Prekių katalogas

Kaip išsirinkti tinkamiausią patalynę? 

 

Tai yra vienas pagrindinių klausimų, siekiant suteikti jaukumo net tik dažniausiai lankomuose namų kampeliuose, bet ir miegamajame. Tad aptarkime tris pagrindinius dalykus, kuriuos kiekvienas tiesiog privalo žinoti renkantis patalynę.


Patalynės audinys

Vienas svarbiausių aspektų renkantis patalynę yra audinys. Kuo natūralesnis audinys, tuo geriau nešiojasi, yra kokybiškesnis bei tarnauja ilgiau. Tad vienareikšmiškai siūlome satiną (100% medvilnė), drobę (100% medvilnė) bei liną.

Satino audinys yra labai švelnus, malonus liečiant ir silpnai blizgus. Jis rūšiuojamas į standartinį bei prabangų PREMIUM klasės satiną. Pagrindinis skirtumas tarp jų yra audimo būdas. PREMIUM satino audiniai gaminami iš labai plonų siūlų, kurie audžiami itin tankiai, siekiant išgauti jį tvirtą. Tai leidžia audiniui būti plonam, dar minkštesiam, tačiau kartu ir tvirtam. PREMIUM satino audinio gamyba yra sudėtingesnė, jį ne tik pagaminti užtrunka ilgiau, bet ir kainuoja brangiau. Tai sąlygoja abiejų audinių kainos skirtumą.

Drobės audinys yra pakankamai storas, tvirtas bei, kaip ir satinas, pagamintas iš natūralaus pluošto. Iš pirmo žvilgsnio patalynės komplektas iš šio audinio atrodo kiek šiurkštokas, tačiau vos po pirmojo skalbimo jis tampa minkšas ir malonus.

Trečioji, tačiau ne ką puikesnė yra lino audinio patalynė. Tai natūralus gaminys, kuris iš dalies simbolizuoja mūsų šalį bei jos tradicijas. Lino gaminiai jau daugybę metų vertinami tiek Lietuvoje, tiek kitose pasaulio šalyse, tad pasirinkus lino patalynę, tikrai nesigailėsite.

 

Patalynės išmatavimai

Nusprendus įsigyti antklodę, pagalvę bei patalynės komplektą vienu metu, pasirinkti dydžius labai paprasta. Tarkime, jeigu perkate antklodę, kurios dydis 200x220cm, pasirinkto patalynės komplekto užvalkalas taip pat turėtų būti tokio pačio dydžio. Jeigu perkate pagalvę, kurios dydis 50x70cm, užvalkaliukai pagalvėms patalynės komplekte analogiškai turi būti vienodo dydžio. Taip lova atrodys tvarkinga ir bus paruošta kokybiškam miegui.

Tačiau ką daryti jei nusprendėte įsigyti pagalves, antklodes ar patalynės komplektus ne vienu metu, o dydžių tiksliai nepamenate? Ogi tai paprasta – tereikia paimti ir išmatuoti. Antklodės bei pagalvės dydžiai turi atitikti pasirinktų užvalkalų dydžius. O jeigu dydžiai nestandartiniai ir sau tinkamų pasirinkimo variantų nerandate, kuo puikiausiai galite kreiptis į Saulės Patalynės komandą, kuri padės ir pagamins patalynę pagal kiekvieno individualius išmatavimus.

 

Patalynės priežiūra

Ir dar vienas svarbus pastebėjimas, kurio kai kurie visai nesureikšmina – o visgi reikėtų - yra patalynės priežiūros instrukcija. Ši instrukcija yra pateikiama prie kiekvieno tekstilės gaminio, tad patalynė nėra išimtis. Rekomenduojame skalbti bei prižiūrėti gaminius būtent taip, kaip nurodyta. Tai leis patalynei išsaugoti nepakitusias spalvas bei neprarasti pradinės išvaizdos.
  

KOKIO DYDŽIO PAKLODĘ RINKTIS?

Gyvenimo tempas yra per greitas, kad leistumėme sau blogai miegoti dėl, regis, smulkmenės - paprastos paklodės?

Ar pūkines pagalves galima skalbti?

Pūkinių pagalvių priežiūra yra gana subtili, todėl paprastuoju būdu skalbti vien įdedant į namuose turimą skalbimo mašiną, gamintojai nerekomenduoja.  

Lovos užtiesalai – tai būdas atrasti save?

Manau visi sutiktų, jog tai tiesa. Kodėl? Skaitykite toliau, ir viskas taps aiškiau. Lovos užtiesalai, arba dar kitaip vadinamos lovatiesės, kambariui suteikia ne tik jaukumo, bet ir spalvų. Kiekvienais metais interjero tendencijos keičiasi.  

Apklausos rezultatai: dvipusė ar vienpusė patalynė?

Po kelis mėnesius trukusios apklausos, kurioje dalyvavo beveik 1500 mūsų puslapyje apsilankiusiųjų, norime paskelbti rezultatus. Tagi, kokia patalynė Jums patinka labiau – DVIPUSĖ ar VIENPUSĖ? 

