Rankų darbo Patalynės komplektas "Saulėtas Sodas"

Prekės kodas: KLB015
nuo 41,15 €
Pristatymo terminas: 10 - 14 dienos

Atributai

  • Užvalkalo dydis:: 120x150 cm, 75x100 cm, 90x120 cm, 160x200 cm, 100x135 cm, 110x140 cm
  • Audinys: Drobė (100% medvilnė)
  • Užvalkalo dydis: 110x140 cm
  • Tavo pagalvės dydis:: 40x60 cm
  • Supakuota dovanų dėžutėje: Ne

Aprašymas

Linksmas ir žaismingas patalynės komplektukas pagamintas iš 100 % aukštos kokybės medvilnės (drobės) audinio. Jis yra labai tvirtas, ilgaamžis ir vienas atspariausių blukimui audinių. Verta paminėti, kad komplektas pasiūtas iš natūralaus pluošto, tad yra itin laidus šilumai.

 

Pastaba. Tiek pagalvės užvalkaliuko, tiek antklodės užvalkalo abi pusės yra skirtingų dizainų (kaip parodyta paveikslėlyje). Nei vienas iš jų užsegimo neturi.

 

Antklodės užvalkalo dydis: 90x120 cm; 100x135 cm; 110x140 cm; 120x150 cm

Pagalvės užvalkaliuko dydis: 40x60 cm

Paklodė: be paklodės; su paklode; su paklode (su guma)

Apsaugėlės: Pusinės apsaugėlės (ilgis 180 cm, aukštis 30 cm); Pilnos apsaugėlės (ilgis 360 cm, aukštis 30 cm). Apsaugėlės prie lovytės tvirtinamos raišteliais.

 

Papildomi pageidavimai, apie kuriuos reikia informuoti iš anksto:

  • Pageidaujant galvūgalyje gali būti gaminamas pakilimas.
  • Paprastai apsaugėles siuvame vientisas, tačiau pageidaujant galime pasiūti ir iš kelių atskirų dalių.
  • Pageidaujant kartu galime pasiūti ir baldakimą

 

Rekomendacijos: Patalynę rekomenduojama skalbti išvertus į blogąją pusę, arba dar geriau -  specialiame skalbimo maiše. Tai leis spalvoms išlikti ryškioms dar ilgiau.

 

Pagaminta Lietuvoje

 

Šis patalynės komplektas yra siuvamas pagal jūsų pasirinktus išmatavimus bei audinio dizainą, todėl gamyba gali užtrukti 10-14 dienų.

*Nuolaidos kuponai šiam patalynės komplektui negalioja

 

 

APIE DROBĖS AUDINĮ

Drobė – tai bene klasika tapusios 100 proc. medvilnės audinys. Jis yra tankiai išaustas, ilgaamžis ir itin tvirtas.Medvilnė gerai sugeria drėgmę, leidžia kūnui kvėpuoti, nedirgina odos, todėl tinka net ir alergiškiems žmoniems. Natūralios medvilnės patalynė yra patvari ir ilgaamžiška net po daugkartinio skalbimo, puikiai išsaugo spalvas, neblunka.

Medvilnė gerai sugeria drėgmę, leidžia kūnui kvėpuoti, nedirgina odos, todėl tinka alergiškiems žmoniems. Medvilniniai audiniai – tvirti, lengvi, lengvai sugeriantys drėgmę (gali sugerti nuo 20 iki 65 proc. savo svorio). Natūralios medvilnės patalynė yra patvari ir ilgaamžiška net po daugkartinio skalbimo, puikiai išsaugo spalvas, neblunka.

 

 

Pageidaujate kitokių užvalkalų/paklodžių dydžių nei mes siūlome? Susisiekite su mumis ir per kelias dienas juos pagaminsime!

 

Pastaba. Nepamirškite! Jeigu specialiai pasiūta patalynė yra kokybiška, jos grąžinti negalima.