Šilkiniai chalatai, naktinukai ir miego akiniai – lietuvių sukurtas stebuklas

 

Dvi lietuvės sesės dvynės, išvykusios atostogauti į tolimą rytų šalį, iš jos parsivežė idėją, kuri virto nuostabia šilko gaminių kolekcija. Šilkiniai chalatai, naktinukai, pižamos ir miego akiniai tapo nuostabia ir nepakartojama namų puošmena. O jei dar tiksliau, tai moteris savo namuose ir tapo ta puošmena, kuria vyrai po varginančios darbo dienos grįžę namo, gali grožėtis ir žavėtis.

Rytuose ir vakaruose grožis yra vertinamas kiek kitaip. Vakaruose mums yra įprasta puoštis, dažytis ir dėvėti madingus drabužius išeinant susitikti su draugais ar tiesiog išvyku iš namų. O štai rytuose yra labiau priimtinas atvirkštinis variantas – moterys puošiasi ir nepakartojamai atrodyti siekia būtent namuose. Gatvėje jos rengiasi kukliai, paprastai, o štai namuose demonstruoja grožį, laisvę ir seksualumą. Su šia idėja ir buvo sukurta šilkinių drabužių kolekcija.

Vienos moterys mėgsta miegoti apsirengusios pižama, kitos verčiau renkasi naktinukus. Tačiau abiejų tiklas tas pats – atrodyti elegantiškai ir seksualiai. Nuo šiol SaulesPatalyne.lt gaite pasirinkti ne tik abu variantus, bet ir ne vieną jų atspalvį.

Šilkiniai chalatai nuostabiai papuoš kiekvienos moters kūną išlipus iš vonios ar dušo. O ryte dar nespėjus įsisprausti į drabužius, kuo puikiausiai tiks užsimetus gardžiai išgerti rytinę kavą.

Dar vienas puikus atradinimas yra miego akiniai. Jie ypač gelbsti mėgstantiems pamiegoti kiek ilgiau saulei jau šviečiant pro langus ir spiginant tiesiai į akis. Naudojant šilkinius miego akinius, akys uždengiamos, o saulės šviesa nebesklinda trumdydama toliau sapnuoti sapnus. Dar labai aktualus dalykas – šilkiniai miego akiniai nesausina veido odos, nesugeria kątik patepto paakių kremo ir tuo pačiu apsaugo nuo papildomų raukšlių susidarymo, kadangi pagavių užvalkalai nebegali mūsų paakių odos besukant galvą „patempti“ į vieną ar į kitą pusę.

Tad pristatome visiems puikią šilkinių gaminių kolekciją, kuri nuo šiol gali būti ir Tavo smagaus gyvenimo dalis.
 

Lietuviška lininė patalynė – nauja vasaros kolekcija

Iš natūralaus lino pluošto audinio pasiūta patalynė tarnauja kur kas ilgiau. Lino audinys yra 3 kartus stipresnis ir tvirtesnis už medvilnę. Ir net 5 kartus atsparesni trinčiai (dilinimui) nei ji.

Lietuviškas buGo prekės ženklas – nuo idėjos iki produkto

"Lietuviams patinka lietuviški gaminiai ir jie paprastai kiek galėdami dažniau renkasi lietuvišką produktą vietoj importuoto iš užsienio.  Be abejo, yra nemažai aspektų, į kuriuos klientas prieš pirkdamas atsižvelgia. Kalbant konkrečiai apie tekstilės gaminius, kurie yra pagrindinė prekė mūsų parduotuvėse, tai yra kokybė, išvaizda ir be abejo, kaina."

Šilkiniai chalatai, naktinukai ir miego akiniai – lietuvių sukurtas stebuklas

 Rytuose ir vakaruose grožis yra vertinamas kiek kitaip. Vakaruose mums yra įprasta puoštis, dažytis ir dėvėti madingus drabužius išeinant susitikti su draugais ar tiesiog išvykus iš namų. O štai rytuose yra labiau priimtinas atvirkštinis variantas.

Populiariausių antklodžių TOP-3

 Antklodžių pasirinkimas yra tikrai nemažas, tad kartais sunku išsirinkti labiausiai sau tinkamą ir įsigyti tokią, kuri tikrai atitiktų visus poreikius. Taigi, pasiaiškinkime, kuo skiriasi populiariausios antklodės viena nuo kitos?