Patalynė ir jos užpildas

Be plataus patalynės komplektų asortimento „Saulės patalynė” siūlo ir kitus gaminius. Mūsų parduodamos kokybiškos pagalvės ir antklodės yra pralaidžios orui ir tinka net alergiškiems žmonėms. Taip pat galite rinktis Jums patraukliausią patalynės užpildą: 

  • Avies vilna (Ypač gerai izoliuoja šilumą. Dėl unikalios sudėties antklodes su avies vilnos užpildu tinka naudoti tiek vasarą, tiek žiemą).
  • Kupranugario vilna (Taip pat puikiai prisitaiko prie kambario temperatūros, bet, yra itin lengva. Kupranugario vilna vertinama nuo seno, mat sakoma, jog ji turi atpalaiduojančių savybių) .
  • Šilko užpildas (Šilkas visada siejamas su prabanga, tačiau labiausiai vertinamas dėl gydomųjų savybių - ramina, aktyvina kraujotaką ir skaistina odą) .
  • Bambuko pluošto užpildas (Ko gero pati natūraliausia medžiaga, kurios sudėtyje nėra jokių cheminių medžiagų).

Vaikiški patalynės komplektai (ir patalynė kūdikiams)

Renkantis patalynę svarbu ne tik pačių klientų norai. Turintys atžalų puikiai žino, kad ir mažųjų poreikiai daug lemia. Būtent todėl „Saulės patalynė” siūlo gausų vaikiškos patalynės pasirinkimą. Kaip ir kiti gaminiai, vaikiški patalynės komplektai pasiūti iš aukščiausios kokybės medvilnės audinio - satino. Taigi, yra labai švelnūs ir tikrai nedirgins Jūsų mažųjų odos. O kad vaikiški sapnai būtų dar saldesni ir mažieji į lovą visada skubėtų laiku - šie komplektai dekoruoti nuostabiais vaikiškais paveikslėliais. Galime pasiūlyti vaikams galimybę užmigti kartu su padykusiais delfinais, linksmuoliais meškučiais ar nepaprastai žaviu šuniuku. O galbūt labiau vilioja britiški peizažai ir raudonos mašinytės? Arba galimybė nubusti tarp debesų kartu su skaisčia saulute? „Saulės patalynė” ras geriausiai mažojo kliento norus atitinkantį variantą. Be abejo, ne valia pamiršti ir pačių mažiausių. Galite rinktis ir įvairius patalynės kūdikiams komplektus. Juk pastarieji lovytėje praleidžia daugiau laiko nei kas kitas, tad ypač svarbu kad ten jiems būtų patogu. Švelnūs ir kokybiški, nuostabiais paveikslėliais dekoruoti komplektai (tiek šviesesni, tiek ryškesnių spalvų) užtikrins dar didesnį komfortą Jūsų mažyliui. 

Patalynės komplektai su nuolaida

Kad ir koks viliojanti ar platus būtų patalynės komplektų pasirinkimas, daugeliu atveju pagrindiniu kriterijumi tampa gaminių kaina. Gražiau, spalvingiau ar pažangesnėmis technologijomis dekoruota produkcija paprastai būna išties brangi. „Saulės patalynė” siekia pateikti kuo geresnius pasiūlymus klientui, todėl dažnai skelbiame įvairias akcijas ar taikome nuolaidas. Paprastai kokybiškus, net ir moderniausius 3D patalynės komplektus, mūsų parduotuvėje galite įsigyti iki 30 procentų pigiau. Su nuolaida galite įsigyti įvairių rūšių ir skirtingos komplektacijos prekes. Ji būna taikoma tiek vaikiškiems, tiek įprastiems gaminiams. Taip pat ir patalynei (antklodėms ar pagalvėms) lovos užtiesalams ir kitoms „Saulės patalynės” siūlomoms prekėms. Patalynės komplektai su nuolaida - tai puiki proga įsigyti ne mažiau kokybiškų, spalvingų ir unikaliai dekoruotų gaminių už mažesnę kainą.  

Patalynė dovanų dėžutėje

Renkatės patalynę ne sau, bet dovanoti? Rūpinatės, kaip tinkamai ir dailiai ją reikės supakuoti? „Saulės patalynė” pagalvojo ir apie tai. Siūlome įsigyti patalynės komplektus, kurie jau supakuoti į dovanų dėžutes. Tai puikus būdas nustebinti draugus, šeimos narius ar artimuosius - praktiška dovana, kuri tikrai bus panaudota, o dar ir atkeliaus iškart paruošta įteikti. Ir svarbiausia - už tai nereikia mokėti papildomai. Tai „Saulės patalynės” rūpestis Jūsų patogumu.