Patalynės komplektai - kaip įsigyti?

Išsirinkote patalynės komplektą ir reikiamą dydį bei komplektaciją? Svarstote, kaip jis Jus pasieks? Apsipirkti mūsų parduotuvėje išties saugu ir paprasta. Tiesiog įsidėkite patikusią prekę į virtualų pirkinių krepšelį (tai padaryti galite spustelėję parinktį Pirkti) ir nurodykite adresą, kuriuo norite gauti prekes. Dar viena „Saulės patalynės” staigmena Jums - prekių pristatymas visoje Lietuvoje Jums nieko nekainuos. Kad apsipirkti būtų dar patogiau, taip pat siūlome galimybę atsiskaityti gavus prekes. O jas užsisakyti patogiai galite ir telefonu. „Saulės patalynė” - kad saldus miegas būtų Jūsų nuolatinis palydovas. 

Karališki patalynės komplektai

Kad jaustumėte dar didesnį komfortą ir miegotumėte karališkai saldžiu miegu „Saulės patalynė” siūlo Jums karališkus patalynės komplektus. Tai itin prabangiai atrodantys, dekoruoti prašmatniais raštais gaminiai. Iš kitų prekių karališki patalynės komplektai išsiskiria matmenimis ir komplektacija. Tai standartinio dydžio (200 cm x 220 cm) užvalkalai, į kuriuos patogiai galite įvilkti dvigulę antklodę. Šio modelio patalynės komplektus sudaro net šešios dalys (yra keturi užvalkaliukai pagalvėms, du didesni ir du mažesni) tad miegosite kaip tikri karaliai pūkų pataluose. Didžiausias šios patalynės privalumas - medžiaga iš kurios pagaminta. Karališki patalynės komplektai siuvami iš išskirtinės kokybės medvilnės - satino. Todėl yra ne tik blizgūs ir švelnūs it šilkas, tačiau ir labai tvirti. Šie „Saulės patalynės” gaminiai - tai saldus ir patogus Jūsų poilsis. 

Populiariausi patalynės komplektai

Suprantame, kad iš tokios gausybės išsirinkti patraukliausią variantą gali būti sunkoka. O visko, kas patinka, juk nenusipirksi. Tai būtų ne tik labai brangu, tačiau ir ganėtinai neracionalu. Todėl siūlome Jums optimalų sprendimą - atsižvelgti į kitų klientų nuomonę. Jūsų patogumui prie ypač populiarių gaminių yra žymė, kuri apie tai informuoja. Galbūt atkreipus dėmesį į ją bus lengviau išsirinkti. Arba, jei nežinote, kuris iš kelių „Saulės patalynės” siūlomų komplektų, tarp kurių renkatės, yra geresnis sprendimas - padės apsispręsti.

Kelių dalių patalynės komplektai

Tarp „Saulės patalynės” siūlomų prekių ne tik įvairių modelių bei skirtingo dizaino gaminiai. Taip pat galite rinktis ir skirtingos komplektacijos prekes. Šiuo metu „Saulės patalynė” siūlo rinktis tokios sandaros komplektus: 

  • 2 dalių patalynės komplektas (1 antklodės ir 1 pagalvės užvalkalas).
  • 3 dalių patalynės komplektas (1 antklodės ir 2 pagalvių užvalkalai).
  • 4 dalių patalynės komplektas (paklodė, antklodės ir 2 pagalvių užvalkalai).
  • 6 dalių patalynės komplektas (užvalkalas, paklodė ir 4 pagalvių užvalkalai). 

Taigi tarp „Saulės patalynės” prekių kiekvienas klientas galės atrasti tai, kas geriausiai atitiks jo poreikius.

Patalynės komplektai ir kitos smulkmenos (kvapai)

Be įprastų gaminių (patalynės, patalynės komplektų) „Saulės patalynė” prekiauja ir kitokiomis maloniomis smulkmenomis namams. Pavyzdžiui, įvairūs kvapai. Mūsų parduotuvėje galite rinktis kvapias žvakes ar kvapų difuzorius. Tai neįkyraus, malonaus kvapo gaminiai, kurie Jūsų miegamajame kurs jaukią atmosferą ir padės atsipalaiduoti bei greičiau užmigti. Po ilgos dienos ar sunkių darbų tik ir svajojate greičiau kristi į minkštus, švarius patalus? Įsivaizduokite, kaip tą malonumą sustiprintų švelnus cinamono, gaivus jazminų ar egzotiškas mangų kvapas. Pasinerkite į saldų miegą kartu su „Saulės patalynės” kvapais namams.