Paklodės su guma – kaip nesuklysti renkantis

Kiekvienais metais miegančiųjų ant čiužinio vis daugėja. Žmonės atsisako sulankstomų lovų, o sofas-lovas palieka nuošalyj, taip vis labiau sureikšmindami ir vertindami miego kokybę. Pasirinkus čiužinį, ant kurio miegosite ne vienus metus, labai svarbu atsižvelgti ir į patalynę, kurią naudosite.  

Lietuviška DECOFLUX patalynė – tai sapnai, kurie pakeri

Prabanga dvelkianti egiptietiška satininės medvilnės patalynė gali atsirasti ir Tavo namuose. O dar, puikesnė žinia – nuo šiol DECOFLUX patalynę kiekvienas Saulės Patalynėje gali iš daugybės skirtingų dydžių variantų pasirinkti sau labiausiai tinkamą - arba tiesiog užsisakyti pagal individualius išmatavimus. 

Satininė patalynė – kuo ji ypatinga?

Patalynė, pagaminta iš 100 proc. satininės medvilnės yra viena populiariausių ne tik Lietuvoje, bet ir visose Vakarų šalyse. Ji yra be galo švelni ir minkšta, o po tokiais patalais miegoti - tikras malonumas. Taigi viskas nuo pradžių. O pradėsime nuo skirtumo tarp dviejų rūšių satino – tai standartinis populiarusis satinas ir prabangus PREMIUM klasės satinas

Kaip išsirinkti patalynę?

Tai yra vienas pagrindinių klausimų, siekiant suteikti jaukumo net tik dažniausiai lankomuose namų kampeliuose, bet ir miegamajame. Tad aptarkime tris pagrindinius dalykus, kuriuos kiekvienas tiesiog privalo žinoti renkantis patalynę. 

Nepriekaištinga veido oda per 2 savaites

Jau ne vienus metus tobulos, savo veido odos priežiūrai tinkančios kosmetikos, „Saulės Patalynės“ vadovė Dovilė Kiseliovienė teigia pagaliau atradusi tikrą stebuklą. Lietuviškos kosmetinos Driu Beauty gaminiai tiesiog fantastiški. 

Kuo skiriasi ančių ir žąsų pūkų-plunksnų pagalvės?

 Šis klausimas pūkinės patalynės gerbėjams iškyla ne taip jau ir retai. Imama svarstyti, kurią verčiau pasirinkti ir kodėl jų kainos taip skiriasi? Taigi išsiaiškinime, kuri vertesnė mūsų dėmėsio – ančių ar žąsų pūkų-plunksnų pagalvė?

Tekstilės gaminių priežiūros etiketės ir simboliai - ką verta žinoti?

 Tekstilės gaminių etiketės ir simboliai yra ypač svarbūs, siekiant įsigytus juos išsaugoti puikios kokybės kuo ilgiau. Nesvarbu, kas tai būtų - patalynė, drabužiai ar kiti tekstilės gaminiai - į gamintojo rekomendacijas visada verta atsižvelgti.

Dizaineriai renkasi Saulės Patalynę

 Projektų iniciatorius ir vystytojas „Build Me“, Vilniaus Naujamiestyje įrenginėdamas šiaurės vėjų įkvėptą „Lagom lofts“ projektą, rinkosi aukštos kokybės siuvamą SaulesPatalyne.lt įsigytą patalynę.

Lietuviška lininė patalynė – nauja vasaros kolekcija

Iš natūralaus lino pluošto audinio pasiūta patalynė tarnauja kur kas ilgiau. Lino audinys yra 3 kartus stipresnis ir tvirtesnis už medvilnę. Ir net 5 kartus atsparesni trinčiai (dilinimui) nei ji.

Lietuviškas buGo prekės ženklas – nuo idėjos iki produkto

"Lietuviams patinka lietuviški gaminiai ir jie paprastai kiek galėdami dažniau renkasi lietuvišką produktą vietoj importuoto iš užsienio.  Be abejo, yra nemažai aspektų, į kuriuos klientas prieš pirkdamas atsižvelgia. Kalbant konkrečiai apie tekstilės gaminius, kurie yra pagrindinė prekė mūsų parduotuvėse, tai yra kokybė, išvaizda ir be abejo, kaina."

Šilkiniai chalatai, naktinukai ir miego akiniai – lietuvių sukurtas stebuklas

 Rytuose ir vakaruose grožis yra vertinamas kiek kitaip. Vakaruose mums yra įprasta puoštis, dažytis ir dėvėti madingus drabužius išeinant susitikti su draugais ar tiesiog išvykus iš namų. O štai rytuose yra labiau priimtinas atvirkštinis variantas.

Populiariausių antklodžių TOP-3

 Antklodžių pasirinkimas yra tikrai nemažas, tad kartais sunku išsirinkti labiausiai sau tinkamą ir įsigyti tokią, kuri tikrai atitiktų visus poreikius. Taigi, pasiaiškinkime, kuo skiriasi populiariausios antklodės viena nuo kitos?

Kraitelis kūdikiui – kokią patalynę geriausia rinktis?

Ką tik gimę kūdikiai per parą miega kone 20 valandų, tad jų miegas turi būti ne tik saldus, bet ir kokybiškas. Tad pasvarstykime, kokia patalynė yra pati tinkamiausia?