Prekių katalogas

 

 Kas yra Mulberry šilkas? 

 

 Šilkas visuomet simbolizavo prabangą, švelnumą ir komfortą. Jo sudėtyje yra vertingų aminorūgščių, kurios gaivinamai veikia plaukus ir odą. Pagamintos iš šilko antklodės bei pagalvės ypač tinka žmonėms, kurie neramiai miega, yra alergiški, skundžiasi sąnarių skausmais ir kitais negalavimais. Taip pat tiems, kurių kūnas staigiai kaista arba vėsta. Natūralaus šilko antklodės yra puikus pasirinkimas kiekvienam, norinčiam didžiausio komforto ir prabangos miegamajame.

Šilkinė antklodė Saulės patalynėŠilko poliesterio antklodė Saules patalyneŠilkinė antklodė Saules patalynėŠilkinė pagalvė Saules patalyne

 

Kas yra Mulberry šilkas?

 Mulberry šilkas yra prabangus, žvilgantis, aukščiausios klasės Kinijos šilkas. Jis yra išgaunamas natūraliu būdu – šilką suverpia šilkverpių vikšrai (Bombyx mori), maitindamiesi šilkmedžio (Morus alba) lapais. Taip „išaudžiamas“ stulbinančio perlų žvilgesio šilkas.

Šilko gamyba Šilkinių antklodžių ir pagalvių gamyba  

 

Kaip gaminamas Mulberry šilkas?

 Antklodžių ir pagalvių gamybai tradiciškai naudojamas šilkmedžių (Mulberry) šilko pluoštas. Laukinių šilkverpių vikšrai minta įvairių medžių lapais, todėl jų suverptų kokonų gijos yra nevienalytės, trumpesnės bei storesnės.

Antklodžių ir pagalvių užpildams paprastai naudojami kokonai, kurių viduje yra dvi lervos. Jos abi vienu metu pradeda verpti kokoną, todėl pastarieji gaunasi didesni, o šilko gijos juose persipynusios. Tokie kokonai netinkami siūlų vyniojimui, bet jie geriausiai tinka antklodžių bei pagalvių užpildų gamybai.

Rankomis išrūšiuoti kokonai mirkomi karštame vandenyje. Iš tokių suminkštėjusių kokonų išimamos lervos. Gauta šilko žaliava kruopščiai išskalaujama ir užtempiama ant specialaus rėmo. Tokiu būdu paruošiama visa eilė kokonų, kol gaunama apie 25 g šilko žaliavos, ištemptos ant to paties rėmo. Šilko ruošiniai išdžiovinami ir paruošiami antram gamybos etapui – tempimui ir sluoksniavimui.

Kokybiški anklodžių ir pagalvių užpildai gaminami rankomis. Paprastai keturios moterys suima išdžiovintą šilko žaliavą už kampų ir ištempia iki norimos anklodės dydžio. Taip klojama sluoksnis ant sluoksnio, kol nepasiekiamas norimas storis. Pavyzdžiui vasarinei anklodei, kuri sveria apie ~1 kg, reikia 48 plonyčių sluoksnių. Toks užpildas dėvint „nesukris į gumulus“, todėl anklodės impilas keliose vietose tik prikabinamas prie šilko užpildo. Šis būdas turi ir kitų privalumų: antklodėje nesusidarys taip vadinamos „šilumos skylės“ siūlių vietose.

Antklodės paprastai dygsniuojamos, kuomet užpildas yra ištemptas specialia mašina. Mašina drasko šilką, ištempia jį netolygiai, todėl tokių antklodžių kaina rinkoje mažesnė.

Mulberry šilko užpildo siūlas vientisesnis ir plonesnis nei Tussah šilko. Mulberry šilko užpildai yra puresni, lengvesni ir geriau išlaiko šilumą nei tokio pat storio Tussah šilko užpildai. Todėl anklodės ir pagalvės su rankomis ištemptu Mulberry šilko užpildu yra ypatingai vertinamos.

 

Kas yra Tencelis?

