Lietuviškas buGo prekės ženklas – nuo idėjos iki produkto

 

buGo prekės ženklas gimė visai neplanuotai. Daug idėjų plasdeno SaulesPatalyne.lt ir DodoNamai.lt vadovės Dovilės Kiseliovienės galvoje. Kol galų gale atėjo laikas jas įgyvendinti.

„Lietuviams patinka lietuviški gaminiai ir jie paprastai kiek galėdami dažniau renkasi lietuvišką produktą vietoj importuoto iš užsienio. Be abejo, yra nemažai aspektų, į kuriuos klientas prieš pirkdamas atsižvelgia. Kalbant konkrečiai apie tekstilės gaminius, kurie yra pagrindinė prekė mūsų parduotuvėse, tai yra kokybė, išvaizda ir be abejo, kaina“ – komentavo Dovilė Kiseliovienė.

buGo pirkinių/laisvalaikio krepšiai, kosmetinės, kuprinės bei pledai į kiekvieno mūsų kasdienybę įneša vėjavaikiškumo, persipynusio su kiek santūria elegancija. Kiekvienas dizainas yra kruopščiai atrenkamas, apmąstomas jo patrauklumas pirkėjui, ir itin atidžiai patikrinama kokybė.

Šiandien dienai pirkinių/laisvalaikio krepšiai ir kosmetinės yra gaminamos iš dviejų skirtingų audinių: tekstūrinio ir minkšto velvetinio. Abu audiniai yra itin kokybiškti, tvirti ir po skalbimo ar ilgo naudojimo neblunka. Populiariausias yra visiems įprastas ir standartinis tekstūrinis, tačiau vis daugiau susidomėjimo sulaukia ir minkšto velveto gaminiai.

Pledai gaminami iš poliesterinio audinio, kuris yra labai švelnus, minkštas ir tinkantis tiek apsigobti per šalčius, tiek pasitiesti ant žemės vasaros metu bei paplūdimyje.

„Labai svarbu ir tai, jog daugkartiniai pirkinių/laisvalaikio krepšiai yra ne tik stilingi ir patogūs, tačiau juos naudodami saugome gamtą. Vietoj nuolatos įsigijamų ir išmetamų plastikinių maišelių, naudojame vieną ir ilgaamžį gaminį“ – tvirtino Dovilė Kiseliovienė.

Kruopščiai atrinktų lietuvių gamintojo buGo dizainų pasiūla nuolat plečiasi, siekiant atitikti kliento išvaizdos bei kokybės lūkesčius.

 

 

 

 

Kaip išsirinkti patalynę?

Tai yra vienas pagrindinių klausimų, siekiant suteikti jaukumo net tik dažniausiai lankomuose namų kampeliuose, bet ir miegamajame. Tad aptarkime tris pagrindinius dalykus, kuriuos kiekvienas tiesiog privalo žinoti renkantis patalynę. 

Nepriekaištinga veido oda per 2 savaites

Jau ne vienus metus tobulos, savo veido odos priežiūrai tinkančios kosmetikos, „Saulės Patalynės“ vadovė Dovilė Kiseliovienė teigia pagaliau atradusi tikrą stebuklą. Lietuviškos kosmetinos Driu Beauty gaminiai tiesiog fantastiški. 

Kuo skiriasi ančių ir žąsų pūkų-plunksnų pagalvės?

 Šis klausimas pūkinės patalynės gerbėjams iškyla ne taip jau ir retai. Imama svarstyti, kurią verčiau pasirinkti ir kodėl jų kainos taip skiriasi? Taigi išsiaiškinime, kuri vertesnė mūsų dėmėsio – ančių ar žąsų pūkų-plunksnų pagalvė?

Tekstilės gaminių priežiūros etiketės ir simboliai - ką verta žinoti?

 Tekstilės gaminių etiketės ir simboliai yra ypač svarbūs, siekiant įsigytus juos išsaugoti puikios kokybės kuo ilgiau. Nesvarbu, kas tai būtų - patalynė, drabužiai ar kiti tekstilės gaminiai - į gamintojo rekomendacijas visada verta atsižvelgti.

Dizaineriai renkasi Saulės Patalynę

 Projektų iniciatorius ir vystytojas „Build Me“, Vilniaus Naujamiestyje įrenginėdamas šiaurės vėjų įkvėptą „Lagom lofts“ projektą, rinkosi aukštos kokybės siuvamą SaulesPatalyne.lt įsigytą patalynę.

Lietuviška lininė patalynė – nauja vasaros kolekcija

Iš natūralaus lino pluošto audinio pasiūta patalynė tarnauja kur kas ilgiau. Lino audinys yra 3 kartus stipresnis ir tvirtesnis už medvilnę. Ir net 5 kartus atsparesni trinčiai (dilinimui) nei ji.

Lietuviškas buGo prekės ženklas – nuo idėjos iki produkto

"Lietuviams patinka lietuviški gaminiai ir jie paprastai kiek galėdami dažniau renkasi lietuvišką produktą vietoj importuoto iš užsienio.  Be abejo, yra nemažai aspektų, į kuriuos klientas prieš pirkdamas atsižvelgia. Kalbant konkrečiai apie tekstilės gaminius, kurie yra pagrindinė prekė mūsų parduotuvėse, tai yra kokybė, išvaizda ir be abejo, kaina."

Šilkiniai chalatai, naktinukai ir miego akiniai – lietuvių sukurtas stebuklas

 Rytuose ir vakaruose grožis yra vertinamas kiek kitaip. Vakaruose mums yra įprasta puoštis, dažytis ir dėvėti madingus drabužius išeinant susitikti su draugais ar tiesiog išvykus iš namų. O štai rytuose yra labiau priimtinas atvirkštinis variantas.

Populiariausių antklodžių TOP-3

 Antklodžių pasirinkimas yra tikrai nemažas, tad kartais sunku išsirinkti labiausiai sau tinkamą ir įsigyti tokią, kuri tikrai atitiktų visus poreikius. Taigi, pasiaiškinkime, kuo skiriasi populiariausios antklodės viena nuo kitos?

Kraitelis kūdikiui – kokią patalynę geriausia rinktis?

Ką tik gimę kūdikiai per parą miega kone 20 valandų, tad jų miegas turi būti ne tik saldus, bet ir kokybiškas. Tad pasvarstykime, kokia patalynė yra pati tinkamiausia?