Prekių katalogas

Paplūdimyje - rankšluosčiai ar gultai? 

 

Paplūdimio rankšluosčiai     Užsienio kurortų paplūdimiuose paprastai nuolat matome gultus. Prie baseinų – gultai, paplūdimiuose – gultai. 

     O kaip yra Lietuvos jūros pakrantėse mes puikiai žinome. Aplinkui daugybė smėlio, o atėję gulamės ant savo pačių atsineštų paplūdimio rankšluosčių. Kuo paplūdimio rankšluosčiai skiriasi nuo kitų? Ogi savo dydžiu.

     Jie gali būti pagaminti iš skirtingų audinių – lino, medvilnės, bambuko, poliesterio. Bet visi yra didesni nei standartiniai 70x140 cm – kūnui skirti rankšluosčiai.

     Dažniausiai jei būna stačiakampio formos, kad žmogui būtų patogu ne tik sėdėti, bet ir gulėti. Tačiau pasitaiko ir apskritimo formos – jie daugiau naudojami kaip paklotai pikniko metu.

     Paplūdimio rankšluosčiai dėl savo dydžio kartais vadinami paklotais. Jų plotis ir ilgis gali viršyti net 2 metrus. O ar didelius kartu su savimi pasiimate Jūs? 

 

Su šypsena,

Saulės Patalynė

Kokiai veido odai yra tinkama šilkinė patalynė?

Natūralaus šilko patalynė mūsų veido odai yra tikras lobis. Apie jos gerąsias sąvybes galite paklausyti čia: https://www.instagram.com/p/CNpxfJgAxaL/  

Nuo kada vaikai prisimena savo sapnus - ar žinojai?

      Dėl dar nepilnai išsivysčiusių vaikų smegenų ir gyvenimo patirties stokos jie nesapnuoja taip, kaip sapnoja vyresni vaikai ir suaugusieji. 

Vaiko "nelaimės" lovoje - kokią patalynę rinktis?

     Vieni vaikai ant puoduko pradeda daryti savo reikalus anksčiau, kiti vėliau. Vieniems sekasi miego metu ar ryte nubėgti iki puoduko laiku, kitiems „nelaimės“ nutinka dar būnant lovoje.

 

     Tad kokią patalynę naudoti? 

8 nemigos paslaptys: Išmok užmigti greičiau

     Jei manot, kad nemigos problemas galima išspręsti tik vaistais, klystate. Yra dar 8 puikūs būdai, kurie nemigos problemas padės išspręsti natūraliai. Taigi, pasižiūrėkim, kokio šios 8 paslaptys. 

PAPLŪDIMYJE – RANKŠLUOSČIAI ar GULTAI?

     Užsienio kurortų paplūdimiuose paprastai nuolat matome gultus. Prie baseinų – gultai, paplūdimiuose – gultai.