Prekių katalogas

Gyvūnai lovoje - UŽ ar PRIEŠ?

 

Gūvynai lovoje. Įdomūs faktai apie gyvūnus     Buvo atlikti tyrimai, kurio metu 40-čiai suaugusių žmonių ir jų augintiniams septynioms naktims buvo pritvirtinti jutikliniai prietaisai. Tyrimo metu matyta, kad daugeliui žmonių gyvūnai padeda geriau užmigti, nes suteikia saugumo jausmą. Gyvunai lovoje. Sunys ir kates lovoje

     BET!!! Nustatyta, kad žmogus miega produktyviau tuomet, kai augintiniai miega tame pačiame kambaryje, tačiau ne jų pačių lovoje. O štai gyvūnų miego kokybė nekinta nuo to ar jis miega lovoje ar šalia jos.

     Pažįstu žmonių, kurių gyvūnai turi būtinai nakvoti jų lovoje, nes kaipgi jie vargšelį paliks ant žemės. Bet pažįstu ir tokių, kurie šunims lovoje sako stiprų NE. O aš sakyčiau esu viduriukas.

     Mūsų šuniukas iš tiesų dažnai, ypač nakties metu kai aš nematau, įsiropščia į lovą. Ir aš besisukdama ir užkliudydamą ją prabundu pažiūrėti, kas čia prie manęs. Taip, išsibudinu tik trumpam. Tačiau tyrimo rezultatus, kurie tvirtina, kad augintinio miegas toje pačioje lovoje trikdo miegą - tuomet manau galiu pritaikyti ir sau pačiai.

     Bet nepaisant to, aš vis vien labai mėgsta prieš miegą pasiimti mūsų maltos bišonytę Nairą į lovą ir paniurkyti. O kur miega Jūsų gyvūnai?

 

Su šypsena,

vadovė Dovilė Kiseliovienė

Nuo kada vaikai prisimena savo sapnus - ar žinojai?

      Dėl dar nepilnai išsivysčiusių vaikų smegenų ir gyvenimo patirties stokos jie nesapnuoja taip, kaip sapnoja vyresni vaikai ir suaugusieji. 

Vaiko "nelaimės" lovoje - kokią patalynę rinktis?

     Vieni vaikai ant puoduko pradeda daryti savo reikalus anksčiau, kiti vėliau. Vieniems sekasi miego metu ar ryte nubėgti iki puoduko laiku, kitiems „nelaimės“ nutinka dar būnant lovoje.

 

     Tad kokią patalynę naudoti? 

8 nemigos paslaptys: Išmok užmigti greičiau

     Jei manot, kad nemigos problemas galima išspręsti tik vaistais, klystate. Yra dar 8 puikūs būdai, kurie nemigos problemas padės išspręsti natūraliai. Taigi, pasižiūrėkim, kokio šios 8 paslaptys. 

PAPLŪDIMYJE – RANKŠLUOSČIAI ar GULTAI?

     Užsienio kurortų paplūdimiuose paprastai nuolat matome gultus. Prie baseinų – gultai, paplūdimiuose – gultai.  

Paklodė SU GUMA - kaip pasirinkti?

     Renkantis paklodę be gumos, atrodo viskas kaip ir paprasta. Pasirenkam ją kiek didesnę nei mūsų pačių lova ir tiek. 

Egipto medvilnė - kuo ji geresnė už kitas?

     Egipto medvilnė skiriasi nuo standartinės medvilnės, kurią sutinkame savo gyvenime. Tad labai trumpai ir kuo paprasčiau aptarkime tris pagrindinius punktus, kodėl ji tokia ypatinga. 

Šilkinės antklodės - kaip jos gaminamos?

     Ar žinai, kad reikia 10 kg šilko kokonų, kad būtų pagaminta 1 kg antklodė? O šilke esanti medžiaga – sericinas - turi gydomąjį poveikį sudirgusiai ir alergiškai odai? 

Gėlių motyvai patalynėje. Kas tokią renkasi?

     Kaip manot - gėlės namų tekstilėje šiuolaikiška ar senamadiška? Daugelis tai vertina kardinaliai - UŽ arba PRIEŠ. Bet iš tiesų gėles pasirenka apie 30% mūsų klientų. 

3 pledai, kurie puikiai tiks vasarai

     Vasaros dienomis paprastai būna šilta ir apie šaltus žiemos vakarus susirangius po šiltu pledu net nesinori galvoti. Bet ar tikrai pledai tinkami tik žiemai? 

Gyvūnai lovoje - UŽ ar PRIEŠ?

     Buvo atlikti tyrimai, kurio metu 40-čiai suaugusių žmonių ir jų augintiniams septynioms naktims buvo pritvirtinti jutikliniai prietaisai. Tyrimo metu matyta, kad daugeliui žmonių gyvūnai padeda geriau užmigti, nes suteikia saugumo jausmą.