Prekių katalogas

Gėlių motyvai patalynėje. Kas tokią renkasi? 


Gėlės patalynėje     Kaip manot - gėlės namų tekstilėje šiuolaikiška ar senamadiška? Daugelis tai vertina kardinaliai - UŽ arba PRIEŠ. Bet iš tiesų gėles pasirenka apie 30% mūsų klientų.

     Ne vieną kartą esu kalbėjusi su žmogumi, kuris sakė - tikrai jokių gėlių. Bet nepatikėsit - peržiūrėjus visus dizainus, prisipažino, kad visgi gėlės nėra tokios, kokias įsivaizdavo. Jos buvo daug gražesnės!

     Žinot, kodėl?

     Nes gėlės tekstilėje nebūtinai yra tokios, kokias turėjo mūsų mamos ar močiutės.

     Ir gėlės - tai nebūtinai tos rėkte rėkiančios ryškios spalvos su didžiuliais, vos ne per visą audinį išsidriekusiais žiedais.

     Štai, kad ir šis, nuotraukoje matomas dizainas. Matome gėlių motyvus, bet jie nėra "rėkiantys" ir akį rėžiantys. Tai ramios spalvos ir jos puikiai dera prie daugelio spalvų kambaryje.

     Taigi prieš sakydami kardinalų PRIEŠ gėlėtai patalynei, pasižvalgykite po šiuolaikinės tekstilės gėlių dizainus.

 

Su šypsena,

vadovė Dovilė Kiseliovienė

Nuo kada vaikai prisimena savo sapnus - ar žinojai?

      Dėl dar nepilnai išsivysčiusių vaikų smegenų ir gyvenimo patirties stokos jie nesapnuoja taip, kaip sapnoja vyresni vaikai ir suaugusieji. 

Vaiko "nelaimės" lovoje - kokią patalynę rinktis?

     Vieni vaikai ant puoduko pradeda daryti savo reikalus anksčiau, kiti vėliau. Vieniems sekasi miego metu ar ryte nubėgti iki puoduko laiku, kitiems „nelaimės“ nutinka dar būnant lovoje.

 

     Tad kokią patalynę naudoti? 

8 nemigos paslaptys: Išmok užmigti greičiau

     Jei manot, kad nemigos problemas galima išspręsti tik vaistais, klystate. Yra dar 8 puikūs būdai, kurie nemigos problemas padės išspręsti natūraliai. Taigi, pasižiūrėkim, kokio šios 8 paslaptys. 

PAPLŪDIMYJE – RANKŠLUOSČIAI ar GULTAI?

     Užsienio kurortų paplūdimiuose paprastai nuolat matome gultus. Prie baseinų – gultai, paplūdimiuose – gultai.  

Paklodė SU GUMA - kaip pasirinkti?

     Renkantis paklodę be gumos, atrodo viskas kaip ir paprasta. Pasirenkam ją kiek didesnę nei mūsų pačių lova ir tiek. 

Egipto medvilnė - kuo ji geresnė už kitas?

     Egipto medvilnė skiriasi nuo standartinės medvilnės, kurią sutinkame savo gyvenime. Tad labai trumpai ir kuo paprasčiau aptarkime tris pagrindinius punktus, kodėl ji tokia ypatinga. 

Šilkinės antklodės - kaip jos gaminamos?

     Ar žinai, kad reikia 10 kg šilko kokonų, kad būtų pagaminta 1 kg antklodė? O šilke esanti medžiaga – sericinas - turi gydomąjį poveikį sudirgusiai ir alergiškai odai? 

Gėlių motyvai patalynėje. Kas tokią renkasi?

     Kaip manot - gėlės namų tekstilėje šiuolaikiška ar senamadiška? Daugelis tai vertina kardinaliai - UŽ arba PRIEŠ. Bet iš tiesų gėles pasirenka apie 30% mūsų klientų.