ANATOMIC Technogel ortopedinė pagalvė

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: PAGD42/66x42x7-cm
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Kaina Pasirinkite pagalvės dydį Kiekis Pirkti
  15900
  66x42x7 cm
  Į krepšelį 
  66x42x9 cm
  Į krepšelį 
  66x42x11 cm
  Į krepšelį 
  66x42x13 cm
  Į krepšelį 
  • Pagalvės dydis: Kiti dydžiai
  • Supakuota dovanų dėžutėje: Ne

  Galimi keli ANATOMIC pagalvių išmatavimai:

  - 66cm (ilgis) x 42cm (plotis) x 7cm (aukštis)

  - 66cm (ilgis) x 42cm (plotis) x 9cm (aukštis)

  - 66cm (ilgis) x 42cm (plotis) x 11cm (aukštis)

  - 66cm (ilgis) x 42cm (plotis) x 13cm (aukštis)

   

  Ši pagalvė rekomenduojama tiems, kurie kenčia nugaros, kaklo ar pečių skausmus. Suteikia visišką raumenų atsipalaidavimą ir komfortą. Rekomenduojama naudoti tiems, kas miega ant pilvo ar ant nugaros.

   

  Poilsis nakties miego metu turi teigiamą poveikį Jūsų kūnui ir lemia Jūsų gyvenimo kokybę. Tinkama pagalvė turėtų prisitaikyti prie Jūsų kūno. Technogel® pagalvės buvo sukurtos taip, kad suteiktų puikią ergonominę atramą, todėl miegant suteikiama tobula atrama galvai ir kaklui, dėl ko stuburas optimaliai išsitiesia.

   

  Technogel® - tai unikali "minkštai kieta" medžiaga, apjungianti skysčio 3D deformaciją ir kietą porolono formą. Tai visiškai nekenksminga ir stabili poliuretano medžiaga (gamyboje nenaudojami tepalai ir plastifikatoriai), kuri buvo sukurta medicininiais tikslais, tačiau pastaruoju metu plačiai naudojama dėl suteikiamo komforto pojūčio.

   

  Kartu su pagalve pridedami 2 baltos spalvos austiniai užvalkalai:

  Pirminiai apsauginiai užvalkalai iš džersio buvo pasirinkti dėl jų geros kokybės ir higieninių savybių, kurias užtikrina specialus apdirbimas - Sanitized®. 

  Antrasis Tecnogel® dėžutėje esantis užsegamas užvalkalas užtikrina puikų jausmą, liečiant naująją pagalvę ir yra lengvai skalbiamas.

   

   

   

  Apie Technogel®

   

  Dauybė metų mokslinių tyrimų ir pasiryžymas naudoti inovatyvias technologijas bei dizainą  yra  Technogel® produktų kokybės garantas. Šie produktai iš naujo apibrėžia miego patirtį.

  Technogel® pagalvės ir čiužiniai gaminami Italijoje, skiriant ypatingą dėmesį detalėms, naudojant puikias technines ir inovacines medžiagas, leidžiančias sukurti didesnį komfortą.