Prekių katalogas

3 pledai, kurie puikiai tiks vasarai 

 

Pledas     Vasaros dienomis paprastai būna šilta ir apie šaltus žiemos vakarus susirangius po šiltu pledu net nesinori galvoti. Bet ar tikrai pledai tinkami tik žiemai?

     1. Medvilniniai pledai

     Medvilniniai pledai yra minkšti, švelnūs, o audinys ypač malonus liečiantis prie kūno. Jie būdami pralaidūs orui, leidžia odai kvėpuoti. Dėl šios priežasties yra puikūs draugai vėsiais vasaros vakarais.

     2. Vilnoniai pledai

     Dažnai vilna visiems asocijuojasi su šiluma ir žiema. Jei pledas storas ir pagamintas iš 100% vilnos tada taip, jis labiau skirtas žiemai. Tačiau jei pledo sudėtyje yra ir kitų priemaišų, o pats pledas plonas – jis puikus pagalbininkas ir vėsesnį vasaros vakarą.

     3. Lininiai pledai

     Lininiai audiniai ne tik šildo, bet ir vėsina, puikiai prisitaikydami prie žmogaus temperatūros. Todėl lininį pledą galima kuo puikiausiai naudoti ne tik kaip šiluma apgaubiantį gaminį, bet ir kaip apsauga nuo saulės. Atkreipkite dėmesį, kad lino audinys nors ir vėsina, yra pralaidus saulės šviesai. Tad norėdami „pasislėpti“ nuo kaitrios saulės, būtinai naudokite ir apsauginį kremą nuo saulės.

     Nepamirškit, jog pledas gali būti skirtas ne tik apsigobti. Jis kuo puikiausiai gali būti naudojamas ir kaip patiesalas iškylos metu.
 

Su šypsena,

Saulės Patalynės komanda

Nuo kada vaikai prisimena savo sapnus - ar žinojai?

      Dėl dar nepilnai išsivysčiusių vaikų smegenų ir gyvenimo patirties stokos jie nesapnuoja taip, kaip sapnoja vyresni vaikai ir suaugusieji. 

Vaiko "nelaimės" lovoje - kokią patalynę rinktis?

     Vieni vaikai ant puoduko pradeda daryti savo reikalus anksčiau, kiti vėliau. Vieniems sekasi miego metu ar ryte nubėgti iki puoduko laiku, kitiems „nelaimės“ nutinka dar būnant lovoje.

 

     Tad kokią patalynę naudoti? 

8 nemigos paslaptys: Išmok užmigti greičiau

     Jei manot, kad nemigos problemas galima išspręsti tik vaistais, klystate. Yra dar 8 puikūs būdai, kurie nemigos problemas padės išspręsti natūraliai. Taigi, pasižiūrėkim, kokio šios 8 paslaptys. 

PAPLŪDIMYJE – RANKŠLUOSČIAI ar GULTAI?

     Užsienio kurortų paplūdimiuose paprastai nuolat matome gultus. Prie baseinų – gultai, paplūdimiuose – gultai.  

Paklodė SU GUMA - kaip pasirinkti?

     Renkantis paklodę be gumos, atrodo viskas kaip ir paprasta. Pasirenkam ją kiek didesnę nei mūsų pačių lova ir tiek. 

Egipto medvilnė - kuo ji geresnė už kitas?

     Egipto medvilnė skiriasi nuo standartinės medvilnės, kurią sutinkame savo gyvenime. Tad labai trumpai ir kuo paprasčiau aptarkime tris pagrindinius punktus, kodėl ji tokia ypatinga. 

Šilkinės antklodės - kaip jos gaminamos?

     Ar žinai, kad reikia 10 kg šilko kokonų, kad būtų pagaminta 1 kg antklodė? O šilke esanti medžiaga – sericinas - turi gydomąjį poveikį sudirgusiai ir alergiškai odai? 

Gėlių motyvai patalynėje. Kas tokią renkasi?

     Kaip manot - gėlės namų tekstilėje šiuolaikiška ar senamadiška? Daugelis tai vertina kardinaliai - UŽ arba PRIEŠ. Bet iš tiesų gėles pasirenka apie 30% mūsų klientų. 

3 pledai, kurie puikiai tiks vasarai

     Vasaros dienomis paprastai būna šilta ir apie šaltus žiemos vakarus susirangius po šiltu pledu net nesinori galvoti. Bet ar tikrai pledai tinkami tik žiemai?