Kaip pirkti?

KAIP PIRKTI?

1. Išsirinkite Jums patinkančią (-ias) prekę (-es) ir paspauskite "Pirkti":

 

2. Viršuje esančiame juodame skydelyje pamatysite Jūsų išsirinktos prekės pavadinimą - tai patvirtinimas, kad prekė įkelta į užsakymų krepšelį. Po kelių sekundžių šis skydelis išnyks:

 

3. Tą patį pakartokite norėdami pirkti kitą prekę. Jei dar vienos prekės įsigyti neketinate, paspauskite ant dešinėje, viršuje esančio užsakymų krepšelio:

 

4.  Išsiskleis lentelė, kurioje galėsite pamatyti savo išsirinktas prekes. Jei kitos prekės įsidėti neketiname, spauskite "Pirkti":

 

5. Atsidursite Prekių krepšelyje, kuriame matysite savo pasirinktas prekes. Jei turite nuolaidų kuponą arba DAILY CARD kortelę (taikoma 10% nuolaida), įveskite jų numerį ir paspauskite "Panaudoti kuponą". Iš karto pamatysite sumažėjusią kainą. Nuolaidos nesumuojamos:

 

6. Duomenų suvedimas:

     a) PAS MUS PERKATE PIRMĄ KARTĄ. Suveskite savo duomenis, pristatymo adresą, pasirinkite apmokėjimo būdą (prekių pristatymas per kurjerį arba atsiėmimas pasirinktame paštomate) bei mokėjimo būdą (grynais pinigais, banko pavedimu arba per mokejimai.lt sistemą). Visą tai padarę, spauskite "Toliau":

     b) PAS MUS PERKATE NE PIRMĄ KARTĄ. Pažymėkite, jog jau esate užsiregistravę (žiūrėti į paveikslėlį žemiau), įrašykite savo el. pašto adresą, slaptažodį ir spauskite "Prisijungti". Jei pamiršote slaptažodį, paspauskite "Pamiršau slaptažodį" ir jį Jums atsiųsime nurodytu el. pašto adresu:

Sistema automatiškai parodys Jums seniau suvestus duomenis. Beliks pasirinkti pristatymo bei apmokėjimo būdus bei paspausti "Toliau":

 

7. Atsidarys puslapis, kuriame pamatysite visą informaciją apie savo užsakymą. Jei norite kurią nors dalį pakoreguoti, spauskite "Keisti":

Jei visa suvesta informacija tinkama, spauskite "Toliau".

     a) Kai pasirinkote apmokėjimą banko pavedimu, būsite automatiškai sujungtas su pasirinktu banku.

     b) Kai pasirinkote apmokėjimą grynais (asmeniškai sau kurjeris už tai pasiima papildomus 3.63 Lt - apie tai bus pranešama prieš patvirtinant užsakymą), būsite perkeltas į naują langą, kuriame matysite pavykusio užsakymo patvirtinimą.

 

KAIP IŠTRINTI PREKĘ IŠ KREPŠELIO?

Jeigu kurią nors iš į Krepšelį jau įkeltų prekių norite ištrinti, paspauskite dešinėje esantį mygtuką (žiūrėti į paveikslėlį žemiau). Prekė bus automatiškai ištrinta, o užsakymo kaina sumažės:

 

KAIP PAKEISTI PREKIŲ KIEKĮ KREPŠELYJE?

Pasirinkote vieną prekę, tačiau norite lygiai tokias pačias užsisakyti 2, 3 arba daugiau? Jums nebūtina mūsų el. parduotuvėje ieškoti jos iš naujo. Į pažymėtą langelį (žiūrėti žemiau) tiesiog įveskite norimą kiekį ir spauskite "Atnaujinti". Tiek kiekis, tiek užsakymo kaina automatiškai pasikeis. Tokiu pat principu prekių kiekį krepšelyje galite ir sumažinti:

 

NORITE PADARYTI STAIGMENĄ?

1. Jeigu norite padaryti artimam žmogui staigmeną ir nusiųsti užsakymą kitu adresu, būdami Krepšelyje "nuimkite" varnelę nuo "Naudoti sąskaitos adresą kaip pristatymo". Automatiškai atsiras langeliai, kuriuose reikės suvesti reikiamą informaciją apie dovanos gavėją ir spauskite "Toliau":

 

2. Užsakymą tęskite taip, kaip buvo nurodyta anksčiau. NORITE KARTU SU DOVANA PERDUOTI LINKĖJIMUS? Įrašykite juos į langelį "Papildoma informacija" ir mes juos, parašę ant puošnaus lapo, perduosime kartu su siuntiniu. 

 

DĖKOJAME UŽ UŽSAKYTAS PREKES IR LINKIME GRAŽIOS DIENOS!!