Prekių katalogas

 Kraitelis kūdikiui – kokią patalynę geriausia rinktis?

 

Laukiant kol mažasis angelėlis pagaliau išvys pasaulį, vis svarstome - kokį kraitelį būtiniausių daiktų reikia būti paruošus? Kokius daiktus privalome turėti dar prieš vaikeliui gimstant?

Ogi viena ir itin svarbi kraitelio dalis yra patalynė. Juk ką tik gimę kūdikiai per parą miega kone 20 valandų, tad jų miegas turi būti ne tik saldus, bet ir kokybiškas. Tad pasvarstykime, kokia patalynė yra būtiniausia:

1) Antklodė ir pagalvė. Standartinė ir populiariausia yra 100x135cm dydžio antklodėle ir 40x60cm pagalvėlė. Tai yra dažniausiai pasirenkami patalynės kūdikiui standartai, kadangi tokio dydžio pataliukai tinkami yra ne tik kūdikiui, bet ir vaikui net iki 4 metų. Tačiau patartina turėti bent du rinkinukus. Patys populiariausi šiltuoju metų periodu yra natūralios medvilnės antkloės ir pagalvės rinkinukas. O štai šaltuoju sezonu - skalbimo mašinoje skalbiamos natūralios vilnos antklodės ir pagalvės rinkinukas. Kadangi audiniai yra natūralių pluoštų, patalynė pralaidi orui ir vaikas miegodamas neprakaituoja.

Antklodės ir pagalvės vaikams

2) Patalynės komplektai. Patalynės užvalkalai antklodei bei pagalvei ir paklodė čiužinukui yra taip pat be galo svarbūs. Juk antklodes bei pagalves būtina apvilkti, o paklodę ant čiužinuko aptempti paklode su guma, arba tiesiog paprastai patiesti - kiekvieno pasirinkimas individualus. Patys populiariausi antklodės bei pagalvės užvalkalai yra 100x135cm ir 40x60cm - būtent tokių dydžių, kuriems tiktų anksčiau išvardinti antklodžių bei pagalvių rinkinukai.

Patalynės užvalkalų siūlomas spalvingumas tiesiog stebina - gausybė skirtingų dizainų, žėrinčių tiek pastelinėm, tiek ryškiom spalvom. Vieni renkasi skandinaviško subtilaus stiliaus pastelinius užvalkalus, kiti labiau linksta link ryškių, vaiko dėmesį sutelkiančių ryškių spalvų, o tretieji ieško su vaiko (jau vyresnio, apytiksliai nuo 2 metukų) mėgstamų personažų atvaizdais.

Taip pat svarbi yra paklodė - ją galima pasirinkti su guma arba be jos. Su guma paklodes patariamia rinktis pagamintas iš aukštos kokybės medvilnės (satinas, drobė, trikotažas), o štai be gumos paklodės tinkamos yra iš medvilninio satino ir drobės audinių. Trikotažinės yra per daug tamprios, kad išlaikytų pradinę tvirtą formą (trikotažinės turėtų būti su guma). Mažas kūdikėlis paprastai miega su sauskelnėmis, tad "avarijų" retai kada pasitaiko. Tačiau vyresniam, ypač siekiant atpratinti nuo sauskelnių, vaikui patartina rinktis neperšlampančias paklodes. Jos padės apsaugoti čiužinuką nesugadintą, o skystį sulaikys viduje. Pasirinkus kokybišką neperšlampančią paklodę, skystis (trumpai tariant sysiukas) paklodėje išsiskaidys, todėl vaikui nereikės likusią nakties dalį miegoti balutėje.

Patalynė kūdikiams

3) Pledas. Dar viena srabi kraitelio dalis yra pledukas. Juk mažai judančiam ir daug gulinčiam vaikui yra gana vėsu ir pledukas itin reikalingas. Šaltuoju metų laiku ar net vėsesnėmis vasaros dienomis siūlome rinktis vilnonius arba medvilninius pledukus. Vasarą populiariausi būna bambukiniai bei medvilniniai, turinys nedideles skylutes ir mažiau sulaikantys šilumą. Jie tinkami tiek pridengti ir apsaugoti vaikelį nuo kaitrių saulės spindulių siekiant jo per daug neperkaitinti, tiek apgobti vežimėlio šonus, norint sulaikyti šviesos patekimą į vidų.

Pledai vaikams

Tad štai, kuo būtinai turite pasirūpinti laukdami mažylio. Kad jo miegas taptų saldus ir ramus nuo pirmųjų gyvenimo dienų.

KOKIO DYDŽIO PAKLODĘ RINKTIS?

Gyvenimo tempas yra per greitas, kad leistumėme sau blogai miegoti dėl, regis, smulkmenės - paprastos paklodės?

Ar pūkines pagalves galima skalbti?

Pūkinių pagalvių priežiūra yra gana subtili, todėl paprastuoju būdu skalbti vien įdedant į namuose turimą skalbimo mašiną, gamintojai nerekomenduoja.  

Lovos užtiesalai – tai būdas atrasti save?

Manau visi sutiktų, jog tai tiesa. Kodėl? Skaitykite toliau, ir viskas taps aiškiau. Lovos užtiesalai, arba dar kitaip vadinamos lovatiesės, kambariui suteikia ne tik jaukumo, bet ir spalvų. Kiekvienais metais interjero tendencijos keičiasi.  

Apklausos rezultatai: dvipusė ar vienpusė patalynė?

