Paklodė SU GUMA - kaip pasirinkti?
Renkantis paklodę be gumos, atrodo viskas kaip ir paprasta. Pasirenkam ją kiek didesnę nei mūsų pačių lova ir tiek.
Bet kaip pasirinkti paklodę su guma? Ar ją įsigyti didesnę nei turimas čiužinys? O gal kaip tik mažesnę?
Taigi viskas po truputį.
Dažniausiai pasitaikantis Lietuvoje turimo čiužinio dydis yra 160x200cm. Aukštis apie 20cm.
Tad jei renkatės paklodę su guma būtent tokiam čiužiniui - rinkitės jos dydį tokį, koks ir turimas čiužinys. Nei kiek ne didesnį ir nei kiek ne mažesnį. Šiuo atveju 160x200cm. Čiužinio aukščio matuojant neįtraukit - tai gamintojas padarys pats.
Atitinkamai ir kiti čia išvardinti variantai: 90x200cm, 140x200cm, 180x200cm, 200x220cm
Standartinis paklodės su guma aukštis gali netikti čiužiniui tik tada, kai:
- jis skirtas vaikui - tokie čiužiniai paprastai būna žemesni (pvz. apie 8-10cm aukščio)
- ant čiužinio dedate antčiužinį - tuomet automatiškai jis tampa aukštesnis (pvz. 30cm aukščio)
Standartinių paklodžių su guma galite rasti tiek pas mus, tiek daugelyje kitų prekybos vietų.
Tačiau jei prireiks konsultacijos ar pagalbos su nestandartinis dydžiais, visada galite kreiptis į mus. Pasiųsime pagal kiekvieno individualius poreikius.
Linkėjimai,
Saulės Patalynė
Oeko-Tex sertifikatas yra suteikiamas tik neturintiems kenksmingų cheminių medžiagų tekstilės gaminiams. Tai visame pasaulyje pripažintas sertifikavimo ženklas, patvirtinantis, kad patalynė yra nekenksminga gamtai bei skirta net ir jautriausios odos savininkams.
Žinoma, kad ne! Pledas yra puikiai tinkamas apsigobti vėsiais vakarais, tačiau tai nėra jo vienintelė paskirtis. Pledas gali būti naudojamas kaip:
Mokslininkai yra ne vieną kartą įrodę, kad subalansuotas miegas itin svarbus mūsų kokybiškam gyvenimui. O išgyvenimui žmogui miegas yra net svarbesnis negu maistas.
Dėl nuolatinio skubėjimo ir streso dažnai nukenčia mūsų miegas, o kartu su juo silpnėja imuninė sistema. Tad apžvelkime kelis produktus, kurie padės ne tik geriau jaustis, bet ir miegoti nakties metu.
Ar žinai, kad pirmieji natūralų šilką Kinijoje pradėjo gaminti dar prieš 5-8 tūkst.metų? Pasak legendos manoma, kad jis buvo pradėtas gaminti imperatoriaus Huang Ti valdymo laikais - apie 2640 m.pr.Kr.
Ar yra tekę susidurti su lovos užtiesalu, ant kurio netikėtai atsirado mažų "burbuliukų"? Juos lengvai galime pašalinti tam skirtais prietaisais, tačiau, kodėl taip įvyksta?
Juokas ir šypsena veide siunčia pozityvius signalus smegenims. Tad juokiantis pradingsta nerimo jausmas, organizmas skatinamas pasveikti, atsikratyti baimių. Be abejo, ši taisyklė galioja tiek vaikams, tiek suaugusiems. Bet šiandien pakalbėkime apie vaikus.
Jei žmogus susigėsta, sakome, kad jis raudonuoja. Pavydžiam sakome, kad žaliuoja iš pavydo. O ar pagalvojote, kaip jaučiamės nuliūdę? Tokiu metu pasirodo mėlyna spalva.
Kiekvienais metais spalvų instituto „Pantone“ ekspertai analizuoja visuomenėje vykstančius įvykius bei jų reikšmę žmonėms. Tuo remiantis parenkamos populiariausios sezono spalvos, kurios būdingos konkrečiam laikotarpiui.
