauja vasaros kolekcija

Iš natūralaus lino pluošto audinio pasiūta patalynė tarnauja kur kas ilgiau. Lino audinys yra 3 kartus stipresnis ir tvirtesnis už medvilnę. Ir net 5 kartus atsparesni trinčiai (dilinimui) nei ji.

Lietuviškas buGo prekės ženklas – nuo idėjos iki produkto

"Lietuviams patinka lietuviški gaminiai ir jie paprastai kiek galėdami dažniau renkasi lietuvišką produktą vietoj importuoto iš užsienio.  Be abejo, yra nemažai aspektų, į kuriuos klientas prieš pirkdamas atsižvelgia. Kalbant konkrečiai apie tekstilės gaminius, kurie yra pagrindinė prekė mūsų parduotuvėse, tai yra kokybė, išvaizda ir be abejo, kaina."

Šilkiniai chalatai, naktinukai ir miego akiniai – lietuvių sukurtas stebuklas

 Rytuose ir vakaruose grožis yra vertinamas kiek kitaip. Vakaruose mums yra įprasta puoštis, dažytis ir dėvėti madingus drabužius išeinant susitikti su draugais ar tiesiog išvykus iš namų. O štai rytuose yra labiau priimtinas atvirkštinis variantas.

Populiariausių antklodžių TOP-3

 Antklodžių pasirinkimas yra tikrai nemažas, tad kartais sunku išsirinkti labiausiai sau tinkamą ir įsigyti tokią, kuri tikrai atitiktų visus poreikius. Taigi, pasiaiškinkime, kuo skiriasi populiariausios antklodės viena nuo kitos?

Kraitelis kūdikiui – kokią patalynę geriausia rinktis?

Ką tik gimę kūdikiai per parą miega kone 20 valandų, tad jų miegas turi būti ne tik saldus, bet ir kokybiškas. Tad pasvarstykime, kokia patalynė yra pati tinkamiausia?