Tencelis – tai natūraliai sukurtas naujos kartos medienos pluoštas. Struktūrinio ir sureguliuoto nanofibrilų išdėstymo medienos pluošte dėka Tencelis turi išskirtinę savybę tinkamai reguliuoti drėgmę. Jis absorbuoja 130% daugiau drėgmės negu medvilnė. Patalynė iš Tencelio pluošto absorbuoja drėgmę visiškai natūraliai ir greitai ją vėl išskiria į aplinką. Tai užtikrina malonų lovos klimatą. Patalynė pagaminta iš Tencelio pluošto pasižymi vėsumu ir švelnumu, turi nuostabų šilko glotnumą.

Kitas išskirtinis Tencelio bruožas – medžiaga sugeria ir išgarina drėgmę, ją reguliuoja, todėl po tokiais patalais niekad nebus per karšta. Kad ir kiek prakaituosite, tencelis sugers drėgmę ir ją tuoj pat išgarins..

Tencelio poveikis geram miegui buvo tiriamas mokslininkų. Tyrimų metu buvo nustatyta, kad miegodamas šia medžiaga užpildytuose pataluose, žmogus labiau atsipalaiduoja, sulėtėja jo širdies ritmas ir miegas tampa labai gilus. Kuo geriau išsimiegojęs bus žmogus, tuo jis bus energingesnis, geriau nusiteikęs ir turės stipresnę imuninę sistemą.

 

10 išskirtinių šilko savybių:

 • Šilkas yra universalus pluoštas, naudojamas ne tik audinių, siūlų, bet ir parašiutų, kilimų bei medicinių siūlų gamyboje
 • Šilkas yra pats stipriausias natūralus pluoštas. Teigiama, kad jo gija yra stipresnė už tokio paties storio plieno giją
 • Šilke esanti medžiaga sericinas, dar vadinama šilko klijais, turi gydomąjį poveikį sudirgusiai ir alergiškai odai. Tai ypatingai aktualu šiandien, kai daug žmonių susiduria su alergija
 • Dar senovės Kinijoje užfiksuota, kad šilko audiniai yra tinkamiausi žmonėms, kenčiantiems dėl reumatizmo, pragulų, medžiagų apykaitos sutrikimų
 • Šilkas yra mikroorganizmams atsparus audinys, todėl labai higieniškas. Nereikia šilko mezginių dažnai plauti, užtenka gerai išvėdinti
 • Šilkas turi termoreguliacinių savybių: yra sakoma, kad su šilko drabužiais žmogus visada jaučiasi gerai: šiltą dieną jie skleidžia vėsą, o vėsią – šildo
 • Būdamas plonesnis ir lengvesnis už vilną, šilkas šilumos atžvilgiu beveik jai prilygsta, ir yra penkis kartus šiltesnis nei medvilnė
 • Šilko pluoštas sugeria iki 39% drėgmės – bemaž tiek pat, kiek vilnos pluoštas ir net kelis kartus daugiau nei medvilnės ar lino. Įdomu tai, kad, sugėręs tokį kiekį drėgmės, šilko gaminys net jį palietus atrodo visiškai sausas
 • Šilkas praleidžia ultravioletinius spindulius, taigi net vilkint palaidinę ilgomis rankovėmis galima įdegti
 • Šilko rūbai labai mėgiami, nes nesiglamžo
   

10 įdomių faktų apie šilką:

 • Šilkas atrastas Kinijoje apytiksliai prieš 5000 metų
 • Nuo senų laikų šilkas turėjo ypatingą ekonominę reikšmę. Šilko gamybos paslaptis ilgai buvo saugojama, o kinų prekeiviai brangaus audinio rietimus gabendavo vadinamuoju Šilko keliu, taip užsidirbdami pasakiškus turtus ir šilku aprūpindami kitas pasaulio šalis
 • Patys vertingiausi šilko kilimai pasaulyje yra saugomi Mevlanos muziejuje Turkijoje
 • Šilkas skirtingai nuo kitų įprastų vasarinių pluoštų – medvilnės lino- yra ne augalinės, o gyvūninės kilmės, išgaunamas šilkverpio dėka. Grauždamas šilkmedžio lapus, spindinčius siūlus „gamina“ ir šimtus metrų gijų į kokoną suvynioja šilkaverpis vikšras
 • Šilkaverpio vikšras natūraliai laukinėje gamtoje negyvena, jų gyvenimas plantacijose priklauso nuo paties žmogaus
 • Šiandien didžiausi pasaulyje šilko gamintojai yra Indija, Kinija, Japonija, Brazilija ir Tailandas
 • Šilkverpiai gali gyventi tik tam tikruose regionuose, kur auga šilkmedžiai. Šių augalų lapai yra vienintelis jų maistas
 • Reikia apie 10kg kokonų, norint pagaminti 1k g šilko
 • Šilko suknelei pagaminti reiktų net 70 kg šilkmedžio lapų
 • 450g šilko išsivyniotų iki 1600 km ilgio

 

KAIP PRIŽIŪRĖTI:

 • Šilko antklodžių ir pagalvių praktiškai nereikia skalbti.
 • Rekomenduojama reguliariai vėdinti gryname ore, kai šviečia saulė, bet saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių.
 • Vėdinti rekomenduojame 2 kartus per metus. Alergiškiems žmonės - dažniau, 2-3 kartus per mėnesį.
 • Skalbti nerekomenduojama. Nuo vandens šilkas praranda minkštumą ir švelnumą.
 • Galima išskalbti tik purvinas vietas šiltu vandeniu (iki 30 laipsnių).
 • Naudoti tik šilkui skirtas valymo priemones ir skalbiklius.
 • Džiovinti ištiesus gryname ore arba vėsioje patalpoje.          

 

Linkėjimai nuo Saulės Patalynė komandos!!! ;)

Nuo kada vaikai prisimena savo sapnus - ar žinojai?

      Dėl dar nepilnai išsivysčiusių vaikų smegenų ir gyvenimo patirties stokos jie nesapnuoja taip, kaip sapnoja vyresni vaikai ir suaugusieji. 

Vaiko "nelaimės" lovoje - kokią patalynę rinktis?

     Vieni vaikai ant puoduko pradeda daryti savo reikalus anksčiau, kiti vėliau. Vieniems sekasi miego metu ar ryte nubėgti iki puoduko laiku, kitiems „nelaimės“ nutinka dar būnant lovoje.

 

     Tad kokią patalynę naudoti? 

8 nemigos paslaptys: Išmok užmigti greičiau

     Jei manot, kad nemigos problemas galima išspręsti tik vaistais, klystate. Yra dar 8 puikūs būdai, kurie nemigos problemas padės išspręsti natūraliai. Taigi, pasižiūrėkim, kokio šios 8 paslaptys. 

PAPLŪDIMYJE – RANKŠLUOSČIAI ar GULTAI?

     Užsienio kurortų paplūdimiuose paprastai nuolat matome gultus. Prie baseinų – gultai, paplūdimiuose – gultai.  

Paklodė SU GUMA - kaip pasirinkti?

     Renkantis paklodę be gumos, atrodo viskas kaip ir paprasta. Pasirenkam ją kiek didesnę nei mūsų pačių lova ir tiek. 

Egipto medvilnė - kuo ji geresnė už kitas?

     Egipto medvilnė skiriasi nuo standartinės medvilnės, kurią sutinkame savo gyvenime. Tad labai trumpai ir kuo paprasčiau aptarkime tris pagrindinius punktus, kodėl ji tokia ypatinga. 

Šilkinės antklodės - kaip jos gaminamos?

     Ar žinai, kad reikia 10 kg šilko kokonų, kad būtų pagaminta 1 kg antklodė? O šilke esanti medžiaga – sericinas - turi gydomąjį poveikį sudirgusiai ir alergiškai odai? 

Gėlių motyvai patalynėje. Kas tokią renkasi?

     Kaip manot - gėlės namų tekstilėje šiuolaikiška ar senamadiška? Daugelis tai vertina kardinaliai - UŽ arba PRIEŠ. Bet iš tiesų gėles pasirenka apie 30% mūsų klientų. 

3 pledai, kurie puikiai tiks vasarai

     Vasaros dienomis paprastai būna šilta ir apie šaltus žiemos vakarus susirangius po šiltu pledu net nesinori galvoti. Bet ar tikrai pledai tinkami tik žiemai? 

Gyvūnai lovoje - UŽ ar PRIEŠ?

     Buvo atlikti tyrimai, kurio metu 40-čiai suaugusių žmonių ir jų augintiniams septynioms naktims buvo pritvirtinti jutikliniai prietaisai. Tyrimo metu matyta, kad daugeliui žmonių gyvūnai padeda geriau užmigti, nes suteikia saugumo jausmą.  

Šilkinės antklodės ir šilkinės pagalvės - kas yra Mulberry šilkas?

     Šilkas visuomet simbolizavo prabangą, švelnumą ir komfortą. Jo sudėtyje yra vertingų aminorūgščių, kurios gaivinamai veikia plaukus ir odą. Pagamintos iš šilko antklodės bei pagalvės ypač tinka žmonėms, kurie neramiai miega, yra alergiški, skundžiasi sąnarių skausmais ir kitais negalavimais. 

Ar žinai, kad daugelio puikiai žinomas satinas – tai ne audinio rūšis?

     Satinas – tai pynimo būdas, kuomet audinys išgaunamas labai švelnus ir blizgus. Satinas gali būti gaminamas iš natūralių audinių - medvilnės, bambuko, šilko. Arba iš sintetinio audinio – poliesterio. 

Kaip naudoti kvapų difuzorių?

     Jau seniai įrodyta, kad kvapai žmones veikia įvairiai - vieni atpalaiduoja, kiti kaip tik suaktyvina pojūčius. Kadangi skirtingiems žmonėms kvapai yra skirtingai patrauklūs, turime didelį kvapų difuzorių pasirinkimą ir Saulės Patalynėje. 

Kas yra žakardinis satinas?

     Tai vienas iš daugybės klausimų, kuriuos girdime iš klientų. Taigi šį kartą atsakome ne kiekvienam individualiai, o visiems kartu. Trumpai ir tikiuosi aiškiai. 

Kaip rinktis kvapų difuzorių internetu?

     Kas jau kas, bet itališkas "KLINTO 1817" kvapų difuzorius yra vienas nuostabiausių. Gal net galima būtų pavadinti jį metų atradimu! Koks jo kvapas, pasak gamintojo, rasite parašyta kiek žemiau. Bet jis - PRABANGOS ir RAFINUOTUMO kvapas. 

Prabangu = Brangu ?

     Ir Taip, ir Ne. Prabangiai, žiūrint į patalynės komplekto etiketės nuotrauką, atrodyti gali tiek sintetinio, tiek natūralaus audinio patalynė. Tačiau užvilkus užvalkalus ir patiesus juos ant lovos pasimato visas "grožis" arba grožis.

Kvapų difuzorius - ar tai interjero detalė?

     Tikrai taip. Tačiau pagrindinė jo funkcija yra aromatas, kuris apgaubia visą patalpą. 

Kaip išrinkti patalynę vaikui?

     Kad vaikai yra mūsų gyvenimo džiaugsmai, patvirtins kiekviena mama. Net ta, kuri su mažu vaiku daug laiko praleisdama namie labai pavargsta (aišku, svarbu, kad kas nors bent pusvalanduką leistų pailsėti ar tiesiog pagulėti karštoje vonioje). 

Pūkinės antklodės - kada jos tinkamos naudojimui?

     Daugelis galvoja, jog pūkinės antklodės yra tinkamos naudoti tik žiemą. Mano, kad jos per daug šiltos vasarai ar pavasariui. Bet ar tikrai? 

Vienspalvė patalynė - ar praktiška?

     Seniau patalynę buvo yprasta lyginti po kiekvieno skalbimo. Ją skalbdavo rankomis, vis patrindami į taip vadintą "tarką", o vėliau nepriekaištingai išlyginus padėdavo į spintą ar tiesiog iš karto apvilkdavo. Kas pasikeitė dabar? 

Paklodės su guma - ar tinka visiems?

     Visiems ir taip žinoma, kad be paklodės savo lovos neįsivaizduojame. Tiesiai šviesiai sakant - čiužinys mums yra per brangus, kad galėtume jo nesaugant išmesti ir keisti kas pusę metų. 

Ką reiškia "tikas" antklodžių aprašyme?

Tiko audinys naudojamas pagalvių bei antklodžių gamyboje. Jis yra itin tankus (151 g/m2), todėl puikiai tinka patalynei, kurios užpildui naudojamos plunksnos, pūkai ar vilna. Jei tai kokybiškas tiko audinys, jis būtinai bus pagamintas tik iš 100% medvilnės. 

Kiek laiko galima naudoti miego akinius?

     PELĖDOS ir VYTURIAI. Turbūt jau visi žinome, kas esame - pelėdos (vėlai užmiegi, vėlai keliesi) ar vyturiai (anksti užmiegi, anksti keliesi). 

Kodėl patalynę reikia skalbti išvertus į blogą pusę?

     Jeigu manai, kad tavo patalynė greitai tampa nebegraži, ši informacija būtent Jums.

Kaip dažnai reikia keisti patalynę?

 Kodėl kartais dėl nesuprantamų priežasčių pradeda niežėti odą? Kodėl staiga nei iš šio, nei iš to pradedame kosėti? 

Kada vaikui reikalinga aukštesnė pagalvė?

     Apie 2 metų vaiko pečiai jau yra pakankamai platūs, kad galima būtų miegoti ant vaikiškos pagalvės. 

Kodėl svarbu audinius lyginti?

     Ir tai galioja ne tik patalynei! Tai galioja ir drabužiams, kuriuos dėvite kiekvieną dieną. 

Lietuviška prekė yra verta dėmesio

     Pastebėjau, kad su kiekvienais metais žmonės lietuvišką prekę vertina vis labiau ir labiau. Tai taip sava. Jauku. O prisidėti prie lietuviško verslo plėtojimo yra smagu. Juk gera padėti saviems. 

SIUVAMA PATALYNĖ - kas tai?

     Nesvarbu - pirkai antklodę, pagalvę ar čiužinį Lietuvoje. O gal kitoje šalyje. Siuvama patalynė gali būti pritaikoma prie bet kokių išmatavimų. Laikai tapo paprastesni. 

Kiek patalynės komplektų REIKIA vienam vaikui?

     Patalynę būtina skalbti kas savaitę ar rečiausiai kas dvi, bet pasitaiko, kad tenka pasidarbuoti ir dažniau. Kai vaikai sugalvoja patalus paspalvinti flomasteriais ar kokiu guašu. 

Kiek kartų galima SKALBTI patalynę?

     Ar žinojot, kad audinių tarnavimo laikas yra matuojamas skalbimo ciklais? O patalynei yra skirta 80-100 skalbimų?  

3 klaidos, dėl kurių pūkinę antklodę teks išmesti į šiukšlių dėžę

  Pati naudoju ir tikrai rekomenduoju pūkines antklodes, kurios klaidingai nei kai kurie mano - gali puikiai būti naudojamos ištisus metus. 

4 pagalvių dydžiai, dėl kurių tikrai neapsiriksi

     Šiais laikais turime tiek daug pasiūlos visose srityse, kad dažnai būna sunku pasirinkti. Kuris kremas geriausias? Kuris drabužis kokybiškesnis? Bet šį kartą ne apie kokybę, o apie standartus.  

Ar PILKA spalva dar madinga?

     Žmogaus skonis paprastai keičiasi kas 5 metus. Kalbant konkrečiai apie interjerą. 

Veido odos problemos - tiesiogiai susijusios su patalynės keitimu?

    Kiekvieną dieną mūsų oda atsikrato daugybės negyvų ląstelių. Miego metu pleiskanos nugula ant pagalvės. O mūsų prieš miegą tepti kremai taip pat įsigeria į patalynės užvalkalus. 

Nuo kada VAIKUI leisti patalynę rinktis pačiam?

 Papasakosiu istoriją iš asmeninio gyvenimo. Apie savo Moniką (2 m.) ir Mantą (4 m.)

Kaip ir kiekviena mama, kai jie dar buvo kūdikėliai, rinkausi sau gražiausias patalynės spalvas. Derančias prie interjero, gana neutralias. Bet ateina toks amžius, kai vaikas jau turi savo nuomonę. 

Patalynė VYRUI - ar ir tau tai tikras iššūkis?

Iš tiesų, dažnai susiduriam su šia moterų dilema, nes patalynė vyrui kaip dovana - tikrai dažnas atvejis. Tačiau parinkti vyrui patalynę yra paprasčiau nei atrodo iš pirmo žvilgsnio 

Kodėl viešbučiuose patalynė ir rankšluosčiai - BALTI?

Balta spalva simbolizuoja sėkmę, džiaugsmą, gėrį, šviesą ir gyvybę. Tačiau balta spalva viešbučiuose dominoja ne vien dėl to.

Lino audinio savybės, apie kurias daugelis nežino

Patalynė, pagaminta iš lino audinio yra natūrali ir itin vertinama jau daugybę metų. Tad jos populiarumas ne blėsta, o vis didėja. Lininė patalynė jau daugelį metų taip pat yra laikoma prabangos preke. 

Kaip skalbti ir lyginti natūralaus šilko audinius?

Šilkas yra vienas gražiausių, bet kartu ir brangiausių audinių. Gaminiai iš jo visada atrodo prabangiai ir patraukliai, todėl turint produktus iš natūralaus šilko audinio, tiesiog būtina žinoti, kaip juos prižiūrėti.

KOKIO DYDŽIO PAKLODĘ RINKTIS?

Gyvenimo tempas yra per greitas, kad leistumėme sau blogai miegoti dėl, regis, smulkmenės - paprastos paklodės?

Ar pūkines pagalves galima skalbti?

Pūkinių pagalvių priežiūra yra gana subtili, todėl paprastuoju būdu skalbti vien įdedant į namuose turimą skalbimo mašiną, gamintojai nerekomenduoja.  

Lovos užtiesalai – tai būdas atrasti save?

Manau visi sutiktų, jog tai tiesa. Kodėl? Skaitykite toliau, ir viskas taps aiškiau. Lovos užtiesalai, arba dar kitaip vadinamos lovatiesės, kambariui suteikia ne tik jaukumo, bet ir spalvų. Kiekvienais metais interjero tendencijos keičiasi.  

Apklausos rezultatai: dvipusė ar vienpusė patalynė?

Po kelis mėnesius trukusios apklausos, kurioje dalyvavo beveik 1500 mūsų puslapyje apsilankiusiųjų, norime paskelbti rezultatus. Tagi, kokia patalynė Jums patinka labiau – DVIPUSĖ ar VIENPUSĖ? 

Paklodės su guma – kaip nesuklysti renkantis

Kiekvienais metais miegančiųjų ant čiužinio vis daugėja. Žmonės atsisako sulankstomų lovų, o sofas-lovas palieka nuošalyj, taip vis labiau sureikšmindami ir vertindami miego kokybę. Pasirinkus čiužinį, ant kurio miegosite ne vienus metus, labai svarbu atsižvelgti ir į patalynę, kurią naudosite.  

Lietuviška DECOFLUX patalynė – tai sapnai, kurie pakeri

Prabanga dvelkianti egiptietiška satininės medvilnės patalynė gali atsirasti ir Tavo namuose. O dar, puikesnė žinia – nuo šiol DECOFLUX patalynę kiekvienas Saulės Patalynėje gali iš daugybės skirtingų dydžių variantų pasirinkti sau labiausiai tinkamą - arba tiesiog užsisakyti pagal individualius išmatavimus. 

Satininė patalynė – kuo ji ypatinga?

https://www.saulespatalyne.lt/patalynes-komplektai/audiniai/satinasPatalynė, pagaminta iš 100 proc. satininės medvilnės yra viena populiariausių ne tik Lietuvoje, bet ir visose Vakarų šalyse. Ji yra be galo švelni ir minkšta, o po tokiais patalais miegoti - tikras malonumas. Taigi viskas nuo pradžių. O pradėsime nuo skirtumo tarp dviejų rūšių satino – tai standartinis populiarusis satinas ir prabangus PREMIUM klasės satinas

Kaip išsirinkti patalynę?

Tai yra vienas pagrindinių klausimų, siekiant suteikti jaukumo net tik dažniausiai lankomuose namų kampeliuose, bet ir miegamajame. Tad aptarkime tris pagrindinius dalykus, kuriuos kiekvienas tiesiog privalo žinoti renkantis patalynę. 

Nepriekaištinga veido oda per 2 savaites

Jau ne vienus metus tobulos, savo veido odos priežiūrai tinkančios kosmetikos, „Saulės Patalynės“ vadovė Dovilė Kiseliovienė teigia pagaliau atradusi tikrą stebuklą. Lietuviškos kosmetinos Driu Beauty gaminiai tiesiog fantastiški. 

Kuo skiriasi ančių ir žąsų pūkų-plunksnų pagalvės?

 Šis klausimas pūkinės patalynės gerbėjams iškyla ne taip jau ir retai. Imama svarstyti, kurią verčiau pasirinkti ir kodėl jų kainos taip skiriasi? Taigi išsiaiškinime, kuri vertesnė mūsų dėmėsio – ančių ar žąsų pūkų-plunksnų pagalvė?

Tekstilės gaminių priežiūros etiketės ir simboliai - ką verta žinoti?

 Tekstilės gaminių etiketės ir simboliai yra ypač svarbūs, siekiant įsigytus juos išsaugoti puikios kokybės kuo ilgiau. Nesvarbu, kas tai būtų - patalynė, drabužiai ar kiti tekstilės gaminiai - į gamintojo rekomendacijas visada verta atsižvelgti.

Dizaineriai renkasi Saulės Patalynę

 Projektų iniciatorius ir vystytojas „Build Me“, Vilniaus Naujamiestyje įrenginėdamas šiaurės vėjų įkvėptą „Lagom lofts“ projektą, rinkosi aukštos kokybės siuvamą SaulesPatalyne.lt įsigytą patalynę.

Lietuviška lininė patalynė – nauja vasaros kolekcija

Iš natūralaus lino pluošto audinio pasiūta patalynė tarnauja kur kas ilgiau. Lino audinys yra 3 kartus stipresnis ir tvirtesnis už medvilnę. Ir net 5 kartus atsparesni trinčiai (dilinimui) nei ji.

Lietuviškas buGo prekės ženklas – nuo idėjos iki produkto

"Lietuviams patinka lietuviški gaminiai ir jie paprastai kiek galėdami dažniau renkasi lietuvišką produktą vietoj importuoto iš užsienio.  Be abejo, yra nemažai aspektų, į kuriuos klientas prieš pirkdamas atsižvelgia. Kalbant konkrečiai apie tekstilės gaminius, kurie yra pagrindinė prekė mūsų parduotuvėse, tai yra kokybė, išvaizda ir be abejo, kaina."

Šilkiniai chalatai, naktinukai ir miego akiniai – lietuvių sukurtas stebuklas

 Rytuose ir vakaruose grožis yra vertinamas kiek kitaip. Vakaruose mums yra įprasta puoštis, dažytis ir dėvėti madingus drabužius išeinant susitikti su draugais ar tiesiog išvykus iš namų. O štai rytuose yra labiau priimtinas atvirkštinis variantas.

Populiariausių antklodžių TOP-3

 Antklodžių pasirinkimas yra tikrai nemažas, tad kartais sunku išsirinkti labiausiai sau tinkamą ir įsigyti tokią, kuri tikrai atitiktų visus poreikius. Taigi, pasiaiškinkime, kuo skiriasi populiariausios antklodės viena nuo kitos?

Kraitelis kūdikiui – kokią patalynę geriausia rinktis?

Ką tik gimę kūdikiai per parą miega kone 20 valandų, tad jų miegas turi būti ne tik saldus, bet ir kokybiškas. Tad pasvarstykime, kokia patalynė yra pati tinkamiausia?