Posakis „kaip pasiklosi, taip išsimiegosi“ žinomas jau nuo senų senovės. Ir vis dar naudojamas, nes yra visiškai atitinkantis realybę. Taigi nepamirškim, kad nuo geros patalynės priklauso mūsų kokybiškas miegas.
Pagal statistiką, pirmąjį infarktą moterys patiria 72-jų, o vyrai 65-erių metų. Tad net 20 metų trukęs mokslinis tyrimas pagaliau atskleidė, kokie mūsų įpročiai lemia širdies funkcijas ir skatina patirti infarktą.
Daugybę metų esame girdėję vieną ir tą patį – žmogaus gerai savijautai reikalingos 8-ios valandos miego per parą. Tai buvo teigiama kaip neginčijama tiesa, įrodyta tyrimais. Tačiau dabar Kinijos ir Jungtinės Karalystės mokslininkai teigia kitaip.
Taip taip, seniau buvo kiti laikai, kitos taisyklės, kitos mados. Tad šiandien truputį pakalbėkime apie tai, kas buvo anksčiau.
Jei nusprendei įsigyti vilnonį pledą, kiek stabtelėk. Visų pirma išsiaiškinkm, kuo jie skiriasi vienas nuo kito.
Šilkas visada perteikia eleganciją. Vargu ar įmanoma atsigrožėti tuo, kaip lengvai jis krinta. Drabužiai pasiūti iš šilko audinio plazdena ore tarsi drugeliai
Kuo mažesnis vaikas, tuo jo organizmui reikia daugiau miego. Augant, poilsio pats organizmas reikalauja vis mažiau. Bet kiek gi tas mažiau?
Šiek tiek pasmalsaukime apie įžymybes ir jų miego įpročius. Taigi, 3 dalykai, kurių daugelis nežinojo:
Kad šilko audinys būtų lengvai lyginamas, svarbu teisingai nuplauti šilko gaminius:
Egipto medvilnės patalynė išsiskiria iš kitų medvilnės audinių savo švelnumu, blizgumu ir nors plonu, bet tvirtu audimu. Yra trys pagrindiniai Egipto medvilnės išskirtinumai:
Šilkas yra vienas brangiausių ir gražiausių audinių. Gaminiai iš jo visada būna prabangūs ir patrauklūs. Todėl turint gaminius iš natūralaus šilko, būtina žinoti, kaip jį prižiūrėti.
Ar žinojai, kad spalvas galima prilyginti maistui?
Kaip jau tikriausiai daugelis žino, miegas visada turi būti ramus, gilus, be nuolatinio vartymosi bei išsibudinimo. Žinoma, lengva pasakyti!
Tai yra pagrindinė priežastis, kodėl būtent po pietų žmones traukia į miegą, o giliausias nakties miegas vyksta būtent tokiu metu.
Natūralaus šilko patalynė mūsų veido odai yra tikras lobis. Apie jos gerąsias sąvybes galite paklausyti čia: https://www.instagram.com/p/CNpxfJgAxaL/
Dėl dar nepilnai išsivysčiusių vaikų smegenų ir gyvenimo patirties stokos jie nesapnuoja taip, kaip sapnoja vyresni vaikai ir suaugusieji.
Vieni vaikai ant puoduko pradeda daryti savo reikalus anksčiau, kiti vėliau. Vieniems sekasi miego metu ar ryte nubėgti iki puoduko laiku, kitiems „nelaimės“ nutinka dar būnant lovoje.
Tad kokią patalynę naudoti?
Jei manot, kad nemigos problemas galima išspręsti tik vaistais, klystate. Yra dar 8 puikūs būdai, kurie nemigos problemas padės išspręsti natūraliai. Taigi, pasižiūrėkim, kokio šios 8 paslaptys.
Užsienio kurortų paplūdimiuose paprastai nuolat matome gultus. Prie baseinų – gultai, paplūdimiuose – gultai.
Renkantis paklodę be gumos, atrodo viskas kaip ir paprasta. Pasirenkam ją kiek didesnę nei mūsų pačių lova ir tiek.