Po kelis mėnesius trukusios apklausos, kurioje dalyvavo beveik 1500 mūsų puslapyje apsilankiusiųjų, norime paskelbti rezultatus. Tagi, kokia patalynė Jums patinka labiau – DVIPUSĖ ar VIENPUSĖ? 

Paklodės su guma – kaip nesuklysti renkantis

Kiekvienais metais miegančiųjų ant čiužinio vis daugėja. Žmonės atsisako sulankstomų lovų, o sofas-lovas palieka nuošalyj, taip vis labiau sureikšmindami ir vertindami miego kokybę. Pasirinkus čiužinį, ant kurio miegosite ne vienus metus, labai svarbu atsižvelgti ir į patalynę, kurią naudosite.  

Lietuviška DECOFLUX patalynė – tai sapnai, kurie pakeri

Prabanga dvelkianti egiptietiška satininės medvilnės patalynė gali atsirasti ir Tavo namuose. O dar, puikesnė žinia – nuo šiol DECOFLUX patalynę kiekvienas Saulės Patalynėje gali iš daugybės skirtingų dydžių variantų pasirinkti sau labiausiai tinkamą - arba tiesiog užsisakyti pagal individualius išmatavimus. 

Satininė patalynė – kuo ji ypatinga?

Patalynė, pagaminta iš 100 proc. satininės medvilnės yra viena populiariausių ne tik Lietuvoje, bet ir visose Vakarų šalyse. Ji yra be galo švelni ir minkšta, o po tokiais patalais miegoti - tikras malonumas. Taigi viskas nuo pradžių. O pradėsime nuo skirtumo tarp dviejų rūšių satino – tai standartinis populiarusis satinas ir prabangus PREMIUM klasės satinas

Kaip išsirinkti patalynę?

Tai yra vienas pagrindinių klausimų, siekiant suteikti jaukumo net tik dažniausiai lankomuose namų kampeliuose, bet ir miegamajame. Tad aptarkime tris pagrindinius dalykus, kuriuos kiekvienas tiesiog privalo žinoti renkantis patalynę. 

Nepriekaištinga veido oda per 2 savaites

Jau ne vienus metus tobulos, savo veido odos priežiūrai tinkančios kosmetikos, „Saulės Patalynės“ vadovė Dovilė Kiseliovienė teigia pagaliau atradusi tikrą stebuklą. Lietuviškos kosmetinos Driu Beauty gaminiai tiesiog fantastiški. 

Kuo skiriasi ančių ir žąsų pūkų-plunksnų pagalvės?

 Šis klausimas pūkinės patalynės gerbėjams iškyla ne taip jau ir retai. Imama svarstyti, kurią verčiau pasirinkti ir kodėl jų kainos taip skiriasi? Taigi išsiaiškinime, kuri vertesnė mūsų dėmėsio – ančių ar žąsų pūkų-plunksnų pagalvė?

Tekstilės gaminių priežiūros etiketės ir simboliai - ką verta žinoti?

 Tekstilės gaminių etiketės ir simboliai yra ypač svarbūs, siekiant įsigytus juos išsaugoti puikios kokybės kuo ilgiau. Nesvarbu, kas tai būtų - patalynė, drabužiai ar kiti tekstilės gaminiai - į gamintojo rekomendacijas visada verta atsižvelgti.

Dizaineriai renkasi Saulės Patalynę

 Projektų iniciatorius ir vystytojas „Build Me“, Vilniaus Naujamiestyje įrenginėdamas šiaurės vėjų įkvėptą „Lagom lofts“ projektą, rinkosi aukštos kokybės siuvamą SaulesPatalyne.lt įsigytą patalynę.

Lietuviška lininė patalynė – nauja vasaros kolekcija

Iš natūralaus lino pluošto audinio pasiūta patalynė tarnauja kur kas ilgiau. Lino audinys yra 3 kartus stipresnis ir tvirtesnis už medvilnę. Ir net 5 kartus atsparesni trinčiai (dilinimui) nei ji.

Lietuviškas buGo prekės ženklas – nuo idėjos iki produkto

"Lietuviams patinka lietuviški gaminiai ir jie paprastai kiek galėdami dažniau renkasi lietuvišką produktą vietoj importuoto iš užsienio.  Be abejo, yra nemažai aspektų, į kuriuos klientas prieš pirkdamas atsižvelgia. Kalbant konkrečiai apie tekstilės gaminius, kurie yra pagrindinė prekė mūsų parduotuvėse, tai yra kokybė, išvaizda ir be abejo, kaina."

Šilkiniai chalatai, naktinukai ir miego akiniai – lietuvių sukurtas stebuklas

 Rytuose ir vakaruose grožis yra vertinamas kiek kitaip. Vakaruose mums yra įprasta puoštis, dažytis ir dėvėti madingus drabužius išeinant susitikti su draugais ar tiesiog išvykus iš namų. O štai rytuose yra labiau priimtinas atvirkštinis variantas.

Populiariausių antklodžių TOP-3

 Antklodžių pasirinkimas yra tikrai nemažas, tad kartais sunku išsirinkti labiausiai sau tinkamą ir įsigyti tokią, kuri tikrai atitiktų visus poreikius. Taigi, pasiaiškinkime, kuo skiriasi populiariausios antklodės viena nuo kitos?

Kraitelis kūdikiui – kokią patalynę geriausia rinktis?

Ką tik gimę kūdikiai per parą miega kone 20 valandų, tad jų miegas turi būti ne tik saldus, bet ir kokybiškas. Tad pasvarstykime, kokia patalynė yra pati tinkamiausia?