KAM TIE SIENOS LIPDUKAI?

 

 Sienų lipdukus galite klijuoti ant dažytų sienų, taip pat kai kurių tapetų, plytelių. Šie lipdukai puikiai prilips prie visų stiklinių, metalinių, dažytų ar lakuotų paviršių.

Nerekomenduojama klijuoti ant nelygių, grublėtų sienų, taip pat ant sienų, kurių dažai nusilupę ar atšokinėję. Sienų lipdukai netiks klijuoti ant tinko ar kalkėmis dažytų sienų, taip pat tapetų, kurie turi reljefinių nelygimų.

Lipduką sudaro trys dalys: pamušalinis popierius, sienos lipdukas ir perkelimo plėvelė. Ši plėvelė palengvina lipduko klijavimo procesą, todėl nesunkiai tai padarysite patys sekdami lidpuko klijavimo instrukciją.

Lipduką galite klijuoti visą iš karto, tuomet turėsite tokį rezultatą, koks yra pavaizduotas nuotraukoje, arba susikarpyti ir užklijuoti atskiromis eilutėmis, jei norite kitokio lygiavimo.

Lipdukai yra gaminami Lietuvoje, profesionalioje spaustuvėje.

Dažniausiai užduodami klausimai apie lipdukus


Koks lipduko dydis tinkamiausias?

Prieš užsakant lipduką iš anksto numatykite jam vietą savo namuose. Preliminariai pamatuokite, kokio dydžio lipdukas jums tinkamiausias. Kitas svarbus aspektas, į kurį reikėtų atkreipti dėmesį – tai suvokiama erdvė patalpoje. Jei jūsų patalpa nedidelė arba jei joje daug smulkių detalių, rekomenduoju rinktis ne patį didžiausią lipduką. Didelis lipdukas mažoje erdvėje atrodys grėsmingai, ir atvirkčiai – per mažas lipdukas didelėje erdvėje pasimes ir nesuteiks norimo akcento.

Kaip žinoti, kokią spalvą pasirinkti?

Pirmiausiai prisiminkite, kad renkantis spalvą, renkatės raidžių spalvą. Jei planuojate klijuoti ant tamsaus paviršiaus, rekomenduojame baltą spalvą. Jei paviršius yra šviesus, galite rinktis juodą, tamsiai rudą ar pilką spalvas, atsižvelgiant į vyraujantį koloritą jūsų interjere.


Ar lipdukas turi foną. Kokios jis spalvos?

Sienos lipdukas yra tik raidės ir grafiniai elementai. Tiek pamušalinis popierius, tiek perkelimo plėvelė yra tik pagalbinės priemonės lipdukui užklijuoti. Užklijavus jį ant sienos ar kito paviršiaus lieka tik raidės. Taigi, jūsų lipduko fonas yra jūsų siena (ar kitas paviršius).

 

Ką daryti, jei neradau reikiamo dydžio ir/ar spalvos?

Nieko baisaus. Visų lipdukų dydžiai gali būti koreguojami pagal jūsų poreikius. Tik atminkite, kad keičiantis lipduko dydžiui atitinkamai kinta ir kaina. Jei pageidaujanti specialios lipduko spalvos, taip pat išsakykite savo pageidavimus ir mes juos būtinai išpildysime.

 

Ar galima keisti esamą ar sukurti naują lipduką?

Jei šioje el.krautuvėlėje neradote jums patinkančio ar tinkančio sienų lipduko, ar reikalingi individualūs sprendimai susisiekite su mumis ir sukursime jums individualų lipduką. Paprastai individualaus lipduko kūrimo paslauga kainuoja nuo 6€ iki 10€, priklausomai nuo sudėtingumo. Esamo lipduko teksto šrifto keitimas, pagal darbų apimtis, prilyginamas naujo lipduko kūrimui.

 

Ar galima lipduką perklijuoti?

Deja, bet ne. Vieną kartą užklijavus lipduką, antrą kartą to padaryti nepavyks. Pašalinant lipduką nuo paviršiaus, jis nepataisomai sugadinamas ir antrą kartą negali būti panaudotas.

 

 

Linkėjimai nuo Saulės Patalynė komandos! :)

Lietuviška lininė patalynė – nauja vasaros kolekcija

Iš natūralaus lino pluošto audinio pasiūta patalynė tarnauja kur kas ilgiau. Lino audinys yra 3 kartus stipresnis ir tvirtesnis už medvilnę. Ir net 5 kartus atsparesni trinčiai (dilinimui) nei ji.

Lietuviškas buGo prekės ženklas – nuo idėjos iki produkto

"Lietuviams patinka lietuviški gaminiai ir jie paprastai kiek galėdami dažniau renkasi lietuvišką produktą vietoj importuoto iš užsienio.  Be abejo, yra nemažai aspektų, į kuriuos klientas prieš pirkdamas atsižvelgia. Kalbant konkrečiai apie tekstilės gaminius, kurie yra pagrindinė prekė mūsų parduotuvėse, tai yra kokybė, išvaizda ir be abejo, kaina."

Šilkiniai chalatai, naktinukai ir miego akiniai – lietuvių sukurtas stebuklas

 Rytuose ir vakaruose grožis yra vertinamas kiek kitaip. Vakaruose mums yra įprasta puoštis, dažytis ir dėvėti madingus drabužius išeinant susitikti su draugais ar tiesiog išvykus iš namų. O štai rytuose yra labiau priimtinas atvirkštinis variantas.

Populiariausių antklodžių TOP-3

 Antklodžių pasirinkimas yra tikrai nemažas, tad kartais sunku išsirinkti labiausiai sau tinkamą ir įsigyti tokią, kuri tikrai atitiktų visus poreikius. Taigi, pasiaiškinkime, kuo skiriasi populiariausios antklodės viena nuo